PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال و مشورت مهم در مورد آپلود فایل از pc شخصی با سرعت بالا ؟!

Sohan Roh
December 3rd, 2019, 22:27
با سلام و احترام ،

دوستان عزیز من چند ترابایت فایل آموزشی ، از آموزش کامپیوتر تا آموزش برنامه نویسی دارم که روی هارد pc شخصی خودم است و میخواهم بصورت رایگان در اختیار دوستان قرار داده و در یک آپلود سنتر ، آپلود نمایم.

با توجه به سرعت بسیار پایین آپلود ، ( مثلا اینترنت همراه اول دانلود 5 mb ارائه میدهد ولی آپلود 100 kb و آن هم بزور ! ) آیا راهکار و یا پیشنهادی ، حتی با هزینه سراغ دارید که بتوانیم فایل های چند گیگابایتی را از هارد pc شخصی با سرعت بالا آپلود نماییم ؟

سلامت و شاد باشید.

با تشکر.

mohammad1995
December 3rd, 2019, 23:09
سلام
از روبینا سرور می تونید استفاده کنید به این صورت که هارد رو براشون میفرستید و به سرور متصل می کنند .
https://www.roobinaserver.ir/Download-Upload-File.php

Sohan Roh
December 3rd, 2019, 23:22
سلام
از روبینا سرور می تونید استفاده کنید به این صورت که هارد رو براشون میفرستید و به سرور متصل می کنند .
https://www.roobinaserver.ir/Download-Upload-File.php

با سلام و احترام ،

قبلا کار کردم !

اما هارد اینترنال است و اطلاعات شخصی فراوان بروی آن است و نمیتوان این کار را کرد !

همچنین خرید هارد اکسترنال و کپی چند ترابایت فایل و ارسال آن و دوباره دریافت و .... مشکلات خود را دارد.

ضمنا مثل اینکه قسمت خرید آپلود فایلشون هم غیر فعال است !

بهتر است مستقیم از هارد سیستم خودمان آپلود شود.

یک دنیا ممنونم.

HosseinMp
December 4th, 2019, 02:43
سلام

بزرگوار همه ی چند ترابایت رو می خواهید آپلود کنید ؟

به این میزان ترافیک اینترنت دارید ؟

و اینکه فرمودید دوستان یعنی یک جمع چند نفری یا یک حالت کلی و بی انتها ؟

اگر به چند نفر خطم میشه ، روی مودم حالت dmz رو فعال کنید و به یک سیستم که مشکلی با روشن بودن نداشته باشه آیپی بدید و دسترسی به فولدر مربوطه رو آزاد کنید. سیستم شما همانند یک هاست عمل خواهد کرد.

در نظر داشته باش که هرچی از شما دانلود کنند ، از ترافیک شما کسر میشه ولی برای دانلود کننده کمی محدودیت سرعت هم پیش میاد !

این یک پیشنهاد کلی بود که قدیما با دوستان به این شکل یک شبکه خصوصی برای خودمون درست می کردیم.

اگر هم منظورتون یک جمع بزرگ باشه که هیچ اصلا سمت این کاری که پیشنهاد دادم نرید.

Sohan Roh
December 4th, 2019, 03:22
سلام

بزرگوار همه ی چند ترابایت رو می خواهید آپلود کنید ؟

به این میزان ترافیک اینترنت دارید ؟

و اینکه فرمودید دوستان یعنی یک جمع چند نفری یا یک حالت کلی و بی انتها ؟

اگر به چند نفر خطم میشه ، روی مودم حالت dmz رو فعال کنید و به یک سیستم که مشکلی با روشن بودن نداشته باشه آیپی بدید و دسترسی به فولدر مربوطه رو آزاد کنید. سیستم شما همانند یک هاست عمل خواهد کرد.

در نظر داشته باش که هرچی از شما دانلود کنند ، از ترافیک شما کسر میشه ولی برای دانلود کننده کمی محدودیت سرعت هم پیش میاد !

این یک پیشنهاد کلی بود که قدیما با دوستان به این شکل یک شبکه خصوصی برای خودمون درست می کردیم.

اگر هم منظورتون یک جمع بزرگ باشه که هیچ اصلا سمت این کاری که پیشنهاد دادم نرید.

با سلام ،

ما چی پرسیدیم ؟ شما چی جواب دادید !

به هر حال ممنونم.

tpark
December 4th, 2019, 11:35
با سلام و احترام ،

دوستان عزیز من چند ترابایت فایل آموزشی ، از آموزش کامپیوتر تا آموزش برنامه نویسی دارم که روی هارد pc شخصی خودم است و میخواهم بصورت رایگان در اختیار دوستان قرار داده و در یک آپلود سنتر ، آپلود نمایم.

با توجه به سرعت بسیار پایین آپلود ، ( مثلا اینترنت همراه اول دانلود 5 mb ارائه میدهد ولی آپلود 100 kb و آن هم بزور ! ) آیا راهکار و یا پیشنهادی ، حتی با هزینه سراغ دارید که بتوانیم فایل های چند گیگابایتی را از هارد pc شخصی با سرعت بالا آپلود نماییم ؟

سلامت و شاد باشید.

با تشکر.

درود بر شما
ساده ترین راهکار: فایل torrent بسازید و seed کنید.
موفق باشید

abrand
December 4th, 2019, 11:49
با سلام و احترام ،

قبلا کار کردم !

اما هارد اینترنال است و اطلاعات شخصی فراوان بروی آن است و نمیتوان این کار را کرد !

همچنین خرید هارد اکسترنال و کپی چند ترابایت فایل و ارسال آن و دوباره دریافت و .... مشکلات خود را دارد.

ضمنا مثل اینکه قسمت خرید آپلود فایلشون هم غیر فعال است !

بهتر است مستقیم از هارد سیستم خودمان آپلود شود.

یک دنیا ممنونم.

سلام

دوست عزیز شما در کل 3 راه برای این کار دارید

1.فایل هاتون رو در یک هارد اکسترنال بریزید و ارسال کنید به یک شخص یا شرکت آپلود کننده.مطمعنا فایل های شخصیتون کمتر از فایل های چند ترابایتی آموزشی هستش,پس میتونید فایل های شخصی رو داخل یک هارد دیگه آپلود کنید و با شخص آپلود کننده مکاتبه کنید که امکان ارسال هارد اینترنال رو برای آپلود فایل ها خواهید داشت یا نه,چون این کار بصرفه تره براتون و بجای خرید هارد چند ترابایتی یک هارد 500 گیگی احتمالا براتون کفایت بکنه

2.راه دوم اینه که تعدادی از دیتاسنتر ها امکان دسترسی فیزیکی به سرور رو مهیا میکنن.یعنی شما میتونید با خرید یک سرور اختصاصی یا مجازی به شرکت مورد نظر برید و وصل بشید و کار کنید
البته من از شرایط و نحوه این خدمات اطلاع چندانی ندارم(محدودیت ها و ...) ولی در سایت دیتاسنتر تبیان خوندم این قسمت رو که این امکان وجود داره
در کل اینم بستگی داره محل سکونت شما کجا باشه و شما دسترسی داشته باشین به یک دیتاسنتر یا نه

3.راه سوم اینه که خودتون با سرعت لاکپشتی اینترنت ایران آپلود کنید,خب اگر واقعا نمیخواهید فایل ها رو بفرستید برای کسی باید خودتون شخصا دست به کار بشید و شروع به آپلود کنید

اما پیشنهادی که برای این کار میتونم بدم به این صورت هستش که تعدادی اینترنت پرسرعت 4g یا مواردی از این قبیل تهیه میکنید(گوشی و خط adsl و ... )سپس بسته نامحدود رو به دلیل به صرفه بودن خریداری میکنید,البته این سرویس شب ها فعال میشن

بعد همه موارد ممکن رو به سیستم وصل میکنید(همه نت ها),چون میخواهید از سرعت آپلود و دانلود همه سرویس ها با هم استفاده کنید,سپس با دانلود نرم افزار iNetFusion و نصبش میتونید به سادگی همه رو ترکیب کنید و از سرعت بالاتر استفاده کنید

نرم افزار و آموزش این کار در نت زیاده و میتونید یک جست و جویی با عبارت:ترکیب چند اینترنت بکنید

موفق باشید

Sohan Roh
December 5th, 2019, 03:09
سلام

دوست عزیز شما در کل 3 راه برای این کار دارید

1.فایل هاتون رو در یک هارد اکسترنال بریزید و ارسال کنید به یک شخص یا شرکت آپلود کننده.مطمعنا فایل های شخصیتون کمتر از فایل های چند ترابایتی آموزشی هستش,پس میتونید فایل های شخصی رو داخل یک هارد دیگه آپلود کنید و با شخص آپلود کننده مکاتبه کنید که امکان ارسال هارد اینترنال رو برای آپلود فایل ها خواهید داشت یا نه,چون این کار بصرفه تره براتون و بجای خرید هارد چند ترابایتی یک هارد 500 گیگی احتمالا براتون کفایت بکنه

2.راه دوم اینه که تعدادی از دیتاسنتر ها امکان دسترسی فیزیکی به سرور رو مهیا میکنن.یعنی شما میتونید با خرید یک سرور اختصاصی یا مجازی به شرکت مورد نظر برید و وصل بشید و کار کنید
البته من از شرایط و نحوه این خدمات اطلاع چندانی ندارم(محدودیت ها و ...) ولی در سایت دیتاسنتر تبیان خوندم این قسمت رو که این امکان وجود داره
در کل اینم بستگی داره محل سکونت شما کجا باشه و شما دسترسی داشته باشین به یک دیتاسنتر یا نه

3.راه سوم اینه که خودتون با سرعت لاکپشتی اینترنت ایران آپلود کنید,خب اگر واقعا نمیخواهید فایل ها رو بفرستید برای کسی باید خودتون شخصا دست به کار بشید و شروع به آپلود کنید

اما پیشنهادی که برای این کار میتونم بدم به این صورت هستش که تعدادی اینترنت پرسرعت 4g یا مواردی از این قبیل تهیه میکنید(گوشی و خط adsl و ... )سپس بسته نامحدود رو به دلیل به صرفه بودن خریداری میکنید,البته این سرویس شب ها فعال میشن

بعد همه موارد ممکن رو به سیستم وصل میکنید(همه نت ها),چون میخواهید از سرعت آپلود و دانلود همه سرویس ها با هم استفاده کنید,سپس با دانلود نرم افزار inetfusion و نصبش میتونید به سادگی همه رو ترکیب کنید و از سرعت بالاتر استفاده کنید

نرم افزار و آموزش این کار در نت زیاده و میتونید یک جست و جویی با عبارت:ترکیب چند اینترنت بکنید

موفق باشید

با سلام و احترام ،

قبل از هر چیز از راهنمایی بسیار عالی شما متشکرم.

و اما ....

در مورد پیشنهاد شماره یک ، من خیلی در نت جستجو کردم ولی شخص آپلود کننده پیدا نکردم و همه دانلودر بودند ! اگر فردی را سراغ دارید معرفی کنید ؟

در مورد پیشنهاد دوم ، پیشنهاد بسیار عالی است ! شما اگر شرکتی سراغ دارید معرفی کنید ؟

در مورد پیشنهاد سوم ، جالب به نظر نمیاد و تازه با ترکیب حداقل 5 تا اینترنت پر سرعت ، نهایت 500 kb بشود آپلود کرد که در مقابل تا 10 mb سرعت آپلود سرور هیچ است !

موفق باشید.

ممنونم.

company_hosting
December 5th, 2019, 09:54
سلام
تنها راهکار شما که بهترین باشه و سریعترین

خرید سرور اختصاصی و اتصال هارد شما به سرور

abrand
December 5th, 2019, 11:14
با سلام و احترام ،

قبل از هر چیز از راهنمایی بسیار عالی شما متشکرم.

و اما ....

در مورد پیشنهاد شماره یک ، من خیلی در نت جستجو کردم ولی شخص آپلود کننده پیدا نکردم و همه دانلودر بودند ! اگر فردی را سراغ دارید معرفی کنید ؟

اشخاص دانلود و آپلود کننده زیاد هستن,در لینک زیر که مربوط به انجمن پرشین تولز هستش افرادی هستن که این کار رو انجام میدن

لینک (https://forum.persiantools.com/forums/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%88-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%88-%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C.1 46/)

تایپک معتبرترین کاربر در پرشین تولز و البته در این زمینه هم فعالیت دارن:لینک (https://forum.persiantools.com/threads/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%88-%D8%A2%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF%D8%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%88-%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D8%AF%D9%87%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%87%D8%B1-%DA%AF%DB%8C%DA%AF-100-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86.648420/)

با بیش از 800 امتیاز مثبت

در مورد پیشنهاد دوم ، پیشنهاد بسیار عالی است ! شما اگر شرکتی سراغ دارید معرفی کنید ؟

من فعلا فقط تبیان رو دیدم و در این صفحه از دیتاسنتر تبیان هم ذکر شده:لینک (http://tebyanidc.com/fa/?page_id=219)

برای بقیه دیتاسنتر ها هم میتونید یک تایپک ایجاد کنید و از شرکت های هاستینگ جویا بشید چون مطمعنا اونا بهتر و بیشتر اطلاع دارن در این مورد

در مورد پیشنهاد سوم ، جالب به نظر نمیاد و تازه با ترکیب حداقل 5 تا اینترنت پر سرعت ، نهایت 500 kb بشود آپلود کرد که در مقابل تا 10 mb سرعت آپلود سرور هیچ است !

موفق باشید.

ممنونم.

خب من این مورد رو در صورتی گفتم که اصلا راضی نباشید بجز خودتون کسی آپلود کنه.همونطور هم که گفتید سرعت آپلود 100 کیلوبایت هستش با 10 تا نت هم میشه 1 مگابایت

که اینم با توجه به حجم دیتای چند ترابایت مدت زمان بسیار طولانی وقت میبره

Sohan Roh
December 6th, 2019, 18:27
با سلام و احترام ،

دوستان دیگر ، نظر یا پیشنهادی ندارند ؟

ممنونم.

Sohan Roh
December 13th, 2019, 21:46
با سلام و احترام ،

دوستان دیگر ، نظر یا پیشنهادی ندارند ؟

ممنونم.

taranoome
December 14th, 2019, 00:32
چرا عزیزم انقدر خودت رو عذاب میدی
اولین کاری میکنی اینکه 1 ای پی از مخابرات یا isp که ازش سرویس داری میگیری بعد کامپیوتر یا لپ تاپ خودتو سرور میکنی نصب iis و در اخر یک سرو اختصاصی یا مجازی میگیری و فایل ها رو از رو سیستمت دانلود میکنی اگه سرور داخلی بگیری هم بهتره

Sohan Roh
December 14th, 2019, 16:10
چرا عزیزم انقدر خودت رو عذاب میدی
اولین کاری میکنی اینکه 1 ای پی از مخابرات یا isp که ازش سرویس داری میگیری بعد کامپیوتر یا لپ تاپ خودتو سرور میکنی نصب iis و در اخر یک سرو اختصاصی یا مجازی میگیری و فایل ها رو از رو سیستمت دانلود میکنی اگه سرور داخلی بگیری هم بهتره

با سلام

سرعت اپلود و دانلود چطوره ؟

ممنونم.

taranoome
December 14th, 2019, 16:16
با سلام

سرعت اپلود و دانلود چطوره ؟

ممنونم.
نیاز به اپلود ندارید دیگه سیستم شما تبدیل میشه به هاست دانلود و لینک هاتون بدین شک در میاد و هر جای دیگه دنیا که باشید میتونید اود رو دانلود کنید

http://ipsistemshoma/fileshhoma.zip
حالا فایلهاتون فشزده باشه یا به شکل دیگه میتونید دانلودش کنید

sam_pontiac
December 14th, 2019, 16:30
راهکار خوبیه، ولی صد البته درست و صحیح انجامش بدید تا از لحاظ امنیتی به مشکل نخورید.
خوندن لینکهای زیر بهتون کمک میکنه :

https://www.pcworld.com/article/255596/how-to-convert-an-old-pc-into-a-modern-server.html
https://www.techwalla.com/articles/how-to-transfer-files-with-a-crossover-cable
https://www.quora.com/How-do-I-make-my-computer-a-server
و

https://www.instructables.com/id/Make-Your-Computer-Into-A-Server-in-10-Minutes-fr/

ایجاد اکانتهای مختلف روی سیستم عامل با اعمال کردن سطح دسترسی و محدودیت دادن بهشون.
یا نصب یک وبسرور حالا iis یا آپاچی و اعمال تنظیمات امنیتی.
خیلی ریسورس داره تو اینترنت، سرچ کنید گیرتون میاد.

OMIDTU5
December 14th, 2019, 20:36
با سلام و احترام ،

موفق باشید.

ممنونم.

با 4g یا 4.5g میتوانید با سرعت 2 الی 4 مگ در ثانیه اپلود کنید . بنده یکبار به اشتباه پوشه اپلود سایت موجود در سی پنل رو حذف کردم و از انجایی که سرور بکاپ نمیگیره 32 گیگ بکاپ که قبلا دانلود کرده بودم و افلاین نگه میداشتم رو با اینترنت ایرانسل اپلود کردم .