PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ادمین برای افشای فروشندهای خاطی

sarac110
October 15th, 2019, 01:39
سلام
از ادمین محترم درخواست داریم بعلت اینکه جلوی سو استفاده و امنیت سازی انجمن حفظ شود قسمتی تعبیه شود برای گزارس با سند فروشندهای هاست که با استفاده از انجمن تعدادی را به تسوه اوردنند معرفی شود
بلکه حداقل کمکی برای امن سازی محیط خرید و فروش شود
کاربر معمول در سرچ گوگل طبیعی اعتبار به اولین اورده سرچ می کند
چندین مورد داشتیم که با توجه به تبلیغ در انجمن اطمینان کرده و خرید شده و بعد خرید هزار و یک داستان درست شده و مورد اخیر به دو کاربر سروری که در انجمن جولان می د اد و با ارسال پیام خصوصی و.. به تور این سرور افتادنند {با معرفی من}
لطفا تقاضا دارم یک قسمت باز کنید تا کاربر ها ی دیگر گرفتار مشکل چنین نشود
البته که اجازه نشر با ارسال و رویت مستندات انجام شود .

Optimus
October 15th, 2019, 02:25
سلام
مورد اول اینکه من ندیدم انجمن ادمین فعالی داشته باشه که درخواست ها را بررسی کنه
مورد دوم ، این باعث می شه چند نفر که قصد ضربه به مجموعه داشته باشن با مدارک فیک بیان همکارا رو خراب کنند
پس درخواست جالبی به نظرم نمی رسه و باید راهکار دیگه زده بشه
ضمن اینکه اینماد سرویسی داره می زنه که سرویس دهنده ها ارتبه بنده بشن، خودش می تونه خوب باشه

mehriz
October 15th, 2019, 12:55
این مورد چند سال پیش وجود داشت.
یه بخش از انجمن شده بود دادگاه هاستینگ ها ( اعدام و حبس هم داشت )
دیگه اینقد خرابکاری شد که حذفش کردند رفت.
انجمن هم میگه چشمتون و باز کنید و خرید کنید...

mashiat
October 15th, 2019, 13:18
شما از ادمین چه انتظاری دارید ؟
ایشون پاسخ پیغام خصوصی هم نمیده و ظاهرا اونقدر تکبر داره و فک کرده پادشاهه
من چند تا درخواست رو براش پیغام خصوصی کردم خوند و جواب نداد
اینجا که ادمین سایت هست . خدا نکنه ادم مدیر و پشت میزنشین بشه دیگه خدا رو بنده نیست
اگر غیر از اینه ادمین بیاد بگه چرا پیغامها رو جواب نمیده . ضمنا اینکه : وقت نداره و حجم پیامها زیاده بهانه است هممون خودمون ادمین هستیم و میدونیم زورمون میاد وقت بذاریم واسه کاربرا

kiavaco
October 15th, 2019, 13:22
دوست گرامی انجمن محل دادسرا نیست از افرادی که نماد اعتماد دارند خرید کنید یا کسب و کار محکمی دارند مثل جواز کسبی و ...