PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش تعدادی سرور با شرایط ویژه

Techno Pars
February 16th, 2011, 01:59
چند سرور با مشخصات زیر قابل ارائه هست.

CPU : 2 x E5620
RAM : 32GB ECC
HDD : 4x2TB Raid10
Data Transfer : 100TB
Uplink : 1Gbit Dedicated
IP : 64

شرایط فروش فقط کمی متفاوت هست.قیمت برای هر ماه 480$ می پردازید اما باید 2 سال قرار داد ببندید.
480$ هم بابت تضمین(security fee) تا پایان قرارداد باقی می مونه.
امکان Combine کردن پهنای باند برای چند سرور هم وجود داره.
امکان درخواست KVM و VLAN هم وجود داره.فایروال و سویچ هم در صورتی که نیاز داشته باشید می تونیم در اختیارتون قرار بدیم.
دیتاسنتر هم در آمریکا هست و تضمین آپتایم 100% هست و چنانچه از این مقدار کمتر بشه براساس SLA غرامت می گیرید.
اسپم تحت هیچ شرایطی قابل قبول نیست و سریعا برخورد میشه.
دوستانی که اطلاعات بیشتری نیاز دارند پیام خصوصی ارسال کنند.

LordVPS
February 16th, 2011, 09:58
دیتا سنتر ؟ کشور ؟؟
پورت محدود شده یا نه ؟

Techno Pars
February 16th, 2011, 11:53
کشور آمریکا و پورت هم 1 گیگابیت تضمینی.البته این ها را در پست اول هم گفته بودم.
یک چیزی که در ایران بد جا افتاده اینه که دوستان سوال می کنند دیتاسنتر چیه ! چه فزقی می کنه دیتاسنتر کجاباشه وقتی ما همه چیز را مشخص می کنیم؟
sla مشخصه ، حداکثر زمان تعویض قطعات مشخصه ، جزئیات سرور و پورت ارتباطی هم که مشخصه.
هیچ جایی از پرووایدر اسم دیتاسنتر را نمی پرسند.بلکه sla و مکان بیشتر مورد سوال هست.

goldstar
February 16th, 2011, 15:01
کشور آمریکا و پورت هم 1 گیگابیت تضمینی.البته این ها را در پست اول هم گفته بودم.
یک چیزی که در ایران بد جا افتاده اینه که دوستان سوال می کنند دیتاسنتر چیه ! چه فزقی می کنه دیتاسنتر کجاباشه وقتی ما همه چیز را مشخص می کنیم؟
sla مشخصه ، حداکثر زمان تعویض قطعات مشخصه ، جزئیات سرور و پورت ارتباطی هم که مشخصه.
هیچ جایی از پرووایدر اسم دیتاسنتر را نمی پرسند.بلکه sla و مکان بیشتر مورد سوال هست.
سلام
به نظر من چیزی که بد جا افتاده و فقط بین ایرانی ها هست اسم نبردن دیتاسنتر توسط عده ای هست! چنین چیزی در هیچ جای جهان وجود نداره و شما اگر اسم دیتاسنتر رو نگین کسی ازتون خرید نمیکنه.
در خود آمریکا هم فرق دیتاسنتر با دیتاسنتر زمین تا آسمان هست. به هر حال فرقی بین دیتاسنتر tier 1 و 4 باید باشه. شما دیتاسنتر سافت لیر رو با اف دی سی یکی میدونین؟
sla هم خیلی دیتاسنترها دارند

smartieuser
February 16th, 2011, 15:26
تست آیپی لطفا

MelatHOST
February 16th, 2011, 15:41
سلام
اگر دو فردای دیگه شما تشریف نداشتید
بعد ما از کجا باید پولی که به عنوان security fee پرداختیمو بگیریم؟

Techno Pars
February 16th, 2011, 16:06
سلام
به نظر من چیزی که بد جا افتاده و فقط بین ایرانی ها هست اسم نبردن دیتاسنتر توسط عده ای هست! چنین چیزی در هیچ جای جهان وجود نداره و شما اگر اسم دیتاسنتر رو نگین کسی ازتون خرید نمیکنه.
در خود آمریکا هم فرق دیتاسنتر با دیتاسنتر زمین تا آسمان هست. به هر حال فرقی بین دیتاسنتر tier 1 و 4 باید باشه. شما دیتاسنتر سافت لیر رو با اف دی سی یکی میدونین؟
sla هم خیلی دیتاسنترها دارند

اگر من اسمی از دیتاسنتر نبردم به دلیل برخی مسائل غیر حرفه ای که توی این فروم فراوانه بود وقراری که با پرووایدر گذاشتیم.
کسی نگفت اسم دیتاسنتر گفته نمیشه،گفتم به خریداران گفته میشه نه عزیزانی که فقط یه چیزی میگن که گفته باشند و خریدار نیستند.
در ضمن اون عده ای که می فرمایید اسم دیتاسنتر را نمی گن حتما یه دلایلی دارند
دیتا سنتر آتلانتیک مترو هست.

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:05 PM ----------

تست آیپی لطفا

اسم دیتاسنتر را گفتم فکر کنم نیازی به آی پی تست دیگه نباشه.

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

سلام
اگر دو فردای دیگه شما تشریف نداشتید
بعد ما از کجا باید پولی که به عنوان security fee پرداختیمو بگیریم؟

شما قرارداد با شرکت ما می بندید.من نباشم،شرکت که هست