PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا کسی این سایت و صاحبشو میشناسه؟

enable
December 3rd, 2019, 18:52
باسلام

من یکی دوسال پیش یک سایت سفارش دادم به این سایت ishahin.biz بعد از کلی تاخیر بلاخره پروژه رو تحویل دادن. بعد از یک سالو اندی پروژه رو بدون اینکه تمامی امکاناتشو تحویل بده کلا منو گداشته توی ردی. نه تلفن جواب میده نه پشتیبانی. به سایتش هم تیکت زدم میگن سایت واگذار شده و کلا هرمشکلی برای سایت پیش میاد میگن به صاحب قبلیش مربوط میشه

سایت ماله شاهین محسنی هست. بچه اصفهان. اگر کسی این طرفو میشناسه لطفا شماره جدیدشو به من بده یا پیام بده بیاد امکاناتی که توافق کردیم رو تحویل بده
اینطوری که نمیشه تا یه پروژه بزرگ (مثلا) گرفت بقیه رو دایورت کنه به خیال خودش

سایتش نه جواب درستی بابت تیکت ها میده. اکثر اوقات هم تیکت هارو یک روز بعد جواب میده. نماد هم نداره تلفن نداره. کلا نمیدونم چی بگم بعد درخواست اسکن کارت ملی از من داره

kiavaco
December 3rd, 2019, 23:21
تو انجمن هستن بزرگوار http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=63762

HosseinMp
December 4th, 2019, 02:18
سلام

با این وب سایت آشنایی دارم و چندتا کار هم باهاشون انجام دادم و کاملا هم موفق بوده.

قطعا تو هر پروژه ای احتمال تاخیر هست از پروژه ساختمانی بگیر تا مترو و ... داخل سایتشون هم دیدم پاسخگویی به تیکت هارا حداکثر 48 ساعت و حداقل 1 دقیقه زدن ، خب بزرگوار شما چطور به این مورد اعتراض می کنید ؟

داخل سایتشون رفتم دیدم اطلاعیه زدن که سیستم voip مشکل داره ولی شماره تلفن هست ولی با اون شماره ای که قبلا داشتم ظاهرا فرق داره.

درخواست کارت ملی هم طبیعیه الان اکثر سایت ها این مورد را درخواست می کنن ، بنده هم الان وارد حساب کاربری شدم و دیدم جدیدا احراز هویت هم اضافه کردن که به خواسته خودشون واترمارک اضافه کردم و براشون ارسال کردم.

من با ایشون چند سال پیش از طریق پونیشا آشنا شدم که یک پروژه به موقع انجام شد و بعد هم خارج از محیط پونیشا 3 پروژه موفق داشتیم که با ما قرارداد هم بستن و شاید در حد 1 هفته تاخیر بود که بازهم جبران کردن.

نماد هم که دیگه مهم نیست ، الان نماد فقط برای درگاه استفاده میشه (متاسفانه) ولی به یاد دارم که قبلا نماد داشتن حالا ممکنه دیگه تمایلی به استفاده از نماد نداشته باشن.

بنظرم با وب سایتشون مکاتبه کنید بهتره تا منتظر بشینید.

enable
December 4th, 2019, 06:24
سلام

با این وب سایت آشنایی دارم و چندتا کار هم باهاشون انجام دادم و کاملا هم موفق بوده.

قطعا تو هر پروژه ای احتمال تاخیر هست از پروژه ساختمانی بگیر تا مترو و ... داخل سایتشون هم دیدم پاسخگویی به تیکت هارا حداکثر 48 ساعت و حداقل 1 دقیقه زدن ، خب بزرگوار شما چطور به این مورد اعتراض می کنید ؟

داخل سایتشون رفتم دیدم اطلاعیه زدن که سیستم voip مشکل داره ولی شماره تلفن هست ولی با اون شماره ای که قبلا داشتم ظاهرا فرق داره.

درخواست کارت ملی هم طبیعیه الان اکثر سایت ها این مورد را درخواست می کنن ، بنده هم الان وارد حساب کاربری شدم و دیدم جدیدا احراز هویت هم اضافه کردن که به خواسته خودشون واترمارک اضافه کردم و براشون ارسال کردم.

من با ایشون چند سال پیش از طریق پونیشا آشنا شدم که یک پروژه به موقع انجام شد و بعد هم خارج از محیط پونیشا 3 پروژه موفق داشتیم که با ما قرارداد هم بستن و شاید در حد 1 هفته تاخیر بود که بازهم جبران کردن.

نماد هم که دیگه مهم نیست ، الان نماد فقط برای درگاه استفاده میشه (متاسفانه) ولی به یاد دارم که قبلا نماد داشتن حالا ممکنه دیگه تمایلی به استفاده از نماد نداشته باشن.

بنظرم با وب سایتشون مکاتبه کنید بهتره تا منتظر بشینید.

بله اطلاعیه زدن voip ولی زنگ که میزنی بوق میخوره جواب نمیدن. از طرفی اکثر اوقات شماره مشغوله. کلی مشتری رو به امون خدا رها کردن عین خیالشونم نیست. تو قرارداد تمام مدارک من ارسال شده. باز مدرک میخوان نماد الکترونیکشونو بدن تا منم مدرک براشون بفرستم

- - - Updated - - -

تو انجمن هستن بزرگوار http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=63762

چه فایده که کلا جواب نمیدن و غیب شدن