PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی و برنامه نویسی یک سایت مثل ایران تجارت

teztop
February 15th, 2011, 09:47
با سلام
من می خوام برای یکی یه سایت تو مایه های ایران تجارت بزنم. نمی دونم چقدر قیمت بدم. می شه دوستان راهنمایی کنند ؟

---------- Post added at 09:28 AM ---------- Previous post was at 08:25 AM ----------

با قالب اختصاصی و ویژه

---------- Post added at 09:47 AM ---------- Previous post was at 09:28 AM ----------

دوستان عزیز می شه راهنمایی کنن؟؟

Rezash
February 15th, 2011, 16:54
خب سايتش چه امكاناتي داره مثلا ؟
فقط طراحي اختصاصي قالب فكر كنم برات حدود 100 تا 200 دربياد

joomla
February 15th, 2011, 16:57
براتون کلا میزنم 150 خواستید پ . خ بزنید

iacbook
February 15th, 2011, 17:07
اگه اشتباه نکنم با توجه به گفته ایشون فکر کنم ایشون میخوان برای کسی خودشون طراحی کنند و دنبال یه قیمتی هستند که به مشتریشون بگن .........

teztop
February 15th, 2011, 20:56
بله دوست عزیزمون درست گفتن
من دنبال قیمت برای مشتری هستم
2 تا قالب اختصاصی
گاگری تصاوبر
عضویت و مدیریت اعضا
تبلیغات و مدیریت آگهی های سایت
صندق نظرات پیشنهادات و نظر سنجی
ارسال ایمیل به کاربران و صاحبان آگهی از طرف بازدید کنندگان
سرویس مقالات
مدیریت لینکستان
و ....

joomla
February 15th, 2011, 21:48
بله دوست عزیزمون درست گفتن
من دنبال قیمت برای مشتری هستم
2 تا قالب اختصاصی
گاگری تصاوبر
عضویت و مدیریت اعضا
تبلیغات و مدیریت آگهی های سایت
صندق نظرات پیشنهادات و نظر سنجی
ارسال ایمیل به کاربران و صاحبان آگهی از طرف بازدید کنندگان
سرویس مقالات
مدیریت لینکستان
و ....
همه اینها را من در خدمتتون هستم

teztop
February 15th, 2011, 21:52
اولا دوست عزیز خدمت تون عرض کردم که من دنبال قیمت برای مشتری هستم.
در ضمن کاری که شما با سی ام اس 150 تومان انجام میدین من خودم زیر 100 انجام میدم
من سی ام اس نمی خوام. یه سایت با برنامه اختصاصی و قالب اختصاصی می خوام بزنم. اونم نه برای خودم. بلکه برای مشتریم

Rezash
February 15th, 2011, 22:11
اولا دوست عزیز خدمت تون عرض کردم که من دنبال قیمت برای مشتری هستم.
در ضمن کاری که شما با سی ام اس 150 تومان انجام میدین من خودم زیر 100 انجام میدم
من سی ام اس نمی خوام. یه سایت با برنامه اختصاصی و قالب اختصاصی می خوام بزنم. اونم نه برای خودم. بلکه برای مشتریم

اگه نظر من رو ميخواي اول با يكي كه كار بلد هست هماهنگ كن بعد قبول كن ، كه بعدا توي دردسر نيفتي
كسي كه بخواد با اين شرايط يك cms اختصاصي + دو تا قالب اختصاصي به صورت حرفه اي بنويسه زير 500 نميگيره
يعني براي كسي كه كاربلد هست كمتر از اين اصلا ارزش نداره براي چنين پروژه اي ، همونطور كه گفتم فقط نزديك 200 تومنش براي يك طراح و گرافيست حرفه اي درمياد. 300 تومن براي برنامه نويسي و پشتيباني .
حالا بستگي به انصاف و ... طرف هم داره ، همين پروژه اگه براي يك شركت بزرگ بشه معمولا بالاي 2-3 ميليون بهش قيمت ميدند !
توي اين قيمت گذاري ، زمان پروژه و نوع قرار داد هم خيلي موثر هست.
بدون داشتن ريز امكانات و قرار داد اصلا نميشه نظر دقيقي داد ولي براي يك كار حرفه اي بالاي 500 حساب كن.
براي كار سطح پايين هم كه قيمت هاي 50 هزار تومن هم شايد گير بياد !! ولي خب معلومه ...

itjavani
February 16th, 2011, 00:48
اگه نظر من رو ميخواي اول با يكي كه كار بلد هست هماهنگ كن بعد قبول كن ، كه بعدا توي دردسر نيفتي
كسي كه بخواد با اين شرايط يك cms اختصاصي + دو تا قالب اختصاصي به صورت حرفه اي بنويسه زير 500 نميگيره
يعني براي كسي كه كاربلد هست كمتر از اين اصلا ارزش نداره براي چنين پروژه اي ، همونطور كه گفتم فقط نزديك 200 تومنش براي يك طراح و گرافيست حرفه اي درمياد. 300 تومن براي برنامه نويسي و پشتيباني .
حالا بستگي به انصاف و ... طرف هم داره ، همين پروژه اگه براي يك شركت بزرگ بشه معمولا بالاي 2-3 ميليون بهش قيمت ميدند !
توي اين قيمت گذاري ، زمان پروژه و نوع قرار داد هم خيلي موثر هست.
بدون داشتن ريز امكانات و قرار داد اصلا نميشه نظر دقيقي داد ولي براي يك كار حرفه اي بالاي 500 حساب كن.
براي كار سطح پايين هم كه قيمت هاي 50 هزار تومن هم شايد گير بياد !! ولي خب معلومه ...

کاملا حرف آقا رضا تایید میشه!

شما باید ببینی چقدر واست زمان میبره! چقدر انرژی واسه آنالیز کار باید صرف کنی؟ چه میزان باید هزینه گرافیست و ... بدی! نحوه قرارداد پشتیبانی به چه صورت هست ، طرف مقابلت چه کسی هست و چه انتظاراتی از شما داره؟!

در هر حال قیمت 500 واسه بیس کار در نظر بگیر!
واسه هر امکانات اضافه هم هزینه جدا ! مثلا یک تمپلیت دیگه اگه میخواد 100-200 بکش روی کار!

موفق باشید....

RT72
February 16th, 2011, 07:55
با عرض سلام و خسته نباشید .
امکانات خیلی بیشتر و امکانات درخواستی شما.
قیمت 600 تومان به صورت حرفه ای ! و اختصاصی !

ماهانیک | طراحی حرفه ای وب سایت (http://www.mahanic.com)