PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : منابع مورد نباز سرور مجازی برای استفاده از ریموت دسکتاپ

jahan654
October 19th, 2019, 03:44
قصد تهیه بک سرور مجازی دارم که از ریموت دستکتاپ آن استفاده و سرویس وی** - پی /*- ان برای استفاده شخصی ام روی لپ تاپ و موبایل دارم
حداقل منابع برای این کار چقدر لازم است؟
چه برنامه ای برای که هم روی لپ تاپ هم روی اندروید کارایی داشته باشد را نصب کنم

hasanvps
October 19th, 2019, 06:51
قصد تهیه بک سرور مجازی دارم که از ریموت دستکتاپ آن استفاده و سرویس وی** - پی /*- ان برای استفاده شخصی ام روی لپ تاپ و موبایل دارم

همکار عزیز در تلگرام در راتباط باشید
هم V-PN رو براتون به صورت رایگان کانفیگ میکنم و هم یه ویندوز سرور خوب با هر ورژنی که باشه براتون نصب میکنم

از امریکا هلند المان و کانادا انگلیس و فرانسه (https://hamrah-support.com/cart.php?gid=26) امکان ثبات ip در تمام مراحل تمدید

از طریق تلگرام در امضا یا سایت در ارتباط باشید

http://hamrah-support.com/

CodeBox
October 20th, 2019, 02:16
اگر شما ویندوز سرور تهیه کنید بسته به نسخه ای ویندوز باید منابع خود را انتخاب کنید.

ممکن است برای ویندوز سرور 2002 حتی 1 گیگابایت رم هم زیاد باشد.

اما قطعا برای ویندوز سرور 2008 ( که اصلا توصیه اش نمی کنم ) 2 گیگابایت رم هم تجربه چندان روانی به شما ندهد.

برای ویندوز سرور 2012 (توصیه اصلی بنده) یا ورژن های جدید تر مثل 2016 و 2019 با 4 گیگابایت رم تجربه روان و ایده آلی خواهید داشت.

استفاده از ریموت دسکتاپ ویندوز خوب است اما کار با vnc قطعا امکان ارتباط بهینه تر از نظر ترافیک و کیفیت تصویر را به شما می دهد و می توایند با اینترنت کند تر تجربه روان تری داشته باشید که باید نسخه سرور را روی سرور مجازی نصب کنید و برای تمامی سیستم عامل ها از جمله اندروید و ios یا ویندوز و مک کلاینت آن وجود دارد.

satiran
October 21st, 2019, 16:53

منابع اختصاصی باشن و ویندوز سرور 2012 میتونید با رم 2 هم استفاده خوبی از سرور خود بکنید

کومه ای بارا
October 31st, 2019, 00:38
اگر شما ویندوز سرور تهیه کنید بسته به نسخه ای ویندوز باید منابع خود را انتخاب کنید.

ممکن است برای ویندوز سرور 2002 حتی 1 گیگابایت رم هم زیاد باشد.

اما قطعا برای ویندوز سرور 2008 ( که اصلا توصیه اش نمی کنم ) 2 گیگابایت رم هم تجربه چندان روانی به شما ندهد.

برای ویندوز سرور 2012 (توصیه اصلی بنده) یا ورژن های جدید تر مثل 2016 و 2019 با 4 گیگابایت رم تجربه روان و ایده آلی خواهید داشت.

استفاده از ریموت دسکتاپ ویندوز خوب است اما کار با vnc قطعا امکان ارتباط بهینه تر از نظر ترافیک و کیفیت تصویر را به شما می دهد و می توایند با اینترنت کند تر تجربه روان تری داشته باشید که باید نسخه سرور را روی سرور مجازی نصب کنید و برای تمامی سیستم عامل ها از جمله اندروید و ios یا ویندوز و مک کلاینت آن وجود دارد.

سلام
با اجازه صاحب تاپیک
جناب codebox من قصد دارم از سرور مجازی برای داشتن آی پی ثابت خارجی استفاده کنم . با توجه به صحبت شما امکان استفاده از سرورهایی که رم 512 دارند وجود ندارد؟ البته برای من نوع سیستم عامل و نحوه اتصال تفاوتی ندارند . لطفا راهنمایی بفرمائید . با تشکر