PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مورد بسیار عجیب در سایت وب هاستینگ تالک !

php?>
November 6th, 2019, 20:42
سلام
الان اومدن سایت رو چک کنم و با کمال تعجب وارد صفحه کاربر دیگه شدم !!!! ( سایت که باز شد تو صفحه ایشون بودم )
39794

همون طور که میبیند تو صفحه یک کاربر دیگه هستم که حتی آخرین فعالیت ها و ... قابل مشاهده هستن ( البته جهت حفظ حریم خصوصی وارد بخش پیام خصوصی و ... نشدم )
ولی جالب تر
وقتی وارد صفحه های انجمن میشم اکانت خودم بارگزاری میشه !!!
39795

iraniam2000
November 6th, 2019, 20:56
سلام
الان اومدن سایت رو چک کنم و با کمال تعجب وارد صفحه کاربر دیگه شدم !!!! ( سایت که باز شد تو صفحه ایشون بودم )
39794

همون طور که میبیند تو صفحه یک کاربر دیگه هستم که حتی آخرین فعالیت ها و ... قابل مشاهده هستن ( البته جهت حفظ حریم خصوصی وارد بخش پیام خصوصی و ... نشدم )
ولی جالب تر
39795

سلام
فقط جهت اطلاع خودم ، Isp شما شاتل نیست ؟

php?>
November 6th, 2019, 21:05
خیر شاتل نیست

mizban97
November 6th, 2019, 23:13
سلام
39794

ولی جالب تر
39795

شما اصلا با انجمن ساز ویبولتین آشنایی ندارید.
این صفحه ای که می بینید پروفایل کاربر هست .
هیچ چیز غیر عادی وجود ندارد.

kiavaco
November 7th, 2019, 00:47
شما اصلا با انجمن ساز ویبولتین آشنایی ندارید.
این صفحه ای که می بینید پروفایل کاربر هست .
هیچ چیز غیر عادی وجود ندارد.

بزرگوار دقت کنید توی عکس ایشون نوشته خوش آمدید amirreza !!!!!

be099
November 7th, 2019, 16:39
احتمالا شاهکار isp یا کلودفلیر باشه ...

1eng.ir
November 8th, 2019, 00:46
احتمالا شاهکار isp یا کلودفلیر باشه ...
شایدم سوتی مولتی :d

php?>
November 8th, 2019, 11:23
شایدم سوتی مولتی :d

مولتی میاد تاپیک میزنه ؟

【★ tv_kade ★】
November 10th, 2019, 11:29
چند بار برای سایت منم این اتفاق افتاده!
سایت رو باز کردم دیدم داخل اکانت کاربری یکی از کاربرا هستم!
سایت منم مثل این انجمن روی کلودفلره!
یبار دیگه هم این اتفاق رو با باشگاه مشتریان راک دارو داشتم و با اینترنت همراه اول داخل پنل کاربری یه بنده خدایی بودم که کلی امتیاز جمع کرده بود.

OMIDTU5
November 10th, 2019, 11:58
این مشکل رو قبلا مشاهده کردم ولی فقط صفحه ایندکس بوده و فکر میکنم به دلیل استفاده دو نفر از یک ip دیتا یک لحظه بصورت کش نمایش داده میشه مخصوصا هنگام استفاده از v p n ها
ارتباطی به isp ها نداره احتمالا از کلودفلر باشه و شاید هم کانفیگ سرور .

【★ tv_kade ★】
November 10th, 2019, 12:12
این مشکل رو قبلا مشاهده کردم ولی فقط صفحه ایندکس بوده و فکر میکنم به دلیل استفاده دو نفر از یک ip دیتا یک لحظه بصورت کش نمایش داده میشه مخصوصا هنگام استفاده از v p n ها
ارتباطی به isp ها نداره احتمالا از کلودفلر باشه و شاید هم کانفیگ سرور .

برای من هربار این اتفاق افتاده انگار خودم وارد کاربری اون شخص شدم و اکانت کاربری بطور کامل دستم بوده و هر تغییری میتونستم اعمال کنم.
تا قبل این فکر میکردم مشکل از سیستم سایته ولی الان میگم از تشابه ای پی یا شاید کلودفلیر باشه!

taksis
November 10th, 2019, 12:52
برا منم چندبار پیش‌ اومده
ولی هیچ کاری تو اکانتش نمیتونستم بکنم.
مثلا وارد تغییر پروفایل که میشدم دوباره میومد تو صفحه لاگین.