PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروکسی mtproto

Abolfazl_123
October 18th, 2019, 13:16
سلام خسته نباشید ببخشید الان بهترین راه برای ساخت و پخش پروکسی در تلگرام چیه؟من میخوام یه کانال بزنم برای پروکسی و میخوام بدونم که الان راه خوب چیه برای راه انئاختن پروکسی که یا ***** نشه یا دیرتر ***** بشه؟
در رابطه با سرورهای آمازون هم شنیدم که آیپی رایگان میده و ما باید تغییر بدیم در دامین و ربات هایی هستن که اینکارو انجام میدن.؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

DaryaHost
October 18th, 2019, 23:24
سلام خسته نباشید ببخشید الان بهترین راه برای ساخت و پخش پروکسی در تلگرام چیه؟من میخوام یه کانال بزنم برای پروکسی و میخوام بدونم که الان راه خوب چیه برای راه انئاختن پروکسی که یا ***** نشه یا دیرتر ***** بشه؟
در رابطه با سرورهای آمازون هم شنیدم که آیپی رایگان میده و ما باید تغییر بدیم در دامین و ربات هایی هستن که اینکارو انجام میدن.؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

تلگرام در تماس باشید
09212182842

Abolfazl_123
October 19th, 2019, 13:42
ببخشید چطور اتو میبندن آیپی رو؟

- - - Updated - - -

عزیز دلم چرا نمی خوایین بکشین بیرون از تلگرام؟
روزا اول اره یه عده بردن رو کلودا مختلف امازونم یکیش ولی اتو میبندن ای پیو راحت در میارن چون لیمیته تو دیتا کشور وا بدین تموم شد رفت تو خاطرات تلگرام

tar.gz
October 19th, 2019, 20:19

- - - Updated - - -

فایروال بسته ها رو آنالیز میکنه و با توجه به الگوریتم هایی که داره شناسایی میکنه که از پروکسی تلگرام استفاده میکنین و آی پی رو بلاک میکنه. سیستم *****ینگ از وقتی مجهز به dpi شد دیگه خودکار عمل میکنه. دستی فقط آدرس سایتها رو وارد و بلاک میکنن! چیلترشکنها رو الگوریتم شناسایی بسته رو میدن و فایروال خودکار عمل میکنه!

Mehraneh
October 19th, 2019, 20:34
فایروال بسته ها رو آنالیز میکنه و با توجه به الگوریتم هایی که داره شناسایی میکنه که از پروکسی تلگرام استفاده میکنین و آی پی رو بلاک میکنه. سیستم *****ینگ از وقتی مجهز به dpi شد دیگه خودکار عمل میکنه. دستی فقط آدرس سایتها رو وارد و بلاک میکنن! چیلترشکنها رو الگوریتم شناسایی بسته رو میدن و فایروال خودکار عمل میکنه!
یه امریکایی با افتخار به هویتش می نازه یه ایرانیم توف میکنه به شناسنامش ... هرچی می کشیم از ملته 40سال قبله اوموقه مردامون زور داشتن الان هیچکدوم ندارن بی غیرتن همه مردامون لبنان هم میخواست عین ایران بشه ملتش ریختن سرشون اینجا ولی ....8-|