PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تراکنش های چند صد میلیونی و بحث مالیات و پولشویی

karjoo
October 29th, 2019, 22:59
سلام
یک سوال داشتم از دوستان
بنده خرید و فروش ارز‌دیجیتال میکنم
معمولا در ماه ۵۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومن تراکنش دارم
البته مقدار کمیش سوده ولی خب پول منتقل میکنم و بیت کوین میخرم
همچنین پول‌دریافت میکنم و میفروشم بیت کوین رو

به دلیل تراکنش بالا چه مشکلاتی ممکنه برام پیش بیاد
ممکنه در مورد مالیات یا هر چیز دیگه احضارم کنن ؟
کسی اطلاعی داره ؟
ممنونم از دوستان

bazaryabi
October 29th, 2019, 23:01
قطعا همینطور میشه
از طریق درگاه ها دارم فعلا شروع میکنن برای مالیات گرفتن و پوز ها

همیشه هم مالیات از ما بدبخت بیچاره ها گرفته میشه
از اونی که اون اقا زاده ها که مالیات گرفته نمیشه

اینم مملکت ماست !!

karjoo
October 29th, 2019, 23:04
قطعا همینطور میشه
از طریق درگاه ها دارم فعلا شروع میکنن برای مالیات گرفتن و پوز ها

همیشه هم مالیات از ما بدبخت بیچاره ها گرفته میشه
از اونی که اون اقا زاده ها که مالیات گرفته نمیشه

اینم مملکت ماست !!

اخه درصد کمیش سود هست اینکار
باید چه توضیحی بدم
بگم بیت کوین خرید و فروش میکنم ؟

mehrania
October 29th, 2019, 23:36
اخه درصد کمیش سود هست اینکار
باید چه توضیحی بدم
بگم بیت کوین خرید و فروش میکنم ؟
به نظرم بهتره عنوان شغلی رو عوض کنید چون اگر بفهمن ازتون چند صد تا مجوز از سازمان ها میخوان که واسه گرفتن هر کدوم هم هفت خان رستم بگذرونی و در بهترین حالت اگر تایید بشی هم یه مالیات حسابی ازت میگیرند
به نظرم عنوان رو طوری انتخاب کنید که ربطی به ارز کلا نداشته باشه

karjoo
October 29th, 2019, 23:52
به نظرم بهتره عنوان شغلی رو عوض کنید چون اگر بفهمن ازتون چند صد تا مجوز از سازمان ها میخوان که واسه گرفتن هر کدوم هم هفت خان رستم بگذرونی و در بهترین حالت اگر تایید بشی هم یه مالیات حسابی ازت میگیرند
به نظرم عنوان رو طوری انتخاب کنید که ربطی به ارز کلا نداشته باشه

اخه هر چی بگیم یه مدرک میخوان دیگه ؟

mehrania
October 30th, 2019, 12:12
اخه هر چی بگیم یه مدرک میخوان دیگه ؟
عزیز حرفای که من و افراد این انجمن میزنند در حد توصیه هستش ، بهتره با یک مشاور که کارو بلده مشورت بگیرید و در نهایت تصمیم بگیرید

saadati
November 9th, 2019, 11:22
با سلام و وقت بخیر به عنوان یک کارشناس در این حوزه نظر خود را اعلام میکنم:دو مرکز در این دارای ریسک بالای پولشویی هستند یک مراکز خیریه ها دوم صندوقهای قرض الحسنه خانگی این مورد را عرض کردم که بدونید نظر اکثر در رابطه با پولشویی روی این دو مرکز ابتدا هدف خواهد بود و مابفی مراکز و خدمات دیگر.شما در حال حاضر شما به عنوان یک فرد حقیقی دارید کار مبادلات اینترنتی انجام میدهید و این مبالغ مبالغ سطح بالایی هست که از حساب شما ورود و خروج داره اگر در کمتر یکسال هست که این کار را انجام میدهید به نظرم بهتره یک شرکت ثبت کنید و قوانین مالیاتی را خودتون قبل از ممیزی شدن به اداره دارایی ارائه بدید و حتی اگر بیتشر از یکسال است میتوانید بابت سالهای قبل را نیز انجام دهید در هر صورت شما با این مبالغ دارید خرید و فروش انجام میدهید و طبق ایین نامه مبادلات باید هر ساله اظهارنامه رد بشه تا از هر لحاظی کار قانونی باشه و گرنه تراکنش بالا خطر مالی زیادی به همراه داره یکی از عوامل مسدودی برخی حساب ها نداشتن هویت قانونی است در حال حاضر.

vistaix
November 9th, 2019, 12:55
با سلام و وقت بخیر به عنوان یک کارشناس در این حوزه نظر خود را اعلام میکنم:دو مرکز در این دارای ریسک بالای پولشویی هستند یک مراکز خیریه ها دوم صندوقهای قرض الحسنه خانگی این مورد را عرض کردم که بدونید نظر اکثر در رابطه با پولشویی روی این دو مرکز ابتدا هدف خواهد بود و مابفی مراکز و خدمات دیگر.شما در حال حاضر شما به عنوان یک فرد حقیقی دارید کار مبادلات اینترنتی انجام میدهید و این مبالغ مبالغ سطح بالایی هست که از حساب شما ورود و خروج داره اگر در کمتر یکسال هست که این کار را انجام میدهید به نظرم بهتره یک شرکت ثبت کنید و قوانین مالیاتی را خودتون قبل از ممیزی شدن به اداره دارایی ارائه بدید و حتی اگر بیتشر از یکسال است میتوانید بابت سالهای قبل را نیز انجام دهید در هر صورت شما با این مبالغ دارید خرید و فروش انجام میدهید و طبق ایین نامه مبادلات باید هر ساله اظهارنامه رد بشه تا از هر لحاظی کار قانونی باشه و گرنه تراکنش بالا خطر مالی زیادی به همراه داره یکی از عوامل مسدودی برخی حساب ها نداشتن هویت قانونی است در حال حاضر.

شما اداره مالیات هستی؟

karjoo
November 9th, 2019, 16:42
ممنون از دوستان
اگر کسی تجربه ای داره ممنون میشم بگه

soloserver.
November 9th, 2019, 18:26
بهترین راه استفاده از حساب های اجاره ای . اگه لازم دارید کسایی رو میشناسم که این کار را انجام میدن

Web-Hosting
November 10th, 2019, 01:14
من اطلاعی در این رابطه ندارم لما یکی از دوستان من نیز همینجور شد
چون گردش مالی بلند مدت در ماه از حدود میانگین ۵ ملیون رسید به ۷۰۰ ملیون در ماه بعد از انجام یک تراکنش ۸۰۰ ملیونی حسابش مسدود شد

karjoo
November 10th, 2019, 07:30
من اطلاعی در این رابطه ندارم لما یکی از دوستان من نیز همینجور شد
چون گردش مالی بلند مدت در ماه از حدود میانگین ۵ ملیون رسید به ۷۰۰ ملیون در ماه بعد از انجام یک تراکنش ۸۰۰ ملیونی حسابش مسدود شد

آخرش چی شد ؟

OMIDTU5
November 10th, 2019, 11:44
دوست گرامی من برای کاری نمیتونستم درگاه بگیرم و چند ماهی از کارت به کارت استفاده کردم . مبالغ هم ناچیز و هر کدام در حد 35 تا 50 هزار تومان بودن اما تعداد واریز در روز بسیار بالا بود . حساب پس از چند ماه مسدود از برداشت شد و زمانی که رفتم بانک مدیر شعبه اول ازم خواست توضیح بدم که این تعداد واریز برای چیه و یه جورایی حس کردم الانه که یه تماس بگیره و بریزن تو بانک ... ولی بعد از ارائه توضیحاتم گفت که باید حسابت رو در این بانک ببندی و دیگه بهم خدمات نمیدن ! خوشبختانه مبلغ مانده رو تسویه کردن !

حالا شما میگی 500 و 600 میلیون در ماه ... قطعا تراکنش ها توسط خود شعبه بررسی میشه و نه تنها برای حساب بلکه برای خودتون هم ممکنه دردسر بشه . پس بهتره با یک مشاور صحبت کنید و یک شرکت به صورت قانونی ثبت کنید چون اگه مشکلی پیش بیاد بیرون اومدن ازش ساده نخواهد بود .

saadati
November 10th, 2019, 16:02
با سلام و وقت بخیر بنده دارای شرکت در حوزه it و حسابداری می باشم که در خدمت دوستان هستم