PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در رابطه با میکروتیک

alisc
February 15th, 2011, 10:58
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی دوستان و همکاران گرامی :)

یک سوال دارم .

میدونم ایجاد مباحث مربوط به v---p----n خلاف قوانین و مقررات هست ، ولی سوال من 100% مربوط به vپیn نمیشه :) ( نمیدونم شاید هم مربوظ بشه ! ولی زیاد قضیه رو باز نمی کنیم )

سوال :

ما میتونیم داخل میکروتیک کاری کنیم که کاربران با استفاده از اکانت فوق ! فقط به یکسری از سایت هایی که ما مشخص می کنیم ، دسترسی داشته باشه !؟!؟!؟
یعنی با اون اکانت فقط بتونن سایت هایی که ما مشخص می کنیم رو باز کنن ؟!؟!؟

با تشکر فراوان

alisc
February 15th, 2011, 15:11
قصد دارم کاری کنم کاربری سوء استفاده نکنه !!! ( استفاده غیر مجاز از و.ی.پــ.ـی.ا.ن نکنه !!! )
فقط سایت هایی که خود ما میخوایم رو باز کنه !

آیا میشه ؟

hamnafas
February 15th, 2011, 17:30
بله میشه این کارو کرد
به وسیله دیواره آتش این کارو انجام بدید

alisc
February 16th, 2011, 09:06
بله میشه این کارو کرد
به وسیله دیواره آتش این کارو انجام بدید

ممنون :)

پس 100% میشه دیگه ؟ روش حساب کنم دیگه ؟!

rn4j1m1
February 16th, 2011, 09:18
ممنون :)

پس 100% میشه دیگه ؟ روش حساب کنم دیگه ؟!

بله - قطعا میتونید این کار رو انجام بدین
علاوه بر این میتونید اگه توی url یا توی یه سایت از یه کلمه استفاده شده بود اون رو هم ببندید یا پورت ها یا سرویس های مشخصی رو !

alisc
February 16th, 2011, 09:35
بله - قطعا میتونید این کار رو انجام بدین
علاوه بر این میتونید اگه توی url یا توی یه سایت از یه کلمه استفاده شده بود اون رو هم ببندید یا پورت ها یا سرویس های مشخصی رو !

به به ! چه کارهایی میشه کرد !

ممنون ، دستتون دردنکنه !

من اطلاعاتم در این رابطه خیلی خیلی کمه !!!

خودم میتونم این کار ها رو انجام بدم دیگه ؟!؟!؟! ( اگر 4-5 روز وَر برم ؟ )

hamnafas
February 16th, 2011, 11:39
به به ! چه کارهایی میشه کرد !

ممنون ، دستتون دردنکنه !

من اطلاعاتم در این رابطه خیلی خیلی کمه !!!

خودم میتونم این کار ها رو انجام بدم دیگه ؟!؟!؟! ( اگر 4-5 روز وَر برم ؟ )

بله
کار با دیواره های اتش ... دیتابیس ها و ... هرچند که از انواع مختلفی باشند کاملا شبیه به هم هست

msherm
February 16th, 2011, 11:43
آیا میشه لاگ سایت ها رو در IBSng داشت؟ web analyser در IBSng رو چطوری میشه فعال کرد با میکروتیک هماهنگی داشته باشه. تا حالا ندیدم کسی بتونه این کارو کنه با اینکه addon وجود داره

alisc
February 18th, 2011, 17:59
کسی میتونه به من vps بده که میکروتیک باشه و بتونم اون محدودیت رو ایجاد کنم ؟ ( همون که تو پست اول و دوم ذکر شده )

پایین ترین قیمت = سریع خریدارم .

khudeman
February 19th, 2011, 00:41
از پرشین وی پی اس بگیر
PersianVPS.ir - (http://www.persianvps.ir/mikrotik-vps.html)

alisc
February 19th, 2011, 14:08
کسی از دوستان اگر آفری داره لطفا در تاپیک : http://www.webhostingtalk.ir/f13/21265/ بیان کنه :)

با تشکر فراوان

m_dg_farari
February 23rd, 2011, 18:51
آیا میشه لاگ سایت ها رو در IBSng داشت؟ web analyser در IBSng رو چطوری میشه فعال کرد با میکروتیک هماهنگی داشته باشه. تا حالا ندیدم کسی بتونه این کارو کنه با اینکه addon وجود داره
برای فعالسازی وبآنالیزر 2 تا روش هست:
1- خرید لایسنس اصلی IBSngکه هزینه ای بالغ بر 2 تا 3 میلیون تومن داره
3- استفاده از Transparent ***** برای مانیتور دقیق کاربران که البته این رشو نیاز به دانش فنی بالایی داره :)

sniper000man
June 16th, 2011, 01:37
اگه چنين چيزي هست خوب اموزش بدين ديگه چرا همتون از سرتون باز ميكنيدي خوب ما مبتدي هستيم به ما هم ياد بدينننننن ديگهههه اقا من هم به اين اموزش نياز دارم اونم نياز مبرم طفا اموزش بديننننننننننن اموزش كامل