ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین پیشنهاد جهت تبدیل ارز به ریال

ali0000
October 2nd, 2019, 22:15
سلام دوستان بدلیل طلب از یک شرکت چینی از من شماره حساب خواستن و مهم نیست به چه حسابی واریز میکنن یعنی منتظرن من حسابی براشون ارسال کنم و 1200 دلار باید واریز کنن بهترین و بی خطر ترین روش از چه طریقی است ؟ اگه به صرافی مراجعه کنم و اونا بحسابشون واریز کنن چه تضمینیه که اونا به من این مبلغ رو پرداخت کنن؟ راهکار شما چیه ؟

websazha
October 2nd, 2019, 22:53
با سلام

امکان نقد کردن مبلغ شما هست مشکلی نیست مبلغ چون پایین هست جای نگرانی ندارید. 20% فقط کسر میشه از مبلغ.
بهترین راه این هست که اون شرکت به شما بیتکوین یا دیگر الکوین ها بده اینجا نقد کنید ضرر کمتری دارید در حد 20-50 دلار میشه ضرر شما
شماره حساب بانکی ترکیه خدمت شما میتونیم بدیم ریال اینجا خدمت شما حواله کنیم دوستان زیادی هستند که حساب دارند میتونند کمکتون کنند.

پیروز باشید.

speednet
October 2nd, 2019, 23:25
سلام دوستان بدلیل طلب از یک شرکت چینی از من شماره حساب خواستن و مهم نیست به چه حسابی واریز میکنن یعنی منتظرن من حسابی براشون ارسال کنم و 1200 دلار باید واریز کنن بهترین و بی خطر ترین روش از چه طریقی است ؟ اگه به صرافی مراجعه کنم و اونا بحسابشون واریز کنن چه تضمینیه که اونا به من این مبلغ رو پرداخت کنن؟ راهکار شما چیه ؟

از دو کشور شماره حساب می تونیم تقدیمتون کنیم
در فروم هم سرچ کنید فید بک های خدمات ارزی مارو میبنید

DaryaHost
October 3rd, 2019, 00:27

قابل نقد کردن هست اگر ارسال کننده واقعا معتبر باشه با کمترین کارمزد ریالی در ایران میتونیم بهتون تحویل بدیم
تلگرام در تماس باشید
09126629844

offgigsup
October 3rd, 2019, 09:50

بی خطر ترین و امن ترین بیت کوین
یک کیف پول تو سایت بلاکچین بسازید
بقیه راه ها اگر پول واریزی مشکل دار باشه به مشکل میخورین
blockchain.com

a1994n1373
October 3rd, 2019, 10:02
سلام .

تلگرام در ارتباط باشید .

RoobinaServer
October 3rd, 2019, 11:30

سلام

میتوانیم خدمت شما حساب خارجی ارائه کنیم و با کسر کارمزد ریال ایران تقدیمتون نمائیم.

همچنین جهت اطمینان (هرچند مبلغ زیادی نیست) اما با مجموعه ما قرار داد قبل از واریز ببندید.

http://www.Roobinaserver.ir

باتشکر

ali0000
October 3rd, 2019, 12:19
blockchain.com

درود، مشکل از چه نظر این مبلغ بابت حق الزحمه طراحی سایت جهت یک شرکت چینی بود که سیستم حسابداری شرکت گفته شماره حساب بدید برای واریز حتی شماره حساب بانک ملی خواستم بدم که دوستم گفت بانک سر دسته ***اس میاد باهات دلار دولتی حساب میکنه از طریق بازار آزاد بگیر طلبتو کلا ماجرا همینه اما صرافی مراجعه کردم طرف میگه این شماره حساب ما تو همون چین واریز کنه رسید و تلگرام کنه بیار پولتو بگیر 1% اون صرافی بگه هنوز واریز نشده یا هر داستانی خیلی مسخرس برای اینکه اینقدر سخت میشه خارج از ایران دریافتی داشت من پیشنهاد گرفتم حساب پی پال و مستر و ... اینها خوبه اما من فعلا فقط یک طلب دارم و فعالیت ادامه داری نیست بیام هزینه کنم به هر حال شما وب مسترهای عزیز و مدیران سرور به چه صورتی کارتونو انجام میدین ...

- - - Updated - - -

blockchain.com

سپاس از راهنمایی من وارد سایت شدم در قسمت ثبت نام کشور ایران وجود نداره این سایت به من شماره حساب میده ؟ چطور به ریال تبدیل میشه ؟ بیت کوین توسط دولت که شدیداً غیر قانونی اعلام شده فکر کنم ممنوع باشه ...

- - - Updated - - -

قابل نقد کردن هست اگر ارسال کننده واقعا معتبر باشه با کمترین کارمزد ریالی در ایران میتونیم بهتون تحویل بدیم
تلگرام در تماس باشید
09126629844

درود، اعتبار ارسال کننده رو نمیدونم من برای یک شرکت تازه تاسیس در زمینه پارچه در تیانجین وب سایتی راه اندازی کردم و مطابق خواسته هاشون آماده سازی و تحویل شد الان میگن شماره حساب بفرست مبلغ واریز بشه و اونا مشکلی ندارن رسید یا اطلاعات واریز و ... در اختیارم قرار میدن مشکل من از سمت ایرانه حتی گفتن شماره حساب داخل ایران هم بدی امکان واریز هست باید مشخصات بین الملل بانکتو بگیری بفرستی برای ما که من تحقیق کردم گفتن بانک با روش دلار دولتی و برداشت مبلغ قابل توجهی الباقی رو به حساب داخل ایرانت واریز میکنه ...

Arsse
October 7th, 2019, 19:29
توجه: اگر بانک ایرانی دولتی و خصوصی ارز از داخل یا خارج کشور واریز شود به قیمت دولتی به شما ریال میدهند. بانکهای ایرانی فقط وقتی اسکناس دلار حضوری بدهی و حساب باز کنی به شما دلار خواهند داد.
به طور کلی گفتم اگر یک شرکت خارجی امکان واریز ارز به بانکهای ایران داشت چه میشود.

ali0000
October 7th, 2019, 20:00
توجه: اگر بانک ایرانی دولتی و خصوصی ارز از داخل یا خارج کشور واریز شود به قیمت دولتی به شما ریال میدهند. بانکهای ایرانی فقط وقتی اسکناس دلار حضوری بدهی و حساب باز کنی به شما دلار خواهند داد.
به طور کلی گفتم اگر یک شرکت خارجی امکان واریز ارز به بانکهای ایران داشت چه میشود.

دقیقاً ، من بانک ملی رفتم که ظاهراً شعبه مرکزی و ارزی و ریالی هم هست سالها پیش اونجا حساب داشتم بعد از عنوان مشکلم و درخواست کمک از رییس شعبه ایشون گفت اطلاعات بانک و بنویس به شرکت ارائه بده اونا تلکس میزنن ما با شما تماس میگیریم میاید شعبه و مبلغ رو بحسابتون و حضوری واریز میکنیم فقط قسمت جالب البته خیلی جالب اینجاست پرسیدم دلار رو الان چطوری حساب میکنید با من ایشون گفت نرخ بانک مرکزی که الان 4220 تومان است !!!!!!!!!!!!!!!!! من شنیده بودم سامانه دولتی الان حدود 10 تا 11 هزار باشه که ایشون گفت خیر سامانه بانک مرکزی الان دلار 4220 تومان است در نهایت ظاهراً مجبورم بحساب یکی بستگان و اقوام واریز کنم که هر زمان ایران اومدن فیزیکی با خودشون بیارن !

kiavaco
October 8th, 2019, 07:35
قابل نقد هست اما خوب حدود 20 درصد از هزینتون کسر میشه طبق تعرفه حدود 960 دلار با قیمت روز بهتون تحویل داده میشه میتونید تاپیک بزنید افر ارسال کنند دوستان
از طریق صرافی معتبر هم میتونید .