PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال: تغییرات جدید لایسنس دایرکت ادمین

Ricardo
October 17th, 2019, 11:31
سلام دوستان

امروز اتفاقی به یه تایپک تو انجمن سایت دایرکت ادمین برخوردم، که ظاهرا تغییراتی در لایسنس و قیمت ها داشته و کلا لایف تایم رو برداشته !
میخواستم ببینم اطلاع دارید کسانی که لایف تایم دارن، این لایسنس منقضی میشه و باید ماهانه یا سالانه پرداخت کنن، یا این تغییرات از الان به بعد اعمال میشه؟

من صبح تیکت زدم بهشون، ولی هنوز جواب ندادن (بخاطر اختلاف ساعت)

PSW
October 17th, 2019, 11:50
خیلی وقته این تغییرات انجام شده ...

لایسنس های لایف تایم قبلی همچنان اکتیو میمونن ...

Ricardo
October 17th, 2019, 12:02
خیلی وقته این تغییرات انجام شده ...

لایسنس های لایف تایم قبلی همچنان اکتیو میمونن ...

ممنون بابت پاسخ
راستش من تازه دیدم.
سرچی که زدم تو یکی از سایت های ایرانی دیدم که لایسنس های لایف تایم به ماهانه تبدیل میشه!
میخواستم مطمئن بشم که اگه قراره ماهانه پرداخت کنم، با این وضعیت دلار و سختی پرداخت، برم سراغ یه پنل رایگان!
پرداخت این مبالغ سخته چون درامدی از سایت ندارم!
(قبلا تو قسمت Licensing / Updates تاریخ رو مینوشت تا 2038 ، الان که چک کردم ندیدم)

PSW
October 17th, 2019, 12:04
ممنون بابت پاسخ
راستش من تازه دیدم.
سرچی که زدم تو یکی از سایت های ایرانی دیدم که لایسنس های لایف تایم به ماهانه تبدیل میشه!
میخواستم مطمئن بشم که اگه قراره ماهانه پرداخت کنم، با این وضعیت دلار و سختی پرداخت، برم سراغ یه پنل رایگان!
پرداخت این مبالغ سخته چون درامدی از سایت ندارم

تابحال که چیزی نشنیدم به شخصیه
ما خودمون یه لایف تایم داریم اگه قرار بود خبری بشه یه ایمیل میدادن اعلام میکردن بهمون ...

Ricardo
October 17th, 2019, 20:00
تابحال که چیزی نشنیدم به شخصیه
ما خودمون یه لایف تایم داریم اگه قرار بود خبری بشه یه ایمیل میدادن اعلام میکردن بهمون ...

درسته.
برای کسانی که از این به بعد میخوان خرید کنن، دیگه لایف تایم فروخته نمیشه:

39761

asrhosting
October 18th, 2019, 09:13
لایف تایم با قیمت 299 دلار فروخته میشود و هر سال 99 دلار بابت آپدیت دریافت میشود .
البته دایرکت ادمین جهش بسیار خوبی در آپدیت ها و ظاهر و کارایی خود داشته است که ارزش آن را دارد .

Behroz_ice
October 18th, 2019, 13:05
دایرکت ادمین جدید خیلی خشگل شده :d

PSW
October 18th, 2019, 13:13
ولی بازم سی پنل نمیشه ...

سی پنلو بزرگای هاستینگ تائید کردن ...

asrhosting
October 18th, 2019, 14:10
ولی بازم سی پنل نمیشه ...

سی پنلو بزرگای هاستینگ تائید کردن ...

این بزرگای هاستینگ دایرکت ادمین یا پلسک رو تأیید نکردن ؟!
با دایرکت ادمین سرور یه نفسی میکشه !