PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی در مورد اپ

qasem1368
October 12th, 2019, 18:17
سلام دوستان.
میخواستم سرور در حال پخش یک اپ اندرویدی پخش زنده را بفهمم. یه اپ پخش زنده هست وقتی شبکه را لایو نشون میده میخوام ببینم ادرس و لینک سرور پخش چی هست. کسی هست بنده را راهنمایی کنه؟

Farzad90
October 12th, 2019, 19:55
یعنی لینکی که داره براتون لایو پخش میشه رو پیدا کنید؟

qasem1368
October 12th, 2019, 20:15
یعنی لینکی که داره براتون لایو پخش میشه رو پیدا کنید؟
بله دقیقا

mehrania
October 12th, 2019, 22:37
بله دقیقا
دوست عزیز کافیه یه نرم افزار کنترل ترافیک نصب کنید بعد توی نرم افزار لایو اجرا کنید تا اون نرم افزار آدرس ها رو نمایش بده

qasem1368
October 12th, 2019, 22:45
دوست عزیز کافیه یه نرم افزار کنترل ترافیک نصب کنید بعد توی نرم افزار لایو اجرا کنید تا اون نرم افزار آدرس ها رو نمایش بده
روی گوشی اپ کنترل ترافیک نصب کنم؟ اسم اپ مناسب را لطفا بگید من نصب کنم.مرسی:53::53:

mizban97
October 13th, 2019, 00:04
سلام دوستان.
میخواستم سرور در حال پخش یک اپ اندرویدی پخش زنده را بفهمم. یه اپ پخش زنده هست وقتی شبکه را لایو نشون میده میخوام ببینم ادرس و لینک سرور پخش چی هست. کسی هست بنده را راهنمایی کنه؟

سلام وقت بخیر
شما باید شبکه اون برنامه رو اسنیف کنید.

qasem1368
October 13th, 2019, 00:09
سلام وقت بخیر
شما باید شبکه اون برنامه رو اسنیف کنید.
آیا آموزش کاملی در این زمینه وجود دارد؟ بنده بلد نیستم و اطلاعات فنی زیادی ندارم.

qasem1368
October 15th, 2019, 07:05
سلام دوستان.
دوستان کسی پیدا نشد بنده را کمک کنه؟ هرکی راه حل عملیاتی بده دستمزد هم میدم.. من میخوام لینکm3u8 ازش استخراج بشه تا در vlc بتونم پلی کنم و ببینم. هرکی میتونه و بلده لطفا پیام خصوصی بده تا جزییات و خود اپ را براش بفرستم.