PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برداشتن کپی رایت Visit Yagbu.net از بالای قالب

naseri
February 17th, 2011, 00:07
سلام
من whmcs نال شده نسخه 4.1.2 رو نصب کردم ولی وقتی کاربری لوگین میکنه کپی رایت Visit Yagbu.net بالای قالب فراخوانی میشه میخواستم ببینم چه طور میشه این کپی رایت رو برداشت ؟
ممنون

EXXXIR
February 17th, 2011, 01:26
سلام

از توی قالب باید بگردید و حذفش کنید. یا ااینکه تو نت بگردید یک قالب فارسی شده دانلود کنید و از اون استفاده کنید.

آدرس پوشه قالب ها
templates/portal

naseri
February 17th, 2011, 09:34
آخه جای تعجب اینجاست که قالب رو یکی برام طراحی کرده تو قالب هم گشتم ولی چیزی به این نام پیدا نکردم حتی قالب دیگه ای هم فعال کردم باز این کپی رایت اومد !

maroofi
February 17th, 2011, 10:52
بزارش برای دانلود من بررسی میکنم.

EXXXIR
February 17th, 2011, 12:39
اگر مطمئن هستید که از قالب نیست احتمالا تو جاوا اسکریپت های برنامه اضافه کرده خوب یک نسخه دیگه به جاش بریزید که دردسر پیدا کردن نداشته باشید :)

teztop
February 17th, 2011, 13:34
اگر مطمئن هستید که از قالب نیست احتمالا تو جاوا اسکریپت های برنامه اضافه کرده خوب یک نسخه دیگه به جاش بریزید که دردسر پیدا کردن نداشته باشید :)
کد های جاوااسکریپت رو چک کنید

PersianProvider
March 7th, 2011, 17:29
این ها همه در فایل هایی مثل clientareafunctions.php هستند نه فایل های Template. بنابراین می تونید از برنامه ای مثل Dreamweaver برای سرچ در همه ی فایل هایی که در فولدر WHMCS تون وجود دارند استفاده کنید.

janahdata
April 5th, 2011, 02:15
salam
manam az daste in code be sar omadeh boodam ke bad az chand vaght toonestam pedash konam

includes/clientareafunctions.php

to in addres ast begardid peida mikonid rahate

id : ali_rahmanpoor
id:janahdata

parsrayaneh
September 5th, 2011, 13:03
من هم همین مشکل و دارم ولی با این عبارت WHMCS v441.R3 NULLED BY FLIPMODE در قسمت پایین قالب
در قالب جستجو کردم ولی نبود
فکر کنم در خود اسکریپت
لطفا کمک کنید
با تشکر

amirlord
September 5th, 2011, 14:12
دوست عزیز این عبارت موقعی نمایش پیدا میکنه که شما به ادمین لاگین شده باشید ! یعنی یوزر این عبارت رو نمیتونه ببینه . از ادمین Log Out بشید و می بینید که اون عبارت دیگه نیست !