PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست دانلود فیلم و اسپانسری و درآمد ؟؟؟

farid_d2012
December 4th, 2019, 02:48
با سلام خدمت شما
دوستان این مدت یه چیزایی در مورد اسپانسری هاست دانلود شنیدم حالا برای فیلم یا سریال یا موزیک یا هرچی که باشه ... که سرور به صورت رایگان در اختیار سایت قرار میگیره و حتی برای مقدار مشخصی از ترافیک آپلودی و دانلودی مبلغی براش پرداخت میشه ، اگه درست باشه احتمالا بهش میگن پرداخت به ازای ترافیک(دانلود یا آپلود)
حالا میخوام بدونم دوستان این روش و این نوع اسپانسری رو چه شرکت هایی ارائه میدن ؟ همچین چیزی هست ؟ برای مثال اگر من سایت دانلودی داشته باشم که بالای 100 ترابایت فضا نیاز داره و ترافیک مصرفیش روزانه بالای 10 ترابایاته میتونم صرفا از طریق ترافیکی که بین سایت و کاربرا رد و بدل میشه درامد داشته باشم صرف نظر از تبلیغ ها ...
مطمئنم میدونید سایتای دانلود فیلم به فضای ذخیره سازی بالایی نیاز دارن ، این حجم از فضا رو کی در اختیار این سایت ها قرار میده ؟ اگر من نیاز به 100 ترابایت فضای داشته باشم چه شرکتی و با چه هزینه ای این مقدار رو در اختیار من قرار میده ؟
ممنون میشم کسانی که اطلاع دارند توضیحی در این موارد بدن... با تشکر

mtbirir
December 4th, 2019, 04:28
سلام هر سروری لازم باشه ما تامین میکنیم در مورد شرایط همکاری هم در تماس باشید
09123809367

farid_d2012
December 4th, 2019, 21:43
سلام هر سروری لازم باشه ما تامین میکنیم در مورد شرایط همکاری هم در تماس باشید
09123809367

ممنون ولی خب نیاز به توضیحات در این مواردی که ذکر کردم هستم ... و اینکه نمیشه به صورت آنلاین حرف بزنیم ؟

starting
December 5th, 2019, 01:10
بخاطر ریسکی که داره توصیه نمیشه چون از نظر دولت جرمه و برخورد میشه نمونه ها قبل شما تاینی و دیبا و....بودن که دیدین خیلیاشون یا زندانی یا با وثیقه ازاد شدن .... دوره موزیکوفیلمو...خط بکشین مگه وصل باشین به جایی

دقیقا دارو دسته فیلیمو همه رقبا رو حذف میکنند به چه جرمی؟ فیلمهای مستهجن اما همون فیلما داره در فیلیمو پخش میشه یا سانسورهای خودشون خیلی بچگانه شده اما تاینی رو میبندن یا ... پس برو سمت چیزی که این دردسرها نباشه

farid_d2012
December 5th, 2019, 13:13
بخاطر ریسکی که داره توصیه نمیشه چون از نظر دولت جرمه و برخورد میشه نمونه ها قبل شما تاینی و دیبا و....بودن که دیدین خیلیاشون یا زندانی یا با وثیقه ازاد شدن .... دوره موزیکوفیلمو...خط بکشین مگه وصل باشین به جایی

خب ینی بیخیال بشم ؟ نمیشه که ، یه منبع خوبه برا کاربرا ، تازه وقتی فیلمباز هم باشی خوب میدونی چطور مدیریتش کنی و دقیقا چیکار کنی ، خیلی وقته دارم رو طرح سایتش کار میکنم یهو همینطور الکی بیخیال بشم ؟
خب پیشنهادتون در مورد اسپانسر های خارجی چیه ؟ سرور های وارز لیزوب چی ؟ اسپانسری میدن ؟ چون همچین چیزایی کپی رایت رو شامل نمیشن ... ولی مشکل هزینه ی سرور هاس که به شدت زیاده حتی اگه هزینه رو بدم برای چند ماه... نصف سال طول میکشه تا کاربر ها کم کم بیان سمت سایت و این مقدار زمان و هزینه هایی که هست تلف میشه ....
پیشنهاد شما چیه ؟

- - - Updated - - -

دقیقا دارو دسته فیلیمو همه رقبا رو حذف میکنند به چه جرمی؟ فیلمهای مستهجن اما همون فیلما داره در فیلیمو پخش میشه یا سانسورهای خودشون خیلی بچگانه شده اما تاینی رو میبندن یا ... پس برو سمت چیزی که این دردسرها نباشه

اون ایده ای که برای بستن سایت های فیلم بود قرار دادن دوبله فیلم ها بدون رضایت شرکت دوبله کننده بود یا حالا هرچیزی شبیه این ...
خب سمت چیزای دیگه مثل چی ؟ چیزی هم هست که دردسرساز نباشه اینجا و نخوان رقبا رو حذف کنن ؟ شما یه شرکت تازه تاسیس هم بزنی باز میخوان کله پات کنن ...

mehrania
December 5th, 2019, 20:35
خب ینی بیخیال بشم ؟ نمیشه که ، یه منبع خوبه برا کاربرا ، تازه وقتی فیلمباز هم باشی خوب میدونی چطور مدیریتش کنی و دقیقا چیکار کنی ، خیلی وقته دارم رو طرح سایتش کار میکنم یهو همینطور الکی بیخیال بشم ؟
خب پیشنهادتون در مورد اسپانسر های خارجی چیه ؟ سرور های وارز لیزوب چی ؟ اسپانسری میدن ؟ چون همچین چیزایی کپی رایت رو شامل نمیشن ... ولی مشکل هزینه ی سرور هاس که به شدت زیاده حتی اگه هزینه رو بدم برای چند ماه... نصف سال طول میکشه تا کاربر ها کم کم بیان سمت سایت و این مقدار زمان و هزینه هایی که هست تلف میشه ....
پیشنهاد شما چیه ؟

- - - Updated - - -

اون ایده ای که برای بستن سایت های فیلم بود قرار دادن دوبله فیلم ها بدون رضایت شرکت دوبله کننده بود یا حالا هرچیزی شبیه این ...
خب سمت چیزای دیگه مثل چی ؟ چیزی هم هست که دردسرساز نباشه اینجا و نخوان رقبا رو حذف کنن ؟ شما یه شرکت تازه تاسیس هم بزنی باز میخوان کله پات کنن ...

دوست عزیز کلا سایت فیلم جرمه حتی اگر دوبله نذاری به این دلیل که حتی اگر یک فیلم بزاری که یه صحنه جزیی هم داشته باشه شما و سایتتون مجرم هستید کافیه قوانین مجرمانه مربوط به اینترنت ایران بخونید . خب با این تفاصیر بعد از شروع شما کمترین مشکل دارید اینه که بات های مربوط به شرکت های سینمایی با مشاهده سایت و لینک دانلود شما سریع ریپورت میدن به گوگل و دچار افت رتبه میشید
بنده سایت دانلود فیلم در ایران و خارج داشتم و با هزینه های بسیاری بابت همه چی دادم که همه چیز هم اختصاصی بود اخرش مجبور به حمع آوری شدم تازه نزدیک بود کارم به فتا هم کشیده بشه یعنی موقع جمع کردم که 20 روز بعد ریختن تاینی و ... گرفتن
کلا اگر نظر بنده رو بخواید برای اینکه مشکلاتتون 90 درصد کمتر بشه در تلگرام یا شبکه های اجتماعی فعالیت کنید هم زودتر کاربر جذب میکنید و مشکلات سئو سرور و ... ندارید فقط مسالتون میشه جذب کاربر که زحمت کمتری داره همم کانال یدکی داشته باشید اگر کانال قبلی بسته شد بتونید ادامه بدید
البته راه های درامد اینا هم فرق داره با سایت که من جزیی توضیح دادم و بحثش مفصله

200TBFilm
December 5th, 2019, 22:54

نه نباید بخیال بشی . تلگرام به من پیام بده. @dotme

AtiPardakht
December 6th, 2019, 03:01
دوست عزیز بطور کلی سایت های فیلمی که سرورشون روی ایران بود و اکثرشون هاست و سرور اسپانسری گرفتن، تعطیل شدن.
روی شبکه های اجتماعی هم نمیشه فعالیت کرد چون اکثرا به کپی رایت حساس هستن و اگه ریپورتی دریافت بشه، برخورد میکنن.
فقط میشه روی سرور های خارجی سایت فیلم اورد بالا که خیلی گرون هست و بعد از مدتی با کمبود هارد مواجه میشین ( اگر بخواین یه آرشیو خوب جمع کنین). مگر اینکه از قیدِ گذاشتنِ چندتا کیفیت مختلف با codec های مختلف بگذرین و سه کیفیت معمول و معروف رو بزارین.

farid_d2012
December 6th, 2019, 22:09
دوست عزیز کلا سایت فیلم جرمه حتی اگر دوبله نذاری به این دلیل که حتی اگر یک فیلم بزاری که یه صحنه جزیی هم داشته باشه شما و سایتتون مجرم هستید کافیه قوانین مجرمانه مربوط به اینترنت ایران بخونید . خب با این تفاصیر بعد از شروع شما کمترین مشکل دارید اینه که بات های مربوط به شرکت های سینمایی با مشاهده سایت و لینک دانلود شما سریع ریپورت میدن به گوگل و دچار افت رتبه میشید
بنده سایت دانلود فیلم در ایران و خارج داشتم و با هزینه های بسیاری بابت همه چی دادم که همه چیز هم اختصاصی بود اخرش مجبور به حمع آوری شدم تازه نزدیک بود کارم به فتا هم کشیده بشه یعنی موقع جمع کردم که 20 روز بعد ریختن تاینی و ... گرفتن
کلا اگر نظر بنده رو بخواید برای اینکه مشکلاتتون 90 درصد کمتر بشه در تلگرام یا شبکه های اجتماعی فعالیت کنید هم زودتر کاربر جذب میکنید و مشکلات سئو سرور و ... ندارید فقط مسالتون میشه جذب کاربر که زحمت کمتری داره همم کانال یدکی داشته باشید اگر کانال قبلی بسته شد بتونید ادامه بدید
البته راه های درامد اینا هم فرق داره با سایت که من جزیی توضیح دادم و بحثش مفصله

خب ایده ی کسب درامد از سایت فیلم یا سریال ، مختص ترافیکیه که مصرف میشه ... توی چنل تلگرامی که نمیشه از ترافیک درآمدی داشت ...ولی خب بازم ممنون بابت توضیحاتتون

- - - Updated - - -

ببین اینجا تاپیک زدی خیلیا ممکنه واس خاطر پول بت پیشنهاد بدن بیا ما اسپانسر یا ارزون بات تا میکنیم دلال ببین فقط به فکر جیب خودشه!
ما صادقانه بت میگیم دور این خط بکش وگرنه یهو دیدی ایندت خراب شد بخاطر یه سایت دیبا مدیرش دیدین دیگه یه جوانه 20اند چند ساله داشت رسما گریه و...میکرد همچین ادمی با این ضربه ای که بش خورد میخوایی ایندش چی بشه؟
میخوای اون بلاها سرت نیاد دور موزیک فیلم و...خط بکش سایتت بحثم سر دوبله نبود سایتت ترافیک دار باشه ناخواسته میان سراغت و اگه داخل کشور باشه فعالیتت یجوری میریزن سرت که خودتم میگی از کجا اومدن از کجا فهمیدن الا مثله قبل نیست ای اس پیا دونه دونه همه چیو رصد میکنن که اینم شاهکاره اون وزیره فایروالش که دی پی ای روشه فکر کردی ترافیک داخلی خارجی چرا تقسیم کردن از روزا اول که اماده این روزا باشن الانم دارن رو نت ملی کار میکنن فعلا خواستن بازخواستارو ببینن وگرنه هموطور که بنزینو گرون کردن یا ارزمونو بی همه چیز کردن هرکار بخوان میکنن
دیگه خودت دانی میخوای باز با این وضع بزنی یا نزنی یه جرماییم بت پرونده میکنن که حتی از استخدام از همه جا منع میشی مجبوری نهایت پناهنده شی! ایندتو خراب نکن ارزششو نداره
ممنون دوست عزیز بابت توضیحاتتون نمیدونم ... صرف نظر از هزینه ی بالاش به نظر به شدت دردسر داره تو ایران ... نمیتونم که بیخیال بشم یا باید یه چیزی راه بندازم یا هم ک .....

- - - Updated - - -

دوست عزیز بطور کلی سایت های فیلمی که سرورشون روی ایران بود و اکثرشون هاست و سرور اسپانسری گرفتن، تعطیل شدن.
روی شبکه های اجتماعی هم نمیشه فعالیت کرد چون اکثرا به کپی رایت حساس هستن و اگه ریپورتی دریافت بشه، برخورد میکنن.
فقط میشه روی سرور های خارجی سایت فیلم اورد بالا که خیلی گرون هست و بعد از مدتی با کمبود هارد مواجه میشین ( اگر بخواین یه آرشیو خوب جمع کنین). مگر اینکه از قیدِ گذاشتنِ چندتا کیفیت مختلف با codec های مختلف بگذرین و سه کیفیت معمول و معروف رو بزارین.
خب پس این همه سایت فیلمی که وجود داره ، دارن غیر قانونی کار میکنن ؟ قراره با اینا هم برخورد بشه ؟ اگه اره چطور دارن ادامه میدن ؟ ببندن برن خب ... اصلا چرا سرویس های ایرانی مثل پارس پک یا پارس آنلاین و ... به این چیزا سرویس میدن ؟

mtbirir
December 6th, 2019, 23:42
ممنون ولی خب نیاز به توضیحات در این مواردی که ذکر کردم هستم ... و اینکه نمیشه به صورت آنلاین حرف بزنیم ؟

در خدمتیم

taranoome
December 7th, 2019, 01:53
هر سایت ایرانی بزنی شما ناخاسته دچار جرم شدید جوری هم شما رو مجرم میکنن که ندونی چکار بکنی بنظر من سایت میزنی اولی کاری که میکنی ای پی ایرانی رو مسدود کن - دامنه بین المللی استفاده کن - هاست و سرور خارجی استفاده کن - و سایتت هم تو هیچ ارگانی ثبت نکن

من خودم الان تو دردسرش افتادم که میگم پست تو سال 2017 زدم اونم چند اهنگ قدیمی از یک البوم قدیمی یک خواننده مجاز بعد خواننده از من شاکی شده به صورت مستقیم و به هیچ وجه رضایت نمیده متاسفانه

200TBFilm
December 7th, 2019, 04:48
توی چنل تلگرامی که نمیشه از ترافیک درآمدی داشت ...

واسه شروع باید از جیب خودت هزینه کنی زمانی که ترافیک سایتت بالا رفت میتونی دنبال اسپانسر بگردی یا دنبال دارمد از ترافیک باشی.
اگر کسی هم اول کار اسپانسر بشه دوماه نشده سرویس رو مسدود میکنه چون سایت اونقدری ترافیک نداشته که هزینه ها خود سرور هم پرداخت کنه.

ولی من یه پیشنهاد بهتر واست دارم که هزینه هات رو صفر کنه و درگیر داستان اسپانسر شیپ نشی تمایل داشتی تو تلگرام میتونم واست توضیح بدم @dotmu

starting
December 7th, 2019, 17:42
هر سایت ایرانی بزنی شما ناخاسته دچار جرم شدید جوری هم شما رو مجرم میکنن که ندونی چکار بکنی بنظر من سایت میزنی اولی کاری که میکنی ای پی ایرانی رو مسدود کن - دامنه بین المللی استفاده کن - هاست و سرور خارجی استفاده کن - و سایتت هم تو هیچ ارگانی ثبت نکن

من خودم الان تو دردسرش افتادم که میگم پست تو سال 2017 زدم اونم چند اهنگ قدیمی از یک البوم قدیمی یک خواننده مجاز بعد خواننده از من شاکی شده به صورت مستقیم و به هیچ وجه رضایت نمیده متاسفانه

دقیقا همینطوره
و بهمینخاطرم من درپست قبلم گفتم فیلم خطری تر هست چون کسانیکه الان دارند از فیلم میخورند از خودشون هستند و سریع یک بهانه در میارند راحتم میشه دراورد

وقتی مدیر سایت آسیاشاپینگ و پارسفا که جفتشون زیر 100 ایران بودن بخاطر خطایی کاربراش بردنش(سال 91) توقع چی داری شما؟
اینا هرکی رو بخوان میتونند یک چیز توش در بیارند ببرنداما اینطور هم نیست همه چیز دردسر باشه بعضی چیزها وقتی رقیب باشه راحت تر بهانه پیدا میکنند روی یک صحنه ساده فیلم بهت فحشا میبندن
آپارات فیلم 3ک3ی هم توش کم بیش هست اما نمیبندن کلی فیلم بدون سانسور هست نمیبندن ولی میان یک سایت بصرف قرار دادن یک مانکن لباس زیر اونم پلاستیکیش میبندن...

فهمیدی اینجا ته جهنمه

farid_d2012
December 8th, 2019, 06:45
دقیقا همینطوره
و بهمینخاطرم من درپست قبلم گفتم فیلم خطری تر هست چون کسانیکه الان دارند از فیلم میخورند از خودشون هستند و سریع یک بهانه در میارند راحتم میشه دراورد

وقتی مدیر سایت آسیاشاپینگ و پارسفا که جفتشون زیر 100 ایران بودن بخاطر خطایی کاربراش بردنش(سال 91) توقع چی داری شما؟
اینا هرکی رو بخوان میتونند یک چیز توش در بیارند ببرنداما اینطور هم نیست همه چیز دردسر باشه بعضی چیزها وقتی رقیب باشه راحت تر بهانه پیدا میکنند روی یک صحنه ساده فیلم بهت فحشا میبندن
آپارات فیلم 3ک3ی هم توش کم بیش هست اما نمیبندن کلی فیلم بدون سانسور هست نمیبندن ولی میان یک سایت بصرف قرار دادن یک مانکن لباس زیر اونم پلاستیکیش میبندن...

فهمیدی اینجا ته جهنمه

بعله کاملا متوجه شدم ، با توجه به گفته شما و البته بقیه دوستان ... در حال حاضر کار درستی نیست چه موزیک چه فیلم ... مگر با هزینه ی شخصیه بسیار بالا که اون هم در نهایت میتونن با ریپورت دادن به گوگل رتبه سایت رو بیارن پایین و درنهایت کم کم محوش کنن ... جز فیلم و سریال و موزیک که خیلی پرطرفداره و ترافیک مصرفی زیادی هم داره دیگه چی همچین چیزی داره ؟ نکنه گفته شما اینه کلا بیخیال ساخت یه وبسایت بشم حالا با هر موضوعی که به ترافیک زیاد ربط داشته باشه ؟

itjavani
December 8th, 2019, 10:13
بعله کاملا متوجه شدم ، با توجه به گفته شما و البته بقیه دوستان ... در حال حاضر کار درستی نیست چه موزیک چه فیلم ... مگر با هزینه ی شخصیه بسیار بالا که اون هم در نهایت میتونن با ریپورت دادن به گوگل رتبه سایت رو بیارن پایین و درنهایت کم کم محوش کنن ... جز فیلم و سریال و موزیک که خیلی پرطرفداره و ترافیک مصرفی زیادی هم داره دیگه چی همچین چیزی داره ؟ نکنه گفته شما اینه کلا بیخیال ساخت یه وبسایت بشم حالا با هر موضوعی که به ترافیک زیاد ربط داشته باشه ؟

مگر اینکه کلا یه وب سایت بالا بیاری و اسمی از ایران نباشه. ***** هم شدی دامنه رو عوض نکنی و به کارت ادامه بدی و در آمدت از یه فایل شیرینگ باشه که متعلق به خودت باشه نه جای دیگه. اینجوری میتونی موفق باشی

starting
December 9th, 2019, 20:34

ببینید
اینکه ما میگیم بد هست دلیلی نیست بیخیال بشید
برید سمت فیلمها و روشهایی که اینا محدودیت دارند و روشهای کسب درآمدت هم بکن غیر از پهنای باند
راه زیاده بهرحال همیشه مردم بابت چیزی که محدودیت رو از بین میبره پول میدن حالا میخواد هرچیزی باشه
فکر هم نکن هزینه فایل خارج بیشتره نه عزیز راه هایی هست که همین هزینه بشدت پایین تر از ایران در میاد و حتی پولی که بهتون میرسه بیشتر از ایرانه
کلا یک چیز بعنوان آخرین موضوع میگم برند نشو ولی کار خودتو بکن

sajadtnt
December 10th, 2019, 15:10
اینا به خودشون هم رحم نمی کنند، چه برسه منو شما...
http://uupload.ir/files/2s9_screenshot_2019-12-10-14-45-47_1_thumb.jpg (http://uupload.ir/files/2s9_screenshot_2019-12-10-14-45-47_1.jpg)

starting
December 13th, 2019, 03:51
اینا به خودشون هم رحم نمی کنند، چه برسه منو شما...
http://uupload.ir/files/2s9_screenshot_2019-12-10-14-45-47_1_thumb.jpg (http://uupload.ir/files/2s9_screenshot_2019-12-10-14-45-47_1.jpg)

فقط اینو بگم این فیلمشونه
قبل از این برید پستهای قبلی منو ببینید همینو میگفتم حتی قبل از احضار شکوری
گروهی هستند علیه اذری و ایشون یک کارهایی کردن که مو لای درزش نمیره
البته بگم یک ندا بهشونم رسیده داره با اینکار مثلا میگه نه منم در معرض خطر هستم و سینه سوخته هستم.
زمان خیلی چیزها رو ثابت میکنه. این شکوری یادمه زمانی که پورشیرازی و چنگیزی و منصوری و اسلامی و مدیر پرشین بلاگ که اسمش یادم نیست در سال 89 نامه دادن و اعتراض کردن به نوع رفتارها اولین فردی که رفت چغولی کرد و زیرش کشید همین شکوری بود
و سخت نیست ببیند چه بلایی سر زمین بلاگ و همین بلاگفا و آسیا شاپینگ و بلاگ اسکای اومد منظورم سر مدیراشون بنوعی بعد از اون تاریخ یا بسته شدن یا کسب و کار جدیدی ازشون نیومد ولی اینا آقا هر روز یک استارت آپ جدید که تعدادشونم کم نیست
بنوعی کودک آزاری که یوتیوب میبنده ایشون بالای دو میلیون مخاطب در ماه از همون ویدیو های کودک آزاری داره تا حمالی مفت گرفتن از کاربرای ایرانی
موندم طرف با یک شوقی ویدیو میزاره آپارات و با وازگان تحریک آمیز ویو جمع میکنه بعد میبینی نه تبلیغ از خودش زیرشه نه ویدیو واترمارک داره با حالی که همینو یوتیوب با شرایطی باهات درامدو شریک میشه