PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اموزش ترانسفر

kovelm
July 7th, 2009, 12:50
سلام

لطفا اموزش ترانسفر از سرور لینوکس دارکتری به دایرکتری را بدهید و با سرعت 100 مگابایت انتقال 2 گیگ چقدر طول میکشه

Sajad
July 7th, 2009, 12:58
سرعت 100 مگابایت انتقال 2 گیگ چقدر طول میکشه

هر ثانیه چیزی در حدود 12 مگ دانلود میکنه. به شرطی که 100 مگ اشتراکی نباشه و واقعی باشه.
حساب کنید خودتون. ولی نهایتا 5 دقیقه نباید بیشتر بشه.

برای انتقال هم اگه یه سایت هم بک آپ بگیرید و اونور رستور کنید.

kovelm
July 7th, 2009, 16:07
سلام
روش ترانسفرو نگفتید ریستوری نمیخوام میخوام از این بره اون؟

Sajad
July 7th, 2009, 16:17
سلام
روش ترانسفرو نگفتید ریستوری نمیخوام میخوام از این بره اون؟

دایرکت ندارم که توضیح بدم. خیلی کم هم اینجا در مورد دایرکت چیزی میگن بچه ها. اگه کارتون فوریه با همون بک آپ منتقل کنید. اگر نه صبر کنید تا بیان توضیح بدن....

kovelm
July 7th, 2009, 16:40
مجبورم صبر کنم اون دمو رو که دادم یه نگاه کن لطفا ممنون

Sajad
July 7th, 2009, 17:37
Admin Backup/Transfer
تو این صفحه قسمت دوم که زده رستور یکجا داره که از ftp رستور میکنه . همینه احتمالا...

Nikihost
July 7th, 2009, 18:41
سلام
فايل هاي بك اپ دايركت ادمين در اين ادرس قرار دارند /home/admin/admin_backups شما بايد فايلتون را از اين فولدر انتقال بدين به سرور مقصد و بعد در سرور مقصد ار بخش Admin Backup/Transfer در بخش Restore Backup يورتون را تيك ميكنيد و ريستور را ميزنيد.بعد از چند دقيقه به شما اعلام ميكند كه ايا با موفقيت ريستور شده يا نه.

kovelm
July 7th, 2009, 18:46
با تشکر از طاهر نزاد عزیز

اقای مهریز هم تشکر دو چندان خوب چطور فایلها را از پوشه ادمین بک اپ به سرورم جدید انتقال بدم
"قبلا تو سی پنل با یه کلیک میومد"

Sajad
July 7th, 2009, 23:41
سلام
فايل هاي بك اپ دايركت ادمين در اين ادرس قرار دارند /home/admin/admin_backups شما بايد فايلتون را از اين فولدر انتقال بدين به سرور مقصد و بعد در سرور مقصد ار بخش Admin Backup/Transfer در بخش Restore Backup يورتون را تيك ميكنيد و ريستور را ميزنيد.بعد از چند دقيقه به شما اعلام ميكند كه ايا با موفقيت ريستور شده يا نه.

منظور من از دستي همين روش بود :d

Sajad
July 7th, 2009, 23:42
با تشکر از طاهر نزاد عزیز

اقای مهریز هم تشکر دو چندان خوب چطور فایلها را از پوشه ادمین بک اپ به سرورم جدید انتقال بدم
"قبلا تو سی پنل با یه کلیک میومد"

شما همه فايل ها رو فشرده كنيد. بعد توسط سرور جديد wget كنيد.
اگه متوجه نشديد بگيد كاملتر توضيح بدم

Nikihost
July 8th, 2009, 01:19
شما همه فايل ها رو فشرده كنيد. بعد توسط سرور جديد wget كنيد.
اگه متوجه نشديد بگيد كاملتر توضيح بدم
نيازي به فشرده كردن نيست.خود Da فشرده كرده :111:
من با اين روش منتقل كردم به روت.
اگر سرور مجازي با پنل hyper‌دارين كه با Cut/Paste ميتوني خيلي راحت اين كار را انجام بدين.:105:

root@server ~]# cd /home
[root@server home]# cd admin
[root@server admin]# cd admin_backups
[root@server admin_backups]# dir
[root@server admin_backups]# mv *****.tar.gz /root

Sajad
July 8th, 2009, 01:50
نيازي به فشرده كردن نيست.خود Da فشرده كرده :111:
من با اين روش منتقل كردم به روت.
اگر سرور مجازي با پنل hyper‌دارين كه با Cut/Paste ميتوني خيلي راحت اين كار را انجام بدين.:105:

منظورم اينه 10 تا سايت اگه هست 10 تا بك آپش رو فشرده كنن تا بيشتر از يه فايل مجبور نباشن wget كنن. بعد رو سرور جديد آنزيپ كنن و رستور كنند فايل هاي بك آپ رو

Nikihost
July 8th, 2009, 02:55
منظورم اينه 10 تا سايت اگه هست 10 تا بك آپش رو فشرده كنن تا بيشتر از يه فايل مجبور نباشن wget كنن. بعد رو سرور جديد آنزيپ كنن و رستور كنند فايل هاي بك آپ رو
نیاز نیست برای 10 تا بک آپ 10 بار Wget کنند. یه برا که wget را تایپ کنند و بعد از اخر هر ادرس یک فاصله و لینک بعدی را بزارن.همه لینک ها را wget میکند:71:

kovelm
July 8th, 2009, 17:08
با تشکر مخصوص از دو دوست عزیز اما متاسفانه نمیتونم ترانسفر کنم اگر بشه یک توضیح اسان تر بدید واقعا ممنونم بازم توضیح ندید بازم ممنون

Sajad
July 8th, 2009, 17:15
كجاشو نميتونيد. بگيد كدوم مرحله گير كرديد...
سطح شما در مديريت چقده؟ خيلي خيلي ساده بايد توضيح بديم؟

kovelm
July 8th, 2009, 18:15
سلام
من root هستم اگه این منظورتونه ببینید من مراحلو میخوام مثلا مثل مثال زیر

اموزش ساخت پوشه"مثل است"
کلیک راست>new>نیوفولدر

اینجوری مراحل را گام به گام

ممنون

Sajad
July 8th, 2009, 18:37
منظورم سطح اطلاعات شما در مديريت سرور بود.
باشه صبر كنيد براتون ميذارم...

kovelm
July 9th, 2009, 14:08
ممنون منتظرم

Sajad
July 9th, 2009, 14:21
سرور 1 = قديمي
سرور 2 = جديد

در سرور 1 بزنيد از كليه سايت ها بك آپ بگيره. (اگه نياز به توضيح بود بگيد تا بگم!)
پس از اون به پوشه اي كه بك آپ ها ذخيره شده بريد و بك آپ ها رو به يك آدرسي كه به url تبديل ميشه منتقل كنيد. مثلا به روت هاست خودتون.
به ssh سرور 2 لاگين بشيد و با استفاده از دستور wget فايل هاي بك آپ را به سرور جديد منتقل كنيد.
سپس به قسمت رستور دايركت ادمين بريد و از اونجا يوزر ها رو براي رستور شدن انتخاب كنيد و بزنيد براي رستور.
در صورتي كه منابع سرور شما ضعيف هست ترجيحا دونه دونه رستور كنه تا وسطش سرور نفسي بكشه.

هر كدوم از قسمت ها كه لازم هست بگيد تا توضيح بدم.

Sajad
July 9th, 2009, 14:22
سرور 1 = قديمي
سرور 2 = جديد

در سرور 1 بزنيد از كليه سايت ها بك آپ بگيره. (اگه نياز به توضيح بود بگيد تا بگم!)
پس از اون به پوشه اي كه بك آپ ها ذخيره شده بريد و بك آپ ها رو به يك آدرسي كه به url تبديل ميشه منتقل كنيد. مثلا به روت هاست خودتون.
به ssh سرور 2 لاگين بشيد و با استفاده از دستور wget فايل هاي بك آپ را به سرور جديد منتقل كنيد.
سپس به قسمت رستور دايركت ادمين بريد و از اونجا يوزر ها رو براي رستور شدن انتخاب كنيد و بزنيد براي رستور.
در صورتي كه منابع سرور شما ضعيف هست ترجيحا دونه دونه رستور كنه تا وسطش سرور نفسي بكشه.

هر كدوم از قسمت ها كه لازم هست بگيد تا توضيح بدم.

PersianDOT
July 10th, 2009, 01:13
روش ترنسفر خاصی نداره
شما باید سایتها را رو سرور فعلی بک آپ بگیری... ترنسفر کنی رو سرور جدید... از اونجا ریستور کنی
برا ترنسفر هم میتونی از ftp یا ssh استفاده کنی

kovelm
July 12th, 2009, 20:59
سلام
دوستان الان فایلهارو فرستادم به سرور جدیدم اما همه حجمشون 0 کیلیو بایته فقط پوشه ها اومده؟

kovelm
July 12th, 2009, 21:10
در ضمن فقط چند ساعته انتقال دادم

Sajad
July 12th, 2009, 21:15
بك آپ ها تو سرور قبلي كامل هست حجمشون ؟

kovelm
July 12th, 2009, 21:17
سلام
اره کامل هست همه مگابایتی

Sajad
July 12th, 2009, 21:24
رو سرور جديد كه مياد هم كامل هست؟

kovelm
July 12th, 2009, 21:27
سلام

مشکلم همینه دیگه روی سرور جدید اومده فقط فایلها هست حجم فایلهای هم 0 کیلوبایت

منظورم از فایل ها اکانت ها که توی یک فایل زیپ فشرده شده

kovelm
July 12th, 2009, 21:27
توی یاهو بهتون پیام دادم نیستید

Sajad
July 12th, 2009, 21:34
wget نكرديد؟

Nikihost
July 12th, 2009, 23:51
به نظر من شما طبق کامند ssh که من دادم بجای روت انتقال بدین بروی یکی از دومین هاتون که بتونین wget کنید. بعد بک آپ ها را در سرور جدید در مسیر بک اپی که دادم wget میکنید و بعد از بخش بک آپ ریستور میکنید.

kovelm
July 13th, 2009, 00:28
ممنون انجام شد