PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست نامحدود یعنی چی

M3hdii
February 17th, 2011, 05:15
سلام

دوستان عزیز من میخوام یه سایت راه اندازی کنم به فروم هم نصب میکنم و الان اینجا را گذشتم تا یک هاست درست حسابی پیدا کنم :(

که شاتل هاست را دیدم | (http://www.shatelhost.com/static-11.html)

حالا حرفم اینه که این هاست نا محدود میده اونم وارز که مناسب برای تالار گفتمان هست .. خوبه

ولی الان توی اینجا موندم که این نامحدود یعنی چی .... یعنی اپلود فایل هم توی انجمنم باشه هاستم پر

نمیشه یا اصلان هاست نا محدود از نظر سرعت خوبه برای سایت پر بازدید .... و میتونم با این کار کنم یا نه

من هاست میخوام که فروم را اندازی کنم از نظر سرعت و قدرت خوب باشه و توی انجمن هم بتونم چیزی

اپلود کنم که میشه پیوست کردن یعنی همه فایل هام را پیوست کنم

به نظرتون این نا محدود برای کاره من جواب میده یا نه

---------- Post added at 05:15 AM ---------- Previous post was at 05:12 AM ----------

اینم لینک شاتل که گفتم دوستان خواهش زود جواب بدهید ممنون (http://www.shatelhost.com/static-11.html)

Woshka
February 17th, 2011, 05:24
هاست نامحدود یعنی اینکه ب اندازه ای که سوء استفاده نکنید وبه منابع سرور فشار نیارید نامحدود می تونید استفاده کنید که میزان اجازه به فضا تا ماکسیمم بین 5 تا 20 گیگ پهنای بانید بین 40 تا 100 گیگ در ماه اجازه داده میشه که همه اینا بستگی دارند
هاستینگ هایی که هاست نا محدود ارائه می دهند به دلیل ازدیاد مشتری دارای سرعات کمی هستند
حتی اگر سرعت خوبی دارند مال اینه که هنوز متری اونقدر پر ندشده روی سرور
با گرفتن مشتری سرعت سرور هم کم میشه

یک هاست خوب با سرعت فوق العاده قیمتی برابر با حدود 100 تا 300 هزار تومن در سال داره
ولی با قیمت 30 هزار تومن انتظار سرعت و آپتایم و پشتیبانی امنیت رو نباید داشت
پشتیبانی هست ولی در حد ابتدایی
پشتیبانی به اصطلاح premum ای در کار نیست

M3hdii
February 17th, 2011, 06:56
ممنون از جواب دهی تو دوست عزیز حالا اینم کم نیست که سالی 100 هست..

به نظر شما من نا محدود بگیرم خوبه برای انجمن که هم فایل هام را توی انجمن پیوست کنم

من حالا موندم نامحدود بگیرم یا نه منتظر جواب شما هستم تا هاست را بگیرم چون میخوام سرعت خوب و قدرت خوب داشته باشه

نا محدود چه فرقی یا اون یکی ها داره ..... من بخرم یا نه سایت من فقط انجمن خواهد شد

irlogo
February 17th, 2011, 07:10
باید ببینید اون شرکتی که داره هاست نامحدود می شه چه امکاناتی رو نامحدود می ده
اکثر سرویس دهنده هایی که هاست نامحدود می دن فقط استفاده از فضا و پهنای باند و امکانات جانبی مانند Parked Domain, MySql Darabases, addon domain و ... را نامحدود می دن و چون هاستی که به شما می دهند بر روی یک سرور با منابع سخت افزاری و نرم افزاری مشخص هست و به جز سایت شما قالبا صدها سایت دیگر با همین روال فعالیت می کنند برای حفظ آپتایم و کیفیت می بایست شما نیز از حد عرف استفاده از منابع سرور در هاست اشتراکی پیروی کنید

M3hdii
February 17th, 2011, 07:34
حالا ما بخریم یا نه ..:-<

نمیدونم بخرم برای سایت که من راه اندازی میکنم جواب میده یه نه دوست عزیز من از این سایت میگم دارم میخرم ُSHATEL HOST (http://shatelhost.com/)

این هاست میده وارز نامحدود سالی 100 حالا من هم میخوام اینو بگیرم بگیرم یا نه سایت من فقط انجمن خواهد شد.. و فایل ها توی انجمن پیوست خواهد شد

جواب میده آیا یا نه

irlogo
February 17th, 2011, 07:45
این سایت فقط بعضی از امکانات جانبی هاست را نامحدود می دهد
بهتر هست سطح کیفی خدمات ارائه شده در این سایت را از کاربران این شرکت جویا شوید

Woshka
February 17th, 2011, 12:20
همه چیز بستگی به تعداد ویزیت سایتتون و میازان استفاده از منابع سرور و شرکتی که میزبانیتوتن می کنه داره

یادمه 2 3 سال پیش توی فروم bluehost.com یکی در مورد vBulletin سوال کرد و یکی از مدیران به طور صریح گفت ما اجازه میبانی فروم با vBulletin رو نمی دیم چون خیلی منابع مصرف می کنه
سالی حدوده 170 180 تومن هم می گیرند نامحدود می دهند ولی روی منابع حساس هستند