PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرکت ثبت دامین با پایین ترین قیمت

asdesz
February 15th, 2011, 19:03
سلام من میخوام در یک شرکت خارجی دامین ثبت کنم به نظر شما در کدوم شرکت قیمت پایین + قابل اطمینان هستند؟

mr.he3am
February 15th, 2011, 19:05
مستقیم از خارج میخواید خرید کنید ؟

asdesz
February 15th, 2011, 19:10
مستقیم از خارج میخواید خرید کنید ؟
بله عزیزم
من فقط یک دامین میخوام بخرم آیا در این شرکت هایی مثل onlinenic-resellerclubو.... امکانش است؟

SADAF HOST
February 15th, 2011, 19:22
اگر قصد خرید یک دامنه دارید : Domain Names, Web Hosting, and SSL Certificates | Name.com (http://www.name.com)

mr.he3am
February 15th, 2011, 19:23
resellerclub هم خوب هست
خواستید خودم هم به صورت آنی ثبت میکنم

kingoftehran
February 16th, 2011, 01:44
با سلام
از ریسلر کلاپ خرید کن از همه نظر به نسبت سایر جاها واسه ما که ایرانی هستیم مطمئن تر و بهتر هست.

قزوین هاست
February 16th, 2011, 10:17
رسلر کلاب بهتره

mrtteam
February 16th, 2011, 11:51
سلام

به نظر من در ریسلر کلاب خرید بفرمایید و همراه با پنل اختصاصی که شرکت به شما ارائه میده نه بحث تحریم وجود داره و .... هزینش خیلی مناسب هست ...

موفق و پیروز باشید

khudeman
February 16th, 2011, 12:02
ریسلر کلاب دوستان ؟ اون بنده خدا میگه فقط میخاد یک دونه دامین ثبت کنه. تازه برای همون یک دونه هم میخاد ارزون تر از همه جا باشه . .

ATT
February 17th, 2011, 00:17
دوستان منم دنبال همچین سایتی هستم خواهشا راهنمایی کنید
.

ریسلر کلاب دوستان ؟ اون بنده خدا میگه فقط میخاد یک دونه دامین ثبت کنه. تازه برای همون یک دونه هم میخاد ارزون تر از همه جا باشه . . دقیقا هدف من و صاحب تاپیک فقط ثبت یه دامنه هست که کنترل پنلش کامل در دست خودمون باشه یه سایت مثل نیم که تحریم نباشه

Rezash
February 17th, 2011, 01:50
دوستان منم دنبال همچین سایتی هستم خواهشا راهنمایی کنید
.

دقیقا هدف من و صاحب تاپیک فقط ثبت یه دامنه هست که کنترل پنلش کامل در دست خودمون باشه یه سایت مثل نیم که تحریم نباشه

قبلا بحث و معرفي شده . لطفا جستجو كنيد.

om!d-D
February 17th, 2011, 14:33
دوستان تا به حال مشکلی با نیم داشتند؟سیاست خودشون میگه کاری به تحریم نداره.آیا شما مشکلی داشتید تا به حال؟

MbjHosting
March 11th, 2011, 04:33
سلام،
name.com پیشنهاد می شود.
بعلت سازگاری با ایران تا الان.