PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی : اشتباه در بوتیبل کردن هارد اکسترنال

hoka
October 16th, 2019, 15:23
سلام و درود خدمت عزیزان

من میخواستم ویندوز از طریق فلش نصب کنم متاسفانه اشتباها زدم روی هاردم بریزه فایل های بوت رو . البته بعد از زدن استارت ارور گرفت و گفت نمیتونه هارد رو بوتیبل بکنه ولی خب بعد از این عملیات متاسفانه هارد کار نمیکنه دیگه . یعنی بعد از اتصال داخل لیست ویندوز نمیاد . حتی از طریق disk managment هم به شکل زیر هستش .
39753
راهی برای برگشت این موضوع وجود داره یا خیر ؟
مرسی

NetworkFA
October 16th, 2019, 15:26
سلام و درود خدمت عزیزان

من میخواستم ویندوز از طریق فلش نصب کنم متاسفانه اشتباها زدم روی هاردم بریزه فایل های بوت رو . البته بعد از زدن استارت ارور گرفت و گفت نمیتونه هارد رو بوتیبل بکنه ولی خب بعد از این عملیات متاسفانه هارد کار نمیکنه دیگه . یعنی بعد از اتصال داخل لیست ویندوز نمیاد . حتی از طریق disk managment هم به شکل زیر هستش .
39753
راهی برای برگشت این موضوع وجود داره یا خیر ؟
مرسی

میخواید ریکاوری کنید دیتارو؟
وگرنه که فقط یه پارتیشن بندی ساده نیاز داره.

hoka
October 16th, 2019, 15:37
میخواید ریکاوری کنید دیتارو؟
وگرنه که فقط یه پارتیشن بندی ساده نیاز داره.

والا میخواستم بدونم اطلاعات رو میشه بدون فرمت کردن یا پارتیشن بندی برگردوند یا خیر . چون حجم اطلاعات 2 ترابایت هست منم هارد دیگه ای ندارم بخوام با ریکاوری همرو یه جای دیگه بریزم مجدد پارتیشن بندی کنم و انتقال بدم