PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا مدیر وب هاستینگ تاک مرده؟؟؟

marzdata
October 27th, 2019, 15:52
سلام دوستان خیلی ساله که این سایت پابرجاست نه قالبش عوض میشه نه اتفاقی میفته مدیرشم تمدید کرده معلوم نیست کجاست اصلا کسی خبر داره از این سایت آیا مدیرش وجود خارجی داره ؟ ایرانه ؟ خارجه؟ هاستینگ داره ؟ کیه؟ به ما هم بگید بخدا میخواهیم هاستینگ ایران پیشرفت بکنه ولی با این وضع امنیت و سرعت و همچین انجمن هایی که بهش چسبیدیم و ولش نمیکنیم امکان پذیره؟؟؟؟ لا اقل لامصب این فونت تاهوما رو عوض کن شبیه 2003 شدیم!!! @-)@-)@-)

shervin110
October 27th, 2019, 17:38
سلام دوستان خیلی ساله که این سایت پابرجاست نه قالبش عوض میشه نه اتفاقی میفته مدیرشم تمدید کرده معلوم نیست کجاست اصلا کسی خبر داره از این سایت آیا مدیرش وجود خارجی داره ؟ ایرانه ؟ خارجه؟ هاستینگ داره ؟ کیه؟ به ما هم بگید بخدا میخواهیم هاستینگ ایران پیشرفت بکنه ولی با این وضع امنیت و سرعت و همچین انجمن هایی که بهش چسبیدیم و ولش نمیکنیم امکان پذیره؟؟؟؟ لا اقل لامصب این فونت تاهوما رو عوض کن شبیه 2003 شدیم!!! @-)@-)@-)

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=211668&p=1841982&viewfull=1#post1841982

marzdata
October 27th, 2019, 17:53
اين ارجاعي كه به تایپک خودم دادید قابل ستایش و نشون میده که عدد ابجد 110 اصلا برازنده شما نیست ، من توقعم اینه که مدیر اینجا به احترام جامعه ای که در اختیار داره سایتش بروز کنه و ارتباط با سایت راحت تر - حالا علت ناراحتی شما چیه ، الله اعلم

hoka
October 27th, 2019, 17:59
اين ارجاعي كه به تایپک خودم دادید قابل ستایش و نشون میده که عدد ابجد 110 اصلا برازنده شما نیست ، من توقعم اینه که مدیر اینجا به احترام جامعه ای که در اختیار داره سایتش بروز کنه و ارتباط با سایت راحت تر - حالا علت ناراحتی شما چیه ، الله اعلم

شما 5 تومن بریز به حساب مدیریت قالب رو هم برات عوض میکنه

marzdata
October 27th, 2019, 18:07
افراد زیادی حاضر هستند برای فراهم شدن زیر ساخت های خوب هزینه کنند 5 تومان چیه قیمت سایتشو بگه ازش بخریم :))

مگه بخاطر بحث مالیش که یک قالب vbulletin نتونستن عوض کنند من ایشون ول نمیکنم که :64:

Behroz_ice
October 27th, 2019, 18:26
بله عزیز صاحب نداره اینجا فقط یه رامین نامی مدیر ارشد هست میاد هرزگاهی 4 تا پست پاک میکنه

marzdata
October 27th, 2019, 19:00
عرض ادب مجدد

والا من شروع نکردم خود ایشون توی همون تایپک ببینید چطور اهانت و بی ادبی خودش اثبات کرد ، ما که با کسی جنگ نداریم و بازم تایید میکنم گور بابای مرزدیتا من اصلا خودم هاست نمیفروشم این دامنه برای مدیریت هاست های خودمه که شاید بعدا قدرت پیدا کردم هاست رو بیارم بالا و بتونم خدمات بدم که قطعا حالا حالاها جرئت نمیکنم که بگم امنیت نسبی هم دارم : اون بزرگاش ندارن من کیم

راهکار هم یک عده php کار خوره باید بچسبن به قضیه و شل هایی که هست رو اضافه کنن به بانک شل مثل کاری که نت افراز کرده که البته من بحثم فقط رو شل نیست راه کارهای شرکت نت افراز واقعا ستودنیه

- - - Updated - - -

بله عزیز صاحب نداره اینجا فقط یه رامین نامی مدیر ارشد هست میاد هرزگاهی 4 تا پست پاک میکنه

پس آماده باشیم 2020 که انقضا شد دیگه با این سایت خداحافظی کنیم؟؟

sajadtnt
October 27th, 2019, 22:05
واقعا قالب قدیمی شده و کاربران حق دارن ناراحت باشن.
ویبولتین مرده دیگه عمرش خیلی وقته گذشته، الان دیگه اکثر فروم ها کوچ کردن به زنفورو حتی زن۲!!! هم امکانات زیادی داره هم کاربر پسنده.
حداقل اگه نمیخواید آپگرید کنید، این قالب رو عوض کنید :/

mibfa
October 28th, 2019, 02:09
http://whois.nic.ir/?name=webhostingtalk.ir
- - - Updated - - -

فکر کنم الان مدیرش باید همه را اخراج کنه:^O

websazha
October 28th, 2019, 02:45
با سلام

هم صاحب داره هم مالک داره دلتون خوش نکنید که نباشه شما رجیستر کنید دامنه رو، آقای سیروس هستند همچنان. ولی به هر علتی که معمولا مشغله کاری و یا مکفی بودن $ در حساب هست کمتر سرکشی میکنند یا اصلا نمی کنند.
به هر حال عملا همه ناراضی هستیم از عدم نظارت و مدیریت بر انجمن ولی چاره چیه کاربر نهایی این چیزها نمیبینه و به هدفش که خرید و انتخاب هست اینجاست. انشالله تغییراتی بدند و تیم فعال تری برای نظارت و مدیریت بچینند.

Nikihost
October 28th, 2019, 14:05
اقای سیروس اگر ارزش قائل میشدند به ایمیل هایی که ما براشون ارسال کردیم و ج میدادند.
یکی دیگه مدیر هم است Ramin که زورش میاد یه پیام خصوصی ج بده.
واقعا ما کاربران قدیم و جدید برامون ارزش قائل هستند...