PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیم کارت گوگل

telesm
November 24th, 2019, 10:48
سلام دوستان

کسی اطلاع داره سیم کارت های بین المللی یا سیم کارت های ماهواره ای را چطوری می شه در ایران سفارش داد ؟
من دیگه کوچکترین اعتمادی به وضع اینترنت ایران ندارم.. تمام کسب و کارم با اینترنته این چند روزه تا مروز نابود شدن کسب و کارم پیش رفتم
نمی تونم بشینم اینها حاصل پنج سال زحماتمو نابود کنن
دوستان لطفا" در این مورد اطلاعااتی دارید با دیگران به اشتراک بزارید
من شنیدم سیم کارت های گوگل موقع سفارش 70 دلار می گیرن بعد از اون ماهیانه 15 دلار باید شارز بشن از طریق مستر کارت هم می شه شارژشون کرد

akbari
November 25th, 2019, 23:40
سلام
توی ایران و حتی کشور های همسایه کار نمیکند

- - - Updated - - -

https://fi.google.com/about/coverage/

200TBFilm
November 26th, 2019, 00:36
سلام دوستان

کسی اطلاع داره سیم کارت های بین المللی یا سیم کارت های ماهواره ای را چطوری می شه در ایران سفارش داد ؟
من دیگه کوچکترین اعتمادی به وضع اینترنت ایران ندارم.. تمام کسب و کارم با اینترنته این چند روزه تا مروز نابود شدن کسب و کارم پیش رفتم
نمی تونم بشینم اینها حاصل پنج سال زحماتمو نابود کنن
دوستان لطفا" در این مورد اطلاعااتی دارید با دیگران به اشتراک بزارید
من شنیدم سیم کارت های گوگل موقع سفارش 70 دلار می گیرن بعد از اون ماهیانه 15 دلار باید شارز بشن از طریق مستر کارت هم می شه شارژشون کرد

سیم کارت های بین المللی :
باید حتما با اوپراتور های داخلی قرارداد ببند تا بتونید از اونا استفاده کنید.
وگرنه هیچ شرکتی خارجی هزینه نمیکنه سیستم های مخابراتیشو ایران نصب کنه...

سیم کارت های ماهواره ای :
https://www.thuraya.com/

اینو هم در نظر داشته باشید که با تلفن همراه های معمولی کار نمیکنید.

telesm
November 26th, 2019, 16:57
سیم کارت های بین المللی :
باید حتما با اوپراتور های داخلی قرارداد ببند تا بتونید از اونا استفاده کنید.
وگرنه هیچ شرکتی خارجی هزینه نمیکنه سیستم های مخابراتیشو ایران نصب کنه...

سیم کارت های ماهواره ای :
https://www.thuraya.com/

اینو هم در نظر داشته باشید که با تلفن همراه های معمولی کار نمیکنید.

فقط با تلفن های ماهواره ای کار می کنن؟ هزینه این تلفن ها چقدره؟
با این حساب فقط باید امید داشته باشیم این سه تا پروزه اینترنت ماهواره ای ( دو تا توی آمریکاست و یکی توی انگلستان) در آینده نزدیک به نتیجه برسن
تا اونجایی که می دونم بین این سه تا شرکت تا الان شرکت ایلان ماسک دو تا پرتاب انجام داده که در هر پرتاب 70 ماهواره مخصوص دیتای ماهواره فرستادن به فضا،40 پرتاب ذیگه باید انجام بدن در مجموع تا بتونن اینترنت را به طور جهانی پوشش بدن ولی وقتی تعداد ماهواره ها به 700 تا برسه می تونن اولین تست توی آمریکای شمالی را انجام بدن که طبق صحبت های خود ایلان ماسک در کمتر از شش ماه آینده توی یکی از ایالت های آمریکا تستش می کنن، در مجموع توی پنج سال آینده این سه شرکت بالای 40 هزار ماهواره فقط مخصوص دیتای اینترنت به فضا می فرستن که برای دریافت این دیتا یک دستگاه در اندازه ریسیور لازمه
من خیلی بعید می دونم در نهایت حکومت ایران موفق بشه ارتباط اینترنتی سراسری ایران را برای طولانی مدت قطع کنه نتیجه این سیاست هم می شه دقیقا شبیه همون سیاستی که برای دستگاههای ویدئو توی دهه شصت داشت یا دیش های ماهواره تو دهه هشتاد دیدیم که هیچ کدوم موفق نشد

javadk
November 27th, 2019, 00:20
الان هزینه راه اندازی اینترنت ماهواره ای چقدره ؟ ارسال و دریافت

abbas1881
November 27th, 2019, 04:55
دقیقا همینطوره

SamaN DL
November 28th, 2019, 14:22
الان هزینه راه اندازی اینترنت ماهواره ای چقدره ؟ ارسال و دریافت

سلام

عملا زمانی که نت قطع بشه ارسال فایل غیر ممکن میشه، فقط دریافت از نت ماهواره ای ممکنه
اما برای ارسال فایل هم ممکنه، نکته ای که باید رعایت بشه نباید لوکیشن ثابت داشته باشید چرا که تو اندکی از زمان پیداتون میکنن و به جرم جاسوسی میگیرنتون.

هزیینه زیادی نداره با چند تا قطع ساده خودتون هم میتونید سرهم کنید.

telesm
November 29th, 2019, 20:03
سلام عزیز راه های دور زدن زیادی بود وقتی قطعش کردن مثلا با پروکسی من یه روز اینترنت داشتم ولی بعد خراب شد :( اگه بلد باشین بسازین خیلی راهکار آسونیه یا اینکه ip بخرید

چطور می شه آی پی خرید؟ از کجا می شه خرید؟

SamaN DL
December 1st, 2019, 09:12
سلام عزیز راه های دور زدن زیادی بود وقتی قطعش کردن مثلا با پروکسی من یه روز اینترنت داشتم ولی بعد خراب شد :( اگه بلد باشین بسازین خیلی راهکار آسونیه یا اینکه ip بخرید

ارتباط خودشون رو هم قطع کردن:|
چطور شما نت داشتی این مدت!؟

dertgtr
December 12th, 2019, 00:40
امکان سفارش شماره ایالت انتخابی و شهر انتخابی وجود دارد ؟ با پیش کد خاص؟

vistaix
December 13th, 2019, 00:34
چه کشف بزرگی! بنده 3 شماره فعال دارم و اینکه در عکس نمیبینید بدلیل حذف قسمت مرتبط با شماره فعال این اکانت بنده است.
شما اگر کاسب باشید و پای کار، فیلم که هیچ، برای دفاع از اعتبار کاریتون همه کاری میکنید.
قطعا وقتتون رو هدر ندین.
شبتون خوش!

دوست عزیز مشکل جیه این وسط؟
الان بنده خودم دارم شماره گوگل وویس و چند ماهه پیش هم خریدم 15000 تومان
یکی بود به اسم لارسا میداد
70 تومن تازه گرون داره میگه.

الان مشکلتون چیه با این بنده خدا؟
یعنی میگید همچین چیزی وجود نداره یا من بد متوجه شدم؟
این شماره ها فقط برای امریکا و کانادا مجانی هست تماسشون.

sam_pontiac
December 13th, 2019, 00:47
دوست عزیز مشکل جیه این وسط؟
الان بنده خودم دارم شماره گوگل وویس و چند ماهه پیش هم خریدم 15000 تومان
یکی بود به اسم لارسا میداد
70 تومن تازه گرون داره میگه.

الان مشکلتون چیه با این بنده خدا؟
یعنی میگید همچین چیزی وجود نداره یا من بد متوجه شدم؟
این شماره ها فقط برای امریکا و کانادا مجانی هست تماسشون.

ببینید، همچین چیزی وجود داره.
پستهای قبلی بنده رو مطالعه کنید.
نباید تا اینجای موضوع باز میکردم که میکنم.
سیم کارتهای گوگل وویس، دو حالت prepaid و per license داره.
سیم کارتهای prepaid گوگل وویس،5 دلاری، 2 دلاری و یک دلاری بودند که مدتی هست دیگه ارائه نمیشه. ( با دلار امروز میشه 13.5 که البته شما هم گرون خریدین )
چنانچه به سایت گوگل وویس هم برای خرید سیم مراجعه کنید، می بینید که صرفا پلن Per License ارائه میکنه و هزینه ها بر اساس نرخ مکالمه و sms هر کشور متفاوت هست.( که در پستهای قبلی هم اشاره کردم )
اینکه الان این سیم کارتهای prepaid رو میفروشند، برای خرید انبوهی بوده که قبلا وجود داشته.
ایشون این رو مشخص نکردند و هرچه ما سوال کردیم، مغلطه کردند.
صرفا کافی بود بیان بگن که این سیم کارتها، Prepaid هست و Per License نیست.
چرا که Per License الان بر اساس هر لایسنس در ازای کاربر 20 دلار هست و نامحدودش هم 70 دلار.

کاربر باید بدونه که سیم کارتی که خریداری میکنه چی هست.
بحث بر سر این هست که ایشون، نه تنها به هیچ یک از سوالات پاسخ نمیدادند ( که دست کم میتونستند به جای "خدمت،خدمت" کردن بیان و بگن این سیم کارتها Prepaid هستند ) و ... الی آخر.

تمام.

dertgtr
December 13th, 2019, 12:21
سوال منو جواب ندادید .

Majid68
December 13th, 2019, 16:33
آقا شاید این بنده خدا راست میگه شما چرا چوب میکنید تو ***.ش

sam_pontiac
December 13th, 2019, 17:09
آقا شاید این بنده خدا راست میگه شما چرا چوب میکنید تو ***.ش

دوست عزیز!
بحث بنده و ایشون، بحثی بود تا حدودی فنی، که در نهایت هم بهر جهت به پایان رسید.
ادب رو رعایت کنید.

hoka
December 15th, 2019, 11:53
یوزری که بنده سال 2009 و بعد بالاجبار یوزرهای دیگه داشتم سر حسادت مدیران انجمن مثل محسن و بقیه بلاک شد تا از دیدن شدن بنده جلوگیری بشه، چون در بازار رقابت کم میاوردن بلاک کردن بعدشم که تماس گرفته شد و دو ساعت بحث های کلیشه ای و بهانه و غیره .
اینها مهم نیست ما در ایران داریم زندگی می کنیم. مهم اینه که شما داری علا به بنده توهین میکنی و در چهار صفحه اخیر انواع توهین و بی احترامی و حتک حرمت و تشویش اذهان عمومی از طرف شما شاهد بودم، مطالبی که شما به بنده بدون دلیل و از روی قضاوت کورکورانه نسبت دادی هیچ چیز قابل دفاعی نداره،همین حرفهایی هم که می زنی باز هم توهین و افترا و تشویش اذهان عمومی هست. مشخص خواهد شد جملات رنگارنگ شما در مورد بنده چه معنایی میده . شماها باید تنبیه بشید تا دیگه به مردم توهین نکنید چون عادت کردین به این کارها

شما پس مولتی هستی . شخصی که مسدود شده دوباره نباید بیاد اکانت بسازه

دوم اون اکانتی که ساسپند شده رو بفرمایید ببینیم چی بوده

سوم دوستان دارن میگن کار شما درست مگه نیست ؟ پس توضیح بفرمایید چطوری دارید سر گوگل رو کلاه میزارید با اون عظمت که خدماتی که چند برابر ماهانه باید پول داده بشه براش رو دارید مادام العمر میفروشید به قیمت ریالی !!

از بنده هم شکایت بفرمایید پس اگر سوال من رو نمیتونید جواب بدید

hoka
December 15th, 2019, 14:10
صلوات بفرستید دوستان . ایشون نتونست توضیحی بده دیگه حرفی باقی نمیمونه .

200TBFilm
December 15th, 2019, 19:26
جواب سوال خریداران رو بده اگر ریگی به کفشت نیست .
امثال این ادم میان از تریک های داغ استفاده میکنند / کلی اکانت می سازن بعد اونا رو میفروشن.
این ترفند ها ی مدت کار می کنند بعد از کار می افتند.

نمونه
گوگل درایو نامحدود رایگان » https://www.youtube.com/watch?v=HReELLiFdb0
خرید 100 دلار رایگان از اپل » https://www.youtube.com/watch?v=LnHTbNTJccM ---- طرف اندازه 10000 دلار تو بازی خرید میزد بعد اکانت رو میفروخت 3 هزار دلار
وی پی اس رایگان امازون » https://www.youtube.com/watch?v=dLOUDDetZqI

200TBFilm
December 16th, 2019, 03:27
شما اصلا از خودتون خبر دارید؟ میدونید چقدر جملات شما باعث تشویش اذهان عمومی میشه؟ اگر از دید بنده جملاتتون رو بخونید اون موقع میبینید که طرف مقابل چقدر احساس پرس در مقابل افکار سایرین نسبت به خودش بعد از گفته های شما پیدا میکنه
ایام بکام

بابا ول کن برو استراحت کن سرویس کردی ... تو خودتو پیش بچه های اینجا وریفای کن منم از جیب خودم پول میدم تبلیغ سایتت رو میزارم تو چندتا سایت معتبر که (تشویش اذهان) از ذهنت فراموش بشه فقط سودش یادت بمونه.

ببین بچه های این انجمن دنیا دیدن کسی الکی قصد نداره کسی رو خراب کنه. این کاری هم که شما میکنی تریکی بیش نیست حالا با ساخت اکانت رو کشور خواصی یا ترفندی با کردیت کارت یا ایمیلی یا از این قبیل... سر همینم ترسیدی
میگی الف اولشو بگم همه یاد میگیرن چیزی گیر من نمیاد .. اقا جان شما رک راست بگو از ترفند خواصی استفاده میکنم که هیچ هزینه واسم نداره اینقدر دستمز میگیرم انجام میدم اینجوری کسی بهت نمیگه ترفند رو بگو مشتری با آگاهی کامل میاد خریدشو میزنه میدونه اگه فردا روزی اکانت بن شد تقصیر خودش بود چون از ریسکش خبر داشته ... اینجوری کسی بهت نمیگه کارت مشکل داره یا ... یا ... ...

اگر از نظر خودت خیلی ادم معتبری هستی بیا نماد بزار تو سایتت
https://www.enamad.ir/

telesm
December 20th, 2019, 03:53
دوستان به جای این جر و بحث های چرت و پرت یک راه حلی ارائه کنید
امروزم دوباره چند ساعت اینترنت قطع بود
امثال من که کارم برنامه نویسیه اگه نت قطع بشه بدبخت می شیم

OMIDTU5
December 20th, 2019, 08:29
دوستان به جای این جر و بحث های چرت و پرت یک راه حلی ارائه کنید
امروزم دوباره چند ساعت اینترنت قطع بود
امثال من که کارم برنامه نویسیه اگه نت قطع بشه بدبخت می شیم

این سیمکارت ها تنها برای وریفای و ساخت اکانت و ... کاربرد دارند و برای دسترسی به اینترنت در ایران جواب نخواهند داد
حتی به فرض استفاده از سیمکارت فیزیکی کشورهای همسایه ایران و پرداخت هزینه سنگین رومینگ بین الملل زمانی که اینترنت ایران اختلال پیدا میکنه خدمات رومینگ هم تحت تاثیر قرار میگیره و باز هم به هیچ جا وصل نخواهید شد

تنها راه حل که البته بدون مجوز پر خطر هست اینترنت ماهواره ای هست . اگر کسب و کار شما مجازه بهتره مجوز بگیرید و اینترنت ماهواره ای راه اندازی کنید .

telesm
December 21st, 2019, 01:45
این سیمکارت ها تنها برای وریفای و ساخت اکانت و ... کاربرد دارند و برای دسترسی به اینترنت در ایران جواب نخواهند داد
حتی به فرض استفاده از سیمکارت فیزیکی کشورهای همسایه ایران و پرداخت هزینه سنگین رومینگ بین الملل زمانی که اینترنت ایران اختلال پیدا میکنه خدمات رومینگ هم تحت تاثیر قرار میگیره و باز هم به هیچ جا وصل نخواهید شد

تنها راه حل که البته بدون مجوز پر خطر هست اینترنت ماهواره ای هست . اگر کسب و کار شما مجازه بهتره مجوز بگیرید و اینترنت ماهواره ای راه اندازی کنید .

ما می خواییم از دست سیاست های آب دوغ خیاری حکومت و یک مشت آدم با طرز فکر های متحجر و قرون وسطای فرار کنیم.. مگه دیوانه ام که برم از اینها مجوز بگیرم؟ برم گوشتو بدم دست گربه که هر موقع دلشون خواست دوباره یک بازی جدید سر اینترنت ماهواره ای در بیارن؟
اگه بخوام این همه هزینه کنم اینترنت ماهواره ای بگیرم صد سال از جایی مجوز نمی گیرم این شایعه ها که پخش می کنن که قابل ردیابی و این حرفاست کار خود حکومته که مردمو بترسونه تا سمتش نرن
یکی از دوستای خودم سال های 90 و 91 برای دو سال از این اینترنت ماهواره دو طرفه استفاده می کرد ( با دیش و lnb مخصوصکه اون زمان lnb که استفاده می کرد نزدیک هشتصد هزار تومن بود) تو این دو سال یک نفر نفهمید که این داره از اینترنت ماهواره ای استفاده می کنه
آخر سر هم فکر کنم مجبور بشم برم سمت اینترنت ماهواره ای ولی چون هزینش بالاست قبلش دارم تحقیق می کنم راههای به صرفه تری هم هست یا نه

mashiat
December 22nd, 2019, 13:32
دوستان گرامی مجددا سلام

خریداران سیم کارت مجازی گوگل در بازار ایران روز به روز در حال افزایش است

و افرادی همچون این شخص که از روی حسادت و تنگ نظری قصد تخریب سرویس های با کیفیت 642.ir را داشتند هر روز بیشتر از دیروز در آتش نفرت و حسادت خود می سوزند و خواهند سوخت

افرادی که همچون این شخص که با قصد تخریب و از روی حسادت مایل به تخریب محصول ارایه شده را داشتند اکنون در موضع ضعف و استیصال هستند

افرادی که چاره ای جز تنگ نظری و استیصال به قصد تخریب اشخاص را ندارند و مهارتی برای رقابت در خود نمی بینند و هدف آنها تخریب جایگاه اشخاص هست

اما دریغ از انکه مردم آگاه و خریداران هستند که شرایط را رقم می زنند

همراهان گرامی

ما برای مشتریان جدید روش اعتماد سازی جدیدی در نظر گرفته ایم

و ان اتصال مشتریان جدید با خریداران قبلی ( در صورتی که مایل باشند ) و یا ارسال پرداختی خریداران قبلی ( البته با مسدود کردن مشخصات کارت و مبلغ واریز کننده به دلیل حفظ حریم خصوصی افراد )

چهت اعتماد سازی برای مشتریان جدید است

ما بر روی سرویس های ارایه شده اطمینان داریم و از کیفیت آنها تنها مشتریان 642.ir مطلع و آگاه هستند

شما هم می توانید به جمع مشتریان ما بپیوندید

موفق و پیروز باشید

خدایی من اصلا نمی دونم حق با کیه و حق با کی نیست و موضوع دقیق از چه قرار هست

اما یه چیزی رو خوب میدونم و اون اینکه :

این همه طومار نویسی و شعارنویسی رو دیگه کسی حوصله نداره بخونه
کسی که کیفیت خدماتش بالا باشه همه جا گل میکنه و میاد بالا
کسی هم که توش پوک باشه و چیزی در چنته نداشته باشه غوغاسالاری میکنه و طومارنویسی و شعارنویسی

مثل :
ما بهترینیم
ما برای سرویس های خود فلان
ما به شما اطمینان می دهیم که ...
خودتون یاد آگهی بازرگانی نمیفتید که مردم میزنن یه کانال دیگه ؟

واسه خودتون گفتم
حالا طومار واسه من ننویسی عزیز

dertgtr
December 22nd, 2019, 14:52
دوست من unix_magnet (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=116081) کسایی مثل من که خاک خورده و قدیمی این انجمن هستیم حس تشخیص واقعیت مون خیلی بالاست و مطمئن باش سر و گرم چشیده روزگار هستیم !

من اول قصد سفاش داشتم ولی با این هرج و مرج تاپیک شما و این هوچی گری ها پشیمون شدم .

پیشنهاد می کنم شما خریدارهای واقعی و رزمه کاری تون رو با اسم و مشخصات کامل همینجا قرار بدید اگر کارت درسته !

موفق باشید !

dertgtr
December 22nd, 2019, 15:07
ما از شما هم قدیمیتر هستیم منتهی اکانت اول ما که مربوط به 2009 میشد رو به دلیل ترس از شکست در رقابت مسدود کردن
شما وقتی ما رو شناختی تازه اون موقع میفهمی قدیمی دقیقا کی هست ما 18 ساله کارمون اینه

کسانی هرج و مرج تولید میکنن و دست و پاشونو گم میکنن که میبینن یه رقیب قدرتمند به عرصه بازار کار ایران برگشته

شما وقتی قدرت تشخیص سره از ناسره نداری گناهی گردن بنده نیست

اون اشخاصی که سراسر روح و روانشون از کینه و نفرت و از حسادت پر هست دنبال هرج و مرج هستن

اما در همین هرج و مرج هم ما کارمون رو جلو میبریم به هر حال خورشید پشت ابر نمیمونه

وقتی نوشته ای رو وایرایش می کنید اصل مطلب ارسالی شما به ایمیل من میاد عزیزم . من تشخیص سره از ناسره رو دارم ! طرز صحبت شما هم با من مشتری خیلی جالبه با این ادبیاتت !
منم اکانت 2008 دارم چون طبق قوانین این انجمن وجود دو اکانت شرکتی متعلق به دو نفر از یک شرکت جرم نیست خواستی رو می کنم !

200TBFilm
December 22nd, 2019, 15:33
دوباره این تاپیک اومد بالا :D
فکر کنم تا صفحه 1000 برسه خخخ

و افرادی همچون این شخص که از روی حسادت و تنگ نظری قصد تخریب سرویس های با کیفیت 642.ir را داشتند هر روز بیشتر از دیروز در آتش نفرت و حسادت خود می سوزند و خواهند سوخت

این شخصی که خطابش کردی (حسود) فکر کن اخرین چیزی که تو زندگیش باشه حسادت به شما باشه و بخواد در اتیش نفرست بسوزه... خخ

افرادی که چاره ای جز تنگ نظری و استیصال به قصد تخریب اشخاص را ندارند و مهارتی برای رقابت در خود نمی بینند و هدف آنها تخریب جایگاه اشخاص هست

چقدر راحت کسایی که از روشن سازی حرف میزنن رو بهشون توهین میکنی. رقابت با تو ؟ خخ همین اقای که میگی مهارتی نداره . ایشون برنامه نویس
full stack هستن. این شما هستی که در جایگاهی نیستی که بخوای با ایشون رقابت کنی .

ما برای مشتریان جدید روش اعتماد سازی جدیدی در نظر گرفته ایم
و ان اتصال مشتریان جدید با خریداران قبلی ( در صورتی که مایل باشند ) و یا ارسال پرداختی خریداران قبلی ( البته با مسدود کردن مشخصات کارت و مبلغ واریز کننده به دلیل حفظ حریم خصوصی افراد )

اینم شد روش اعتماد سازی ؟

من همچنان رو حرفم هستم خودتو پیش اونایی که اسمشون رو بردیم وریفای کن از سمت من 10 تا مشتری واسه گوگل درایو گیرت میاد...
وگرنه با ریپلای کردن و... و... توهین و.... هیچی گیرت نمیاد ...