PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا نرم افزارهای ارسال بازدید موجب پنالتی سایت در گوگل میشود ؟

mashiat
November 29th, 2019, 14:32
سلام دوستان
یکی از رقبای یکی از سایتهای ما ( به احتمال زیاد رقیب یا دشمن ) داره به سایت ما ip و بازدید میفرسته و فکر میکنم با ipts هم اینکارو میکنه
میخواستم ببینم آیا نرم افزارهای ارسال بازدید موجب پنالتی و افت سایت ما در گوگل میشه ؟
اگر جواب مثبته چطور باید جلوشو بگیریم . ضما اونقدر این پروکسی ها و ip ها متنوع و ایرانی هستن که اصلا امکان نداره بشه اینها رو از روی ip مسدود کرد چون ipts کارش از ای پی خود کاربرا استفاده میکنه و شعارش هم اینه بیایید با هم ترافیک بسازیم !

اگر پنالتی نمیشه که هیچ
اگر پنالتی میشه راهکار چیه ؟

Lordeh
November 29th, 2019, 15:46
سلام
نه عزیز ربطی نداره و پنالتی نمیشه
اینجوری بود کل رقبا و بنده پنالتی میکردم !

mashiat
November 29th, 2019, 15:57
الکسا رو افت میده ؟ یا هیچ تاثیری نمیکنه ؟

Lordeh
November 29th, 2019, 16:03
الکسا رو افت میده ؟ یا هیچ تاثیری نمیکنه ؟

هیچ تاثیری نداره عزیز خیالت راحت ( ایفرام روی الکسا تاثیر نمیزاره )

satiran
November 29th, 2019, 20:33
بازدید فیک چه ارزشی واسه شما و سایت داره ؟

mashiat
November 29th, 2019, 23:56

دوست عزیز سوالتون از منه ؟
ظاهرا پست اول رو نخوندید !
گفتم دارن روی یکی از سایتهای ما ip میندازن رقبا و چطور میتونم راهش رو ببندم

abrand
November 30th, 2019, 11:10
سلام

برای این که کلا بازدید های فیک رو ببندید میتونید از cdn استفاده کنید

من cdn ابرآروان رو پیشنهاد میکنم,چون داخل ایران سرور داره و برای لود سایتتون هم خوبه

satiran
November 30th, 2019, 19:13
دوست عزیز سوالتون از منه ؟
ظاهرا پست اول رو نخوندید !
گفتم دارن روی یکی از سایتهای ما ip میندازن رقبا و چطور میتونم راهش رو ببندم

اتفاقا از خودتون سوال پرسیدم بازدید فیک باعث لطمه به سایت شما میشه در دراز مدت و اگه بازدید از سایت های اسپم باشن که بدتر بهتره به فکر راه حل باشید

mashiat
November 30th, 2019, 19:35
اتفاقا از خودتون سوال پرسیدم بازدید فیک باعث لطمه به سایت شما میشه در دراز مدت و اگه بازدید از سایت های اسپم باشن که بدتر بهتره به فکر راه حل باشید
راه حل رو شما باید بگید چون من پرسیدم اگر میشه راه حل بدید ببندیم
نمیدونم چرا بعضیها میخوان تعداد پستهاشون رو بالا ببرند . راه دیگه ای هم هست تعداد پستهاتون بالا بره
ضمنا شما پاسخ ایشون رو بدید نه من :
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=212135&p=1844862&viewfull=1#post1844862

satiran
November 30th, 2019, 19:38
عزیز من این سوال را جواب دادم کاری هم به افزایش تعداد پست ندارم

میخواستم ببینم آیا نرم افزارهای ارسال بازدید موجب پنالتی و افت سایت ما در گوگل میشه ؟

mashiat
November 30th, 2019, 19:56
عزیز من این سوال را جواب دادم کاری هم به افزایش تعداد پست ندارم

اتفاقا شما سوال منو جواب ندادی
جواب شما این بود که ارسال کردید :

مگه من پرسیده بودم ارزش داره ؟
شما اگه جواب داشتی میگفتی :
بله میشود . نخیر نمیشود
مثل پست پایینی که پاسخ ایشون بود نمیشود و نمیخواد کاری کنی

satiran
November 30th, 2019, 20:00
اتفاقا شما سوال منو جواب ندادی
جواب شما این بود که ارسال کردید :

مگه من پرسیده بودم ارزش داره ؟
شما اگه جواب داشتی میگفتی :
بله میشود . نخیر نمیشود
مثل پست پایینی که پاسخ ایشون بود نمیشود و نمیخواد کاری کنی

فکر کنم به کل اشتباه متوجه شدید بله اون دوست ما میگه مشکلی ایجاد نمیشه . من اومدم بصورت سوالی از شما پرسیدم که این بازدید ها چه ارزشی داره ؟ خوب مسلم هست که بازدید که واقعی نباشه باعث لطمه به سایت شما میشه .

به هر حال خودتون هر جور صلاح میدونید

webeman
November 30th, 2019, 20:24
بستگی داره احتمالا اگر بازدید از طریق جستجوی گوگل به قصد بالا اومدن تو یه کلمه خاص باشه که قبلا بعضی از این سایت های رنکینگ داشتند ممکنه
اما تا جایی که قبلا تست شده باقی روش ها روی الکسا تاثیر مثبت می ذاره روی ایندکس تاثیر نمی ذاره چه مثبت چه منفی

seotechnics
December 5th, 2019, 19:40
آخرین آلگوریتم گوگل که رنک برین بود هوش مصنوعی دخالت 70 درصدی در نتایح داشت و همین موجب شد بتونه با توجه به کارهایی که کاربران میکنن مثل اسکرول کردن کلیک کردن و... ربات هارو بشناسه چون ربات ها نمیتونن این کارها رو انجام بدن و به همین دلیل زمانی که ورودی فیک میزنید روی سایت هاتون میتونه تشخیص یده و از حدش بگذره شمارو تو نتایج افت میده

webeman
December 6th, 2019, 21:12
در کل فایده ای درش نیست ، حتی الکسا هم بعد از مدتی مجدد افت می کنه و باید مدام بفرستید
بنا به تجربه ای که داشتم می تونم راهنماییتون کنمرتبه خوبی روی وب سایتتون به دست بیارید البته با کار و به صورت طبیعی و ماندگار...