PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در خصوص hidata.org

web_master
November 10th, 2019, 15:03
سلام
دوستان عزیزی که تجربه کار با هاستینگ hidata.org رو دارند لطفا نظرشون رو در خصوص کیفیت سرویس ها و پشتیبانی این هاستینگ اعلام کنند
ممنون

abrand
November 10th, 2019, 16:24
سلام

سه چهار ماه پیش یک عدد سرور مجازی خریداری کردم و کیفیت خوبی داشت
الان رو دقیقا اطلاع ندارم در چه وضعیتی هستن

ShirazSoft.com
November 10th, 2019, 18:11
کیفیت خوبی دارند.
من یک whm دارم خوب است.

sajadtnt
November 10th, 2019, 21:17
پارسال ازشون سرویس هاست حرفه ای داشتم، واقعا راضی بودم و کیفیت خوبی داشت

web_master
November 11th, 2019, 10:35
ممنون از دوستانی که زحمت کشیدند و نظرشون رو اعلام کردند
اگر دوستان دیگه ای هم تجربه ای از این مجموعه دارن لطفا به اشتراک بزارن

- - - Updated - - -

کیفیت خوبی دارند.
من یک whm دارم خوب است.

میشه بگید کدوم پلن رو دارید ؟

Ramexanloo
November 11th, 2019, 11:26
درود.

تنها بدی‌ای که های‌دیتا داره، اینه که انقدر خوبه که عین چسب آدم رو می‌چسبونه به خودش و دیگه هیچ‌جایی نمی‌تونه بره. من چندماه پیش که دنبال سرور مجازی باکیفیت بودم گفتم یه ماه امتحان کنم؛ و نتیجه‌ش این شد که الآن سر هر ماه با رضایت و خشنودی کامل تمدیدمو انجام می‌دم. مدیریت سرورها؟ عالی. پشتیبانی؟ عالی. دانش فنی آقای مونسی عزیز؟ عالی.
حتی یک بار که موعد تمدید سرورم گذشته بود و توی شرایطی نبودم که تمدید انجام بدم بدون پرسیدن سوال و.. سرویسمو باز کردن و بعدش حتی هزینه دیرکرد هم ازم نگرفتن، با وجود اصرار من!

آدم از یه سرویس دهنده دیگه چی می‌خواد؟

من سرویسهای میزبانی عادی و سرور مجازی sata و سرور مجازی کلود هتزنر ازشون داشتم. و کاملاً راضی بودم و هستم.

web_master
November 11th, 2019, 23:26
ممنون از همه عزیزانی که وقت گذاشتند و پاسخ دادن
دیگه جای شکی برام باقی نموند

ShirazSoft.com
November 12th, 2019, 07:55
یک پکیج ۱۰ گیگی دارم

ColdWorld
November 12th, 2019, 10:56
یه بار ازشون هاست پر بازدید خریدم. 8 ماه روش بودیم. 5 ماهش خیلی خوب پیش رفت. تا اینکه لود سرورشون خیلی میرفت بالا و قطعی هایی پیش میاورد 2 3 بار جابه جا شدیم بین سرورهاشون تا بلکه کیفیت بهتر بشه که متاسفانه برای ما بهتر نشدم و مجبور شدیم انتقال بدیم جای دیگه. به نظرم اگر ساپورتشون رو بهتر کنن خوب میشه. سرعت پاسخگویی خوبه اما خیلی کمک کننده نبود پاسخ ها به من.
در کل بد نیستن ولی خیلی هم خوب نیستن

ShirazSoft.com
November 12th, 2019, 11:46
من یک vps داشتم خوب بود کیفیت مناسب بود.

ali1232
November 12th, 2019, 20:10
سلام ازشون میزبانی وب داشتم خوب بود

AHF-victory
November 12th, 2019, 21:07
من یه تایمی ازشون سرویس داشتم راضی بودم واقعا از هر نظر