PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما کدوم سرور سنتریکس تو ایران سرعت بهتری داره؟

Arashdn
February 15th, 2011, 15:05
سلام
میدونم کیفیت santrex خیلی عالی نیست
ولی به فعلا میخوام ازش خرید کنم (وی پی اس اوپن وی زد)
به نظرتون کدوم سرورش در ایران پینگ و سرعت بهتری داره؟
با سپاس

Arashdn
February 15th, 2011, 22:25
هیچ کس نظری نداره؟؟

itjavani
February 16th, 2011, 00:42
والله همه مدلشو خریدم! فکر کنم کاناداش خوب بود! هر چند یکی بدتر از دیگری!کلی بلا کشیدم سرش! انگلیسشم بدک نیست... فکر کنم چند تا سرور روشن دارم ازش میگردم واست آی پی هاشو پ.خ میکنم!

Arashdn
February 16th, 2011, 15:44
از روسیه اش سرور داشتید؟

itjavani
February 16th, 2011, 15:50
از روسیه اش سرور داشتید؟

بله! اولین خریدم از روسیه شون بود! تعریفی نداشت! روسیه اش با تنظیمات و رعایت یه سری موارد بدرد اسپم شاید بخوره!

Mercedes-Benz
February 19th, 2011, 03:00
دوست عزیز من سرور فرانسه داشتم سرعت عالی داشت، فقط مثل ماشین اوراقی همش دان بود:67:
سرور امریکا هم سرعت پایینی داره برای وطن...!

آلمان رو هم داشتم تجربه میکردم که مرد....8-}

vPsPersia.COM
February 19th, 2011, 03:51
This email is to inform you that we do have a major abuse issue with this server, and the German police is involved which means we have no control over putting it back live unless they confirm it's okay to do so.

We do apologize for the late notice via email, but we did have the network issue section updated by that information the day this took place.

We will mass email with a compensation once the server is put live, we're predicting it goes up on Monday latest, but we'll do our best for the weekend.

Please await our next email, thank you for your patience and understanding.

این رو برای یکی از دوستانم که از دیتاسنتر santrex.net هست فرستادند