PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کار افتادن مودم سیمکارت خورد

javadnaeem
December 1st, 2019, 14:03
سلام خسته نباشید
من یه مودم سیمکارت خور از دیجی کالا خریدم یکی از دوستان میخواست رمزشو عوض کنه رفت به صفحه کانفیگ مودم از خودش مهندسی کرد نمیدونم چیکار کرده نه آنتن مودم رو میتونیم تو وای فای لیست ببینیم نه تو حالت دانگل میتونیم آدرس صفحه کانفیگ رو پیدا کنیم درستش کنیم کلا 20 تا آدرس 192.168و... تست کردم هیچ کدوم وصل نمیشن حتی مودم دکمه ریست هم نداره نه پشتیبانی دیجی کالا جواب میده نه سایت سازنده مودم اوپنه ...
دوستان اگه میشه لطف کنین راهنماییم کنید

webeman
December 2nd, 2019, 13:40
سلام دوست من
اگر سیستم عامل ویندوز استفاده می کنی trublieshoot problems رو امتحان کن ببین پیامی که می ده چیه (من یکی از مودم ها با دستکاری هایی که کردم البته مستقیم از بخش تنظیمات کارت شبکه کلا قطع شد مثل اینکه خود سوزی کرده باشه از بخش دیوایس های متصل که می رم پیام اشکال در اتصال رو می ده)
از device manager درایور مودم رو حذف کن اگر نصبی باشه و مجدد مودم رو متصل و نصب کن.
ممکنه سیستم به پراکسی متصل بوده که باید مطمئن شی تنظیمات پراکسی مرورگر و سیستم روی حالت عادی هست.

مشکل حل نشد ببین تنظیمات کدوم قسمت رو تغییر دادید مثلا من فکر می کنم مک آدرس رو تغییر دادم به همراه یه سری چیزای دیگه ...
خلاصه اگر از پنل خود مودم فراتر نرفتی باید بشه برگشت زد و این مشکل ممکنه حل نشه پس برگشت زدن جزو گزینه هات باشه اگر شامل مهلت تست می شه.