PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه ثبت شرکت در ویکی پدیا چطور هست ؟

tabtak
October 3rd, 2019, 17:36
با سلام دوستان

چطور میتونه با درج مقاله در باب شرکت خودم در ویکی پدیا و وقتی جستجو میشه تو گوگل سمت چپ ایجاد بشه

ممنون

1eng.ir
October 3rd, 2019, 18:29
مجموعتون اگه در حد آپارات هست میتونید صفحه ایجاد کنید و تایید بشه
اگه شرکت یا مجموعه معمولی هست، بعد از ایجاد صفحه بدون شک حذف خواهید شد.

tabtak
October 3rd, 2019, 21:07
مجموعتون اگه در حد آپارات هست میتونید صفحه ایجاد کنید و تایید بشه
اگه شرکت یا مجموعه معمولی هست، بعد از ایجاد صفحه بدون شک حذف خواهید شد.

شرکت ما معمولی هست جمع 10 نفر کارمند داریم

irshishar
October 3rd, 2019, 21:18
با سلام دوستان

چطور میتونه با درج مقاله در باب شرکت خودم در ویکی پدیا و وقتی جستجو میشه تو گوگل سمت چپ ایجاد بشه

ممنون

سلام شما میتونید از یکی از ویراشگر های ویکی پدیا درخواست کنید ویا خودتون به عنوان ویرایشگر ثبت نام کنید در طول یک ماه باید بشتر از 10 تا از مقاله های ویکی پدیا رو ویرایش کنید (ویرایش درست) بعد از اون به شما احازه میده متن جدید به ویکی پدیا اضافه کنید حالا چه تبلیغاتی چه بک لینکی

tabtak
October 4th, 2019, 20:52
سلام شما میتونید از یکی از ویراشگر های ویکی پدیا درخواست کنید ویا خودتون به عنوان ویرایشگر ثبت نام کنید در طول یک ماه باید بشتر از 10 تا از مقاله های ویکی پدیا رو ویرایش کنید (ویرایش درست) بعد از اون به شما احازه میده متن جدید به ویکی پدیا اضافه کنید حالا چه تبلیغاتی چه بک لینکی

وقت شو ندارم 10 تا مقاله ویرایش کنم

ایا کسی هست تو این زمینه با دریافت هزینه یک پست برام ایجاد کنه ممنون میشم

wapmaster
October 4th, 2019, 20:59

عرض ادب و احترام
از روش های جدید استفاده کنید مثل ثبت نقشه و مکان و استفاده از اسکیما .از هیچی بهتره.

irshishar
October 5th, 2019, 00:00

سلام در بخش درخواست سرویس تاپیک باز کنید توی این بخش نمیتونن قیمت رو بهتون اعلام کنند

tabtak
October 5th, 2019, 00:24
عرض ادب و احترام
از روش های جدید استفاده کنید مثل ثبت نقشه و مکان و استفاده از اسکیما .از هیچی بهتره.

اینا رو انجام دادم به خوب اد شده نفشه و غیره

- - - Updated - - -

سلام در بخش درخواست سرویس تاپیک باز کنید توی این بخش نمیتونن قیمت رو بهتون اعلام کنند

کدوم قسمت سرویس تایپ باز کنم بهتر هست

kiavaco
October 5th, 2019, 01:38
سرشناسی
تعداد بسیار کمی از شرکت‌ها هستند که می‌توانند در ویکی‌پدیا مقاله داشته باشند. میلیون‌ها شرکت در سراسر جهان هستند و نیازی نیست که هرکدام برای خود یک مقاله داشته باشند و به همین دلیل فقط مقالاتی از شرکت‌ها می‌توانند بمانند که شرایط زیر را داشته باشند:

منابعی مستقل (به جز سایت خود شرکت، وبلاگ‌ها، صفحات فیس‌بوک و ...) درباره خود شرکت مطالبی داشته باشند، یا
در منابعی معتبر (به جز سایت خود شرکت، وبلاگ‌ها، صفحات فیس‌بوک و...) از این شرکت به عنوان شرکتی با رتبه‌های بالای حهانی ثبت شده‌باشد

محتوای مقاله‌ای که درباره شرکتی است باید:

شامل مطالب غیرتجاری باشد یعنی تبلیغ نباشد.

تعارض منافع/تبلیغ
اگر شما دوست دارید مقاله‌ای بنویسید که با تعارض منافع تداخل نداشته باشد و لحن بی‌طرف (https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%88%DB%8C%DA%A9%DB%8C%E2%80%8C%D9%BE%D8%AF%DB%8 C%D8%A7:%D8%AF%D8%A8%D8%B7) و غیرتبلیغی داشته باشد باید بدانید که این کار سختی است و ممکن است مقاله شما حذف شود.