PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا پلیس فتا می تونه از طریق تلگرام مزاحم پیگیری کنه ؟

hichkas62
October 28th, 2019, 12:17
سلام
من چند روزیه که یک نفر بدون آیدی و شماره بمن پیغام میداد و من را تهدید میکرد. از طرفی هم یک سری اطلاعات از زندگی خصوصی من داشت که من نمیدونم از کجا آورده .

دیشب هم کلا دیلیت اکانت کرد و غیبش زد.
حالا میخوام بدونم اگه گوشیم را ببرم پلیس فتا می تونه پیگیری کنه و طرف را پیدا کنم یا نه ؟

SamaN DL
October 28th, 2019, 12:36
خیر:65:

hichkas62
October 28th, 2019, 12:50
خیر:65:

یعنی هیچ کاری نمیشه کرد ؟ آی پی طرف را هم پلیس فتا نمیتونه پیدا کنه ؟
این مسئله واسه من خیلی مهمه
خواهشا کسی از دوستان اگه راهی میدونه راهنمای ام کنه

Farzad90
October 28th, 2019, 16:33
هیچ کاری نمیتونی بکنی
زحمت نکش

hichkas62
October 28th, 2019, 21:22
اگه باز فرد مذکور با اکانت جدید پیعام داد و این پیغام دادنش را ادامه داد چی؟
تو اون شرایط باز میشه ردش را زد؟؟

hamed9292
October 28th, 2019, 22:05
سلام
من چند روزیه که یک نفر بدون آیدی و شماره بمن پیغام میداد و من را تهدید میکرد. از طرفی هم یک سری اطلاعات از زندگی خصوصی من داشت که من نمیدونم از کجا آورده .

حالا میخوام بدونم اگه گوشیم را ببرم پلیس فتا می تونه پیگیری کنه و طرف را پیدا کنم یا نه ؟
کاره خاصی نمیتونی بکنی تنها کاری که میتونی بکنی که بتونی گیرش بیاری یک شماره گرفتن ازشه به هر بهانه ای یا کاره دیگه که میتونی بکنی به یک اینکاره بگی اگر طرف توی ایران باشه با هر ترفندی یک ادرس اینترنتی سایت بهش بدی باز کنه اونم و ایپیش ذخیره شه تا حداقل از طریق اون ایپی بتونی ردشو بزنی .
میدونم طرف دلیت اکانت کرده ولی شاید برگرده و اگر برگشت راه دوم یعنی ادرس اینترنتی رو حتما روش پیاده کن جواب میگیری . اونم شانس بیاری وی پی ان نزده باشه :|

taranoome
October 28th, 2019, 23:39
سلام

پول حلال مشکلاته عزیزم یک پیشنهاد پولی بهش بده بگو یزنم به کارتت بعد شماره کارت یا حساب که داد دهنش رو سرویس کن:65:

OMIDTU5
October 29th, 2019, 00:24
سلام

خب این که مشخصه فامیل و اشنا بوده . دفعه بعد که پیغام داد تهدیدش نکن با مهربونی مخش رو بزن و وقتی فهمیدی کیه دهنش رو سرویس کن ...

saadati
November 10th, 2019, 16:11
سلام

با سلام ووقت بخیر به نظرم بهترین کار مراجعه به پلیس فتا است اگر اطلاعاتی که در اختیارش براتون خیلی مهم و حیاتی هست

saadati
November 11th, 2019, 09:29
شاید اما فعلا چاره این کار مراجعه به مراجع قضایی هستش چون ممکن در آینده مشکلات زیادی پیش بیاد که ارائه در خواست قانونی قابل ارائه خواهد بود