PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش وبسایت بزرگ " مرجع تیتراژ ایران "

ho3yn_sha2
December 6th, 2019, 15:52
بسم الله الرحمن الرحیم
یا رفیق

سلام

دوستان و همکاران محترم به دلیل عدم وقت کافی برای ایجاد محتوا در وبسایت مرجع تیتراژ ایران برخلاف میل قلبی خودمون تصمیم به فروش این وبسایت گرفتیم.

سایت در زمینه تیتراژ فیلم و سریال و برنامه و ... و موسیقی متن فیلم و انیمیشن و ... فعالیت میکنه
وبسایت 200 پست اختصاصی داره ( کپی نشده و تمامی مطالب اختصاصی هستند )
جایگاه وبسایت در گوگل در صفحه اول بین نتایج 1 تا 5 هست ( در تمامی جستجوهای مطالبی که در وبسایت هستند اعم از تگ ها و ... )

دامین آتوریتی 10 و پیج آتوریتی 29 داره
سن دامنه حدود 13 سال ( از سال 2007 ) هست و بسیار مورد اعتماد موتور های جستجو هستش.
ورودی گوگل نزدیک 1500 آی پی در روز داره
قالب رسپانسیو و سئو شده داره بدون ایراد
دامنه تازه تمدید شده با هزینه ی 200 هزار تومان
یک هاست 15 گیگابایتی هم برای میزبانی استفاده میشه از پردیس هاستینگ ( ولکان نت )
درآمد از بنر و پاپ آپ و بک لینک به دلیل عدم رسیدگی ماهیانه حدود 200 هزار تومان هستش که اگر آرشیو رو کامل کنید به درآمد قابل توجهی میرسید.
سایت بدون رقیب هستش و پتانسیل افزایش درآمد قابل توجهی رو داره با توجه به عمر و اعتبار دامنه و نتایج همیشه در صدر صفحات گوگل به سادگی میتونین به یه درآمد قابل توجه برسید به شرطی که وقت بزارید و آرشیو رو تکمیل کنید و سایت رو به روز نگه دارید.

قیمت : 3.500.000 تومان

پیامک و تلگرام : 09365874400

سوالی بود در خدمت هستم

https://titrazh.net

iM69
January 21st, 2020, 20:37
با احترام به شما دوست عزیز اصلاً به این قیمت نمیارزه!

ho3yn_sha2
January 21st, 2020, 20:43
با احترام به شما دوست عزیز اصلاً به این قیمت نمیارزه!
سلام ممنون از نظرتون
چقدر ارزش داره به نظر شما؟

iM69
February 1st, 2020, 00:38
والا قیمت که نمیتونم عرض کنم ولی پیشنهاد میکنم اگر کسی خواست به صورت توافقی بفروشید بهش...
امیدوارم به خواستتون برسین