PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش رایگان html

epooli
February 17th, 2011, 12:53
بدینوسیله به اطلاع میرساند موسسه هم ترمی با همکاری موسسه بین المللی دانش پژوهان اقدام به برگزاری کلاس های رایگان و مجازی (اینترنتی) با اعطای مدرک رسمی پایان دوره می نماید.

دوره ی در حال ثبت نام: html

دوره های آتی: php,asp,jsp و ...

لطفا توجه داشته باشید برای شرکت در هر دوره ای باید دوره پیش نیاز html را گذرانده باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت هم ترمی مراجعه نمایید.

hamtermi.com

نام دوره: آموزش کاربردی html و css

زمان ثبت نام: ۲۷ بهمن ماه تا ۱۲ اسفند ماه ۱۳۸۹

قیمت : رایگان

آغاز دوره: ۱۵ اسفند ماه ۱۳۸۹

مدت دوره: قابل تعیین توسط هنرجویان (حدود ۴ هفته)

این کلاسها به صورت مجازی برگزار می شود. و هنرجویان می توانند با ورود به اینترنت و صفحه مورد نظر جزوه خود را دانلود و یا مشاهده نمایند.

مکان برگزاری دوره: به صورت مجازی و از طریق کلاس اینترنتی

شیوه برگزاری دوره: دانلود جزوه + آزمون پایان دوره + امتیاز پروژه

تاییدیه مدرک: موسسه بین المللی دانش پژوهان

..............

sibs
February 17th, 2011, 14:10
من هم ثبت نام کنید /. من هم هستم .

برای دانش آموزان هم یک سایت فوق العاده برای تمرین و یادگیری و کاملا حرفه ای معرفی میکنم . امیدوارم به دردشون بخوره . W3Schools Online Web Tutorials (http://www.w3schools.com)
ممنونم .

epooli
February 17th, 2011, 19:19
بله دوست عزیز.

ثبت نام هنرجویان تنها از طریق وب سایت هم ترمی انجام میشود.

ما از منابع بسیار زیادی برای آموزش ها استفاده می کنیم که با آغاز دوره نام منابع و نحوه رجوع به منابع ذکر شده است.

مثلا برای دوره html از 18 منبع استفاده می کنیم که به عنوان مثال سایت w3schools و وب هاستینگ تالک و استادآنلاین و نئوپرشیا برخی از آنها می باشد.

در این دوره ها سعی شده پس از پایان دوره هیچ ابهامی وجود نداشته باشد.

البته تعداد مربیان (جهت پشتیبانی آنلاین) در این دوره کم است و به همین دلیل محدودیت ثبت نام داریم. 90 نفر اول ثبت نام می شوند و مابقی در رزرو می باشند.

البته هنوز ظرفیت تکمیل نشده است و اخبار ظرفیت را می توانید در سایت مشاهده نمایید. (اطلاع رسانی به ایمیل تعداد زیادی از دانشجویان آشنا انجام نشده....)

در ضمن اگر شخصی مایل به همکاری با هم ترمی می باشد ، به صفحه ذیل مراجعه نماید.

دعوت به همکاری برای نویسندگی و مدیریت سایت (http://hamtermi.com/?p=300)

epooli
February 18th, 2011, 17:55
در ضمن دوستان قبل از شروع کلاسها اگر پیشنهادی یا انتقادی در مورد سایت هم ترمی دات کام دارید اعلام کنید.....
اگر هم توانایی آموزش دارید، تو این قسمت یا تو سایت اعلام کنید تا مورد بررسی قرار گیرد.

به افرادی که آموزش می دن تو سایت مدرک تدریس با توجه به میزان فعالیت داده خواهد شد.....