PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با 40 میلیون چیکار میشه کرد ؟؟؟

mojitb
October 23rd, 2019, 20:39
سلام خسته نباشید

دوستان من 40 میلیون پول دارم بنظرتون چیکار کنم ؟؟؟

چه کاری باهاش راه بندازم ؟؟؟

Web-Hosting
October 23rd, 2019, 20:45
سلام
چند سالتونه؟
این پولو از طریق کار به دست اوردید ؟
چه کاری
مدرک تحصیلی؟

mojitb
October 23rd, 2019, 20:56
سلام
چند سالتونه؟
این پولو از طریق کار به دست اوردید ؟
چه کاری
مدرک تحصیلی؟

27 سالمه
تقریبا بیشترشو از طریق کار بدست آوردم !
مدرک فوق دیپلم کامپیوتر !

Web-Hosting
October 23rd, 2019, 20:59
27 سالمه
تقریبا بیشترشو از طریق کار بدست آوردم !
مدرک فوق دیپلم کامپیوتر !
ساکن چه شهری هستید ؟
کار قبلیتون چی بوده؟
کجا مشغول به کار بودید؟
میخواهید در چه زمینه ای شروع به کار کنید؟
خدمت رفتید؟
حتما میخواین یه کار راه اندازی کنید یا سرمایه گذاری؟

mojitb
October 23rd, 2019, 21:12
ساکن چه شهری هستید ؟
کار قبلیتون چی بوده؟
کجا مشغول به کار بودید؟
میخواهید در چه زمینه ای شروع به کار کنید؟
خدمت رفتید؟
حتما میخواین یه کار راه اندازی کنید یا سرمایه گذاری؟

داداش 20 سوالیه ؟؟؟

پیشنهادی
ایده ای
هرچی داری بگو ....

Web-Hosting
October 23rd, 2019, 21:15
داداش من میگم همون کار قبلیتو ادامع بده پولتم سپرده کن دو شیفت کار‌کن سرمایه تو بیشتر اگر هم میتونی تو طلا هم میتونی علاوه بر کار سرمایه گذاری کنی اما ریسکه و سخته
ما خودمون هم هی پول جمع کردیم هرکار کردیم باختیم

afshin171
October 23rd, 2019, 21:25
میخوای کلا برات رزومه بفرسته راحت شی

mojitb
October 23rd, 2019, 21:28
داداش من میگم همون کار قبلیتو ادامع بده پولتم سپرده کن دو شیفت کار‌کن سرمایه تو بیشتر اگر هم میتونی تو طلا هم میتونی علاوه بر کار سرمایه گذاری کنی اما ریسکه و سخته
ما خودمون هم هی پول جمع کردیم هرکار کردیم باختیم

کار قبلیم واسه خودم نبود که
پلیس +10 کارمند بودم ...
ممنون از پیشنهادتون !

- - - Updated - - -

یه پراید بخر مسافر کشی کن
والا پولتو هدر نکن تو نت که هیچی توش نیست مگه دست به بالاییا داشته باشی عین شکوری که همه مدیرا سایتارو میکنه تو زندان تا سایتا خودش بالا باشه

نه از مسافرکشی متنفرم !

پولمو نمیخوام بریزم تو نت ، بیرون از اینجا یه ایده ای کاری ، چیزی ؟

mojitb
October 23rd, 2019, 21:37
برو فتایی جایی پ استخدام شو هوا ما بدبخت بیچاره ها هم داشته باش کم فی لتر کنن
سمت نت ولی نیا هم بحث تحریم از خارجه هم داخل کافیه تو چشه یکی بری تو کشور چنان میزننت زمین که خودتم نفهمی نمونش همین سایتا فیلم مدیراشون کردن زیر اب

- - - Updated - - -

با 40میلیون هیچی نمیشه کرد که بخر بده یکی روش کار کنه ماهیانه پولتو بده خیلیا دارن میکنن ماشینو میخرن میدن اجاره مثلا تاکسی تل ماهی 2 تا 4تومن

همین ف ت ا منو بیچاره کرد

ت ل گرام اگه ***** نکرده بودن ، من کانال هامو ول نکرده بودم ، الان روزی 1 میلیون درامدم بود !

حیف حیف حیف حیف حیف که نمیزارن کار کنن جووون های مملکت !

من خودمم سایت داشتم goalkhone.ir بود

قبل از اینکه ورزش 3 بیا من ویدیو میزارم کلیپ فوتبالی میزاشتم ،
https://web.archive.org/web/20121201083739/http://goalkhone.ir/

ببینید چه سایتی داشتم ... !

خلاصه که ایده زیاده واسه پول در اوردن ...

mojitb
October 23rd, 2019, 21:42
ایده زیاده که پول توشه ولی میگیرنت وگرنه خارج از کشور بودی اره ایده زیاده حمایتم میشدی اینجا ولی میزنن سرت خودت میدونی با این 40تومنم خودت بهتر میدونی با این اقتصاد کشور و ارز هیچی نمیشه کرد دیر بجنبی اون 40هم میشه یه رقم بیخود

چی بگم والا ! خدا بدادمون برسه با این وضعیت دنیای مجازیمون !

Mr.Pouria
October 24th, 2019, 02:13
کلا انجمن از بحث علمی خارج و به حاشیه رفته :|

با توجه به اینکه بوجه محدودی دارید باید تصمیم بگیرید که بازه پرسرعت میخواید یا بازه طولانی مدت ....

در هر 2 حالت شما سود میکنید ولی خب بازه های سریع / پرسرعت ریسک بالاتری دارن و ممکنه حتی اصل سودتون رو پس نگیرید که در مقابل بازه های طولانی سود کمتری میدن اما خب حداقل میدونید ریسک کمتری میکیند ...

به نظر شخصی خودم من 2 پیشنهاد میتونم بهتون بدم ...

1- در استارت اپ هایی در زمینه فینتک ( پرداخت یاری ) سرمایه بزارید ...

2 - بر روی پروژه های برنامه نویسی ( بازی و برنامه اندروید و ios ) تا در مقابل تبلیغاتی که میگیرید بتونید سود دریافت بکنید ... ( سود کاملا متغیر هست ولی با 40 میلیون سرمایه میشه ماهی 3-4 میلیون رو دراورد ... * البته باید پروژه درستی رو انتخواب بکنید )

توی هر 2 مورد نیز خود بنده نیز میتونم در خدمتتون باشم ( چه ایجاد پروزه و چه سرمایه گذاری )

mojitb
October 24th, 2019, 12:40
کلا انجمن از بحث علمی خارج و به حاشیه رفته :|

با توجه به اینکه بوجه محدودی دارید باید تصمیم بگیرید که بازه پرسرعت میخواید یا بازه طولانی مدت ....

در هر 2 حالت شما سود میکنید ولی خب بازه های سریع / پرسرعت ریسک بالاتری دارن و ممکنه حتی اصل سودتون رو پس نگیرید که در مقابل بازه های طولانی سود کمتری میدن اما خب حداقل میدونید ریسک کمتری میکیند ...

به نظر شخصی خودم من 2 پیشنهاد میتونم بهتون بدم ...

1- در استارت اپ هایی در زمینه فینتک ( پرداخت یاری ) سرمایه بزارید ...

2 - بر روی پروژه های برنامه نویسی ( بازی و برنامه اندروید و ios ) تا در مقابل تبلیغاتی که میگیرید بتونید سود دریافت بکنید ... ( سود کاملا متغیر هست ولی با 40 میلیون سرمایه میشه ماهی 3-4 میلیون رو دراورد ... * البته باید پروژه درستی رو انتخواب بکنید )

توی هر 2 مورد نیز خود بنده نیز میتونم در خدمتتون باشم ( چه ایجاد پروزه و چه سرمایه گذاری )

درود و خسته نباشید خدمت شما !
خودتون تضمین میکنید این سودی که میگین ؟؟؟

rezaonline.net
October 24th, 2019, 13:10
سلام خسته نباشید

39768
:65::66:

mojitb
October 24th, 2019, 13:23
39768
:65::66:
بیت کوین یه ریسک خیلی بزرگه !

خریدش آسونه ، ولی فروشش سخت ...

یعنی من همین الان بخوام 40 میلیون بدم بیت بخرم میتونم !
ولی همین الان بخوام بفروشمش هرکسی ی قیمت میده ! یکی میگه 30 میلیون یکی میگه 32 !

rezaonline.net
October 24th, 2019, 14:44
بیت کوین یه ریسک خیلی بزرگه !
ریسکه بزرگیه اما خرداد چون پاداش نصف میشه قیمتش مطمئنا خیلی میره بالا ! حداقل دو برابر تا n برابر میره بالا .

یعنی من همین الان بخوام 40 میلیون بدم بیت بخرم میتونم !
ولی همین الان بخوام بفروشمش هرکسی ی قیمت میده ! یکی میگه 30 میلیون یکی میگه 32 !
فروشش خیلی راحته ! این اختلاف قیمت خرید و فروش هم بابت ریسک نگه داری بیت کوین توسط اکسچنج هاست !

و سودی که باید ببرن .
در هر صورت من پیشنهادم خرید بیت کوینه ، ظرف 9 ماه صد در صد سود میکنی و حداقل پولت دو برابر میشه ! (و خیلی بیشتر ...)

اگه خریدی که هیچ اگه نخریدی ، اواخر خرداد بیا همین تاپیک رو ببین :)

Mr.Pouria
October 24th, 2019, 14:48
درود و خسته نباشید خدمت شما !
خودتون تضمین میکنید این سودی که میگین ؟؟؟

با توجه به اینکه خود بنده در حال کار در این زمینه هستم بله ...

مورد اول پرداخت یاری خب سود از هر تراکنش 1 درصد هست تا سقف مشخصی

مورد دوم اپلیکشن سازی بسته به اپلیکشن شما و تعداد یوزراتون داره مثلا الان یک اپ با 10 هزا بازدید روزانه میانگین ماهانه 250 یورو درامد داره ...

- - - Updated - - -

ریسکه بزرگیه اما خرداد چون پاداش نصف میشه قیمتش مطمئنا خیلی میره بالا ! حداقل دو برابر تا n برابر میره بالا .

فروشش خیلی راحته ! این اختلاف قیمت خرید و فروش هم بابت ریسک نگه داری بیت کوین توسط اکسچنج هاست !

و سودی که باید ببرن .
در هر صورت من پیشنهادم خرید بیت کوینه ، ظرف 9 ماه صد در صد سود میکنی و حداقل پولت دو برابر میشه ! (و خیلی بیشتر ...)

اگه خریدی که هیچ اگه نخریدی ، اواخر خرداد بیا همین تاپیک رو ببین :)

سلام جناب شیخله

هم با شما موافقم هم مخالف !

خود من زمانی که بیت روی 300 دلار نوسان داشت خریداری کردم بعد از 1 سال روی 1200 دلار فروختم ...

اما همین پیارسال بین رو روی 14 هزار خریدم و با کلی ضرر روی 9500 تا فروختم ! و 1 سالی هست بین تو بازه 4500 تا 8000 گیر کرده ...

ولی خب میتونه گزینه خوبی برای سرمایه گذاری دراز مدت ( 2-3 ساله باشه )

rezaonline.net
October 24th, 2019, 14:54
الان میتونی باهاش حدودا 0.5 بیت کوین بخری .

- - - Updated - - -

سلام جناب شیخله

هم با شما موافقم هم مخالف !

خود من زمانی که بیت روی 300 دلار نوسان داشت خریداری کردم بعد از 1 سال روی 1200 دلار فروختم ...

اما همین پیارسال بین رو روی 14 هزار خریدم و با کلی ضرر روی 9500 تا فروختم ! و 1 سالی هست بین تو بازه 4500 تا 8000 گیر کرده ...

ولی خب میتونه گزینه خوبی برای سرمایه گذاری دراز مدت ( 2-3 ساله باشه )

روی دو سال که خیلی عالی میشه اما مطمئنا تا زیر یکسال هم افزایش قیمت خوبی رو میشه تصور کرد براش .

gharibion
October 24th, 2019, 19:59

- - - Updated - - -

روی دو سال که خیلی عالی میشه اما مطمئنا تا زیر یکسال هم افزایش قیمت خوبی رو میشه تصور کرد براش .

در هنگام فروش ، راحت به فروش می رسد و می توان نقد کرد ؟

be099
October 24th, 2019, 20:12
سلام خسته نباشید

تولید و دیگر هیچ
هرکس چیزی تولید کنه ارزش افزوده پیدا میکنه ... جتی با یک میلیون از این چهل میلیون هم میتونی شروع کنی
ببین تو چی تخصص داری ، از بچگی باهاش بزرگ شدی همونو شروع کن برو جلو به حرفای بقیه هم توجه نکن
مثلا این دختره رو ببین https://www.instagram.com/elhamrobi این هرچی گل و گیاهه از بچگیش دیده و باهاشون بزرگ شده الان از یه گلدون دویست تا درست میکنه میفروشه !
با این سرمایه ی تو ازین کارا میشه کرد تازه تو این کارا سرمایه از دست هم نمیره چون بیشتر خرج وسایلی میشه که دوباره میشه فروختشون
من یه کار اینترنتی راه انداختم که نیاز به مقداری وسایل داشت یکیش مثلا موتور سیکلت بود ، الان اگه بخوام تعطیل کنم بیشتر چیزایی که خریدم دوباره قابل فروشن با قیمت روز
به حرفای بقیه هم که میگن نمیشه و اینجا ایرانه و باید میلیارد داشته باشی ، ملک بخری بدی اجاره و ... از این دست کصشرا گوش نکن
هرکاری هم شروع کردی با سماجت برو جلو هر وقت دیدی خیلی سخت شد ، دقیقا همون موقع بیشتر زور بزن ولی جا نزن.

rezaonline.net
October 24th, 2019, 20:24
در هنگام فروش ، راحت به فروش می رسد و می توان نقد کرد ؟

اره کلی صرافی ایرانی هست که راحت میخرن اگرم مشکلی داشتی من میتونم معرفی کنم نقد کنن برات مشکلی نداره .

JeyServer
October 25th, 2019, 13:18
تولید و دیگر هیچ
هرکس چیزی تولید کنه ارزش افزوده پیدا میکنه ... جتی با یک میلیون از این چهل میلیون هم میتونی شروع کنی
ببین تو چی تخصص داری ، از بچگی باهاش بزرگ شدی همونو شروع کن برو جلو به حرفای بقیه هم توجه نکن
مثلا این دختره رو ببین https://www.instagram.com/elhamrobi این هرچی گل و گیاهه از بچگیش دیده و باهاشون بزرگ شده الان از یه گلدون دویست تا درست میکنه میفروشه !
با این سرمایه ی تو ازین کارا میشه کرد تازه تو این کارا سرمایه از دست هم نمیره چون بیشتر خرج وسایلی میشه که دوباره میشه فروختشون
من یه کار اینترنتی راه انداختم که نیاز به مقداری وسایل داشت یکیش مثلا موتور سیکلت بود ، الان اگه بخوام تعطیل کنم بیشتر چیزایی که خریدم دوباره قابل فروشن با قیمت روز
به حرفای بقیه هم که میگن نمیشه و اینجا ایرانه و باید میلیارد داشته باشی ، ملک بخری بدی اجاره و ... از این دست کصشرا گوش نکن
هرکاری هم شروع کردی با سماجت برو جلو هر وقت دیدی خیلی سخت شد ، دقیقا همون موقع بیشتر زور بزن ولی جا نزن.

تک تک جملات این پست صحیحه.
امیدوارم دید شما به سایر مردم هم منتقل بشه.

Sajad.Parsa
October 25th, 2019, 19:14
یه سرور استوک سرپا بگیر 20 ت کولوش کن ماهی 400 هزینه کولو میشه بچسب به هاستینگ و فروش vps هم سرویس ایران بده هم خارج ، بهش بچسبی ماهی 4-5 ت از چند ماه اول برات میندازه

یاد گرفتنشم آسونه 20 روزه راه افتادی + اوایل تا راه بیوفتی خودت مدیر سرور معتبر متعهد داشته باش که کانفیگ ها و مسائل مربوط به سرورهاتو برات اوکی کنه : یه چیزیم ماهانه به اون میدی

فقط و فقط توی اینکار باید متعهد بود اگر یکبار عصبانی باشی و یک مشتری رو بپرونی باید منتظر رفتن صدها نفر از بابت همون باشی

باقیشم توی دستت داشته باش لازمت میشه توی زندگیت /:)/:)

mojitb
October 26th, 2019, 14:24

- - - Updated - - -

درود
من بلند مدت نمیخوام ، میخوام یکاری راه بندازم که هر ماه پول تو جیبم باشه !

تولید و دیگر هیچ

درود بر شما !
واقعا حرف های قشنگی زدی !
ممنونم

یه سرور استوک سرپا بگیر 20 ت کولوش کن ماهی 400 هزینه کولو میشه بچسب به هاستینگ و فروش vps هم سرویس ایران بده هم خارج ، بهش بچسبی ماهی 4-5 ت از چند ماه اول برات میندازه

یاد گرفتنشم آسونه 20 روزه راه افتادی + اوایل تا راه بیوفتی خودت مدیر سرور معتبر متعهد داشته باش که کانفیگ ها و مسائل مربوط به سرورهاتو برات اوکی کنه : یه چیزیم ماهانه به اون میدی

فقط و فقط توی اینکار باید متعهد بود اگر یکبار عصبانی باشی و یک مشتری رو بپرونی باید منتظر رفتن صدها نفر از بابت همون باشی

باقیشم توی دستت داشته باش لازمت میشه توی زندگیت /:)/:)

از سرور سر در نمیارم ! علاقه ای هم ندارم به این کار !

ممنون

rezaonline.net
October 26th, 2019, 23:22
درود
من بلند مدت نمیخوام ، میخوام یکاری راه بندازم که هر ماه پول تو جیبم باشه !
اگه دو روز پیش خریده بودی الان با رشد 20 درصدی بیت کوین 8 میلیون تومن سود کرده بودی :)

Web-Hosting
October 26th, 2019, 23:29
اگه دو روز پیش خریده بودی الان با رشد 20 درصدی بیت کوین 8 میلیون تومن سود کرده بودی :)
ایشون استادن و تجربه دارن

اقای شیخله عزیز اگر امکانش هست یه خورده مشاوره بدین چطور بخریم چطور بفروشبم؟ پیشنیاز ها؟

به طور کلی با نحوه خرید و‌فروش اشنا هستم اما قطعا برای سود باید حرفه ای عمل کرد مثلا با دلار بخریم ؟ از چ صرافی بخریم؟ به چ صرافی بفروشیم؟

من قبلا طلا خرید و فروش میکردم اما ی خورده سخت و زمانبر و وقتگیر بود کنار گذاشتم سود خوبی داشت اما زمانبر بود

rezaonline.net
October 27th, 2019, 00:53
اگر تمایل به خرید بیت کوین دارید ، پیشنهاد میکنم تتر (یا هر استیبل کوین دیگه مثل usdc dai و ... ) بخرید ، قیمت مناسب میتونید گیر بیارید (به اکسچنج های مختلف توی نت سر بزنید ، به فروم ها و انجمن ها ، برای اول بار خرید هم یه تعداد کم بخرید که مطمئنید بشید طرف پول رو میده و و چقدر سریع واریز میکنه) بعد اگر میتونید از اکسچنج هایی مثل بایننس برای ترید و تبدیل به بیت کوین استفاده کنید که چه بهتر در غیر اینصورت ، https://flyp.me/en/#/
https://coinswitch.co/
https://changelly.com/
میتونید با یک کارمزد کم تبدیلتون رو انجام بدید ، بین نیم تا یک درصد کارمزد میگیرن .

حتی میتونی با پرفکت مانی هم بیت کوین بخرید کلی سایت خارجی هست همچین امکانی میدن .

برای نگه داری بیت کوین هم از ولت کاغذی استفاده بکنید paper wallet بعد کلید خصوصی رو یه جای امن نگه داری کنید برای خرج کردنش هم میتونید از omni wallet یا electrum استفاده کنید و بیت کوین رو ارسال کنید .

برای تبدیل به ریال هم میتونید یا مستقیما بفروشید یا پروسه تبدیل به تتر رو انجام بدید .

Web-Hosting
October 27th, 2019, 10:56
ممنون بابت راهنمایی
شما میگید برا بار اول تتر یا ارز های دیگه بخریم ؟ پیشنهاد شما بار اول همین تتر هست؟ اتریوم چطوره؟

من نمیدونم پیپر والت چیه من قبلا ی حساب تو بلاک چاین داشتم و گردش هم داشته
از همون استفاده کنیم مشکل داره؟
امکانش هست ای دی تلگرامتون پ.خ کنید؟

marzdata
October 27th, 2019, 15:50
شکوری کیه؟

rezaonline.net
October 28th, 2019, 01:22
شما میگید برا بار اول تتر یا ارز های دیگه بخریم ؟ پیشنهاد شما بار اول همین تتر هست؟ اتریوم چطوره؟
نه ، منظورم اینه به جای خرید مستقیم بیت کوین ، تتر بخرید و بعد تبدیل کنید ، تتر رو میتونید با قیمت دلار بخرید
ببینید خرید مستقیم بیت کوین میصرفه یا اینکه تتر بخرید و تبدیل کنید به بیت کوین

من نمیدونم پیپر والت چیه من قبلا ی حساب تو بلاک چاین داشتم و گردش هم داشته
https://coinsara.com/make-bitcoin-paper-wallet-spend-bitcoins/
https://www.bourseiness.com/32950/bitcoin-paper-wallet
https://arzdigital.com/what-is-a-bitcoin-paper-wallet/