PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاه برداری به روش جدید و مدرن

moosafer
November 11th, 2019, 00:52
با سلام دوستان
این پست جهت اطلاع رسانی برای دوستان زده میشه تا شما هم مثل بنده گرفتار این سایت کلاه بردار نشین
بنده یک برنامه رو از سایت مذکور خریدم
با عنوان تبلیغات تلکرامی که متاسفانه برنامه اون امکانات و کارایی لازم نداره .
که با دین برنامه متوجه به هون لحظه در خواست عودت هزینه کردم
اما دوستان پشتبان و مدیر سایت به هیج و جه عودت هزینه رو قبول نمیکنن.
بنده دلیل خودم رو برا عودت توضیح دادم اما متاسفانه قلوا نکردن.
کارایی برنامه به این صورت که شما تبلیغات میفرستین تو گروه ها
اما مشکل اینحاست که باید یه ربات بسازی تو همه گروه ها عضو کنی
مشکلات پیش رو
1-عمده گروه ها از ربات ضد لینک و ای دی استفاده مینکنن پس شما هر چنتا پیام بفرستین عملا بلوکه میشه و پیام دیده نمیشه
2-شما باید ربات و دستی به هر گروه اضافه کنی که ربات های جدید در گروه ربات شمارو بلوکه میکنن.هم یوزر شما هم ربات شما .پس اینم رده
3-شما باید از ***** شکن استفاده کنی که اینم داستان خودشو داره
4-اگر قرار باشه دستی به گرو ه ها ربات اضافه کنم خوب بجاش تبلیغات رو میفرستم مستقیم تو گروه دیگه
خلاصه بااین حال برنامه کارایی نداره و عملا یک نوع کلاهبرداریه و مدیران از دادن هزینه امتنا میکنن
یه قوانین هم تو سایت گذاشتن که عملا همه چی به نفع خودشونه
شکایت هم کردم پلیس فتا و زرین پال
گول نخورین دوستان اینم سایتشون
کلکی طلایی

دوستان گرامی
این مورد با توجه به عدم عودت هزینه و همکاری پشتیبان سایت در ج شده و با توجه به فروش برنامه بدون کارایی که توضیحات دادن جرم محسوب میشه .البته با توجه به اینکه این وب سایت محصولی که تبلیغ کردن هیچ نوع ثبت اختراع در تاریخ خریداری شده نداره و هیچ نوع تعهدی د ر قبال برنامه فروخته شده ندارن و تمامی قوانینی که در وب سایت وضع کردن به نفع خودشون هست.متاسفانه این مورد مصداق کلاه برداری در فضای وب هست .
متاسفانه از این قبیل سایت ها زیادن و سایت محترم رین پال هم بدون داشتن اینماد بهشون درگاه داده که این هم تخلف محسوب میشه.البته بنده خودن از خدمات زرین پال استفاده مینکم و درگاه اینماد دارم اما سایت مذکور قوانینی وضع کرده که متاسفانه نمیتونه با نمایش این قوانین اینماد بگیره .چون فروشنده متعهد به بر طرف کردن سوالات .موارد و مشکلات جنس فروخته شده هست و باید جوابگوی مشکلات بعد از خرید باشه که این وب سایت همه قوانین رو طوری تنظمی کرده که اگر فردا جمع کنه بره و شما اعتراض کنی میگه ما تو قوانین قید کردیم فردا جمع کنیم بریم کسی نمیتونه اعتراض کنه.
.بنده بعد ازنیم ساعت از زمان خرید درخواست عودت دادم .
اما با جواب های سر بالای پشتیبان که هیچ اختیاراتی هم نداشت مواجه شدم..
لطفا به سایت هایی که اینماد ندارن اعتماد نکنین که مثل بنده متضرر میشین

mahan_98
November 11th, 2019, 02:27
به احتمال خیلی زیاد داری دروغ میگی چون الان هیچ شرکتی باز نمیشه که تو بخوایی بهشون پیام بدی و درخواست بدی

moosafer
November 11th, 2019, 07:12
سلام متاسفانه شرکت نیست و شخصیه
پشتیبان جواب میده

mahan_98
November 11th, 2019, 09:06
هرچقدرم هم شخصی باشه ساعت 1 نصف شب هیچ کسی بابت کار جواب نمیداده بهتره که خبر دروغ منتشر نکنی
من نمیدونم چرا ما ایرانیا تا میبینیم یکی یکم پیشرفت میکنه دوست داریم ازش بد بگیم
آدمای مثل شما به نظرم کرم های اینترنت جامعه ما هستن و فضای اینترنت ما رو متشنج میکنند و هیچ چیزی برای ارائه کردن ندارن و تنها هنرشون دری وری گفتن در مورد دیگران هست
خودت را اصلاح کن برادر
تیغ بخوای آدرس بفرست بفرستم برات>:)

moosafer
November 11th, 2019, 13:42
باشه بردار .شما راست میگی.
دوستان برنامه رو خواستن پیام بدن براشون بفرستم. بکار من که نیومد انشاله بکار دوستان بیاد. نه ج تلفن میده. نه پاسخ.
انشاله موفق باشن.

- - - Updated - - -

الانم الان تابلو نیست ک شما همونی.

ashadata
November 11th, 2019, 14:08
باشه بردار .شما راست میگی.
دوستان برنامه رو خواستن پیام بدن براشون بفرستم. بکار من که نیومد انشاله بکار دوستان بیاد. نه ج تلفن میده. نه پاسخ.
انشاله موفق باشن.

- - - Updated - - -

الانم الان تابلو نیست ک شما همونی.

با سلام

سورس ممبر بگیر خریدید ؟

moosafer
November 11th, 2019, 14:20
سلام نه یه برنامه تحت ویندوز که یک ربات رو باید بقورت دستی به گروه ها دعوت کنی بعد با برنامه پیام میدی تو ههم گره ها پخش میشه. خوب الان ربات های ضد لینک و ضد ای دی ضد ربات تو همه گروه ها هستن که عملا جوابی نمیگیری. باهاشون صحبت کردم برا عودت به هیچ نتیجه ای نرسیدم. این تاپتیک هم جهت اطلاع رسانی بود تا کسی گرفتار نشه. بعد خودشونم ادعا کردن که برنامه از سایت حذف میکنیم تا دستت جایی بند نباشه.
عملا برنامه با شرایط جدید تلگرام کارایی نداره. حالا دوستمون که فایل رو فروختن. نوش جونشون بزارفکر کنن زرنگن. هزکی خواست ایمیل بزاره براش میفرستم

taranoome
November 13th, 2019, 21:03
سلام اینجور مواقع ادرس سایت یا اسم طرف هم میگن که بقیه کلاه سرشون نره شما شاکی شدی مشخص نیست از کدوم سایت یا شخص

mehrania
November 13th, 2019, 21:18
هرچقدرم هم شخصی باشه ساعت 1 نصف شب هیچ کسی بابت کار جواب نمیداده بهتره که خبر دروغ منتشر نکنی
من نمیدونم چرا ما ایرانیا تا میبینیم یکی یکم پیشرفت میکنه دوست داریم ازش بد بگیم
آدمای مثل شما به نظرم کرم های اینترنت جامعه ما هستن و فضای اینترنت ما رو متشنج میکنند و هیچ چیزی برای ارائه کردن ندارن و تنها هنرشون دری وری گفتن در مورد دیگران هست
خودت را اصلاح کن برادر
تیغ بخوای آدرس بفرست بفرستم برات>:)

اصلا مشخص نیست شما خود طرفی (:|(:|

moosafer
November 14th, 2019, 22:14
با پسوند ir
c l i c k t a l a e

- - - Updated - - -

سلام اینجور مواقع ادرس سایت یا اسم طرف هم میگن که بقیه کلاه سرشون نره شما شاکی شدی مشخص نیست از کدوم سایت یا شخص
با پسوند ir
cl i c k t a l a e

- - - Updated - - -

برنامه رو هم هر کی خواست به این ای دی تلگرام پیام بده برا میفرستم استفاده کنه

moosafer20