PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک آپ گرفتن از ریسلر

mehdi24
July 6th, 2009, 17:14
لطفا توضیح بدید که چطوری میشه از ریسلر (WHM) بک آپ گرفت و به ftp هاست منتقل کرد

kovelm
July 6th, 2009, 17:20
سلام

یه بخشی هست برای تنظیمات بک اپ توش میری اطلاعات ftp سرویستو وارد میکنی زمان و... را تعیین میکنی بک اپ انتقال پیدا میکنه اگه اسم بخش هاشو خواستی یه عکس بده کامل بگم

تو انجمن جستجو میکردی بهتر بود

kovelm
July 6th, 2009, 17:20
سلام

یه بخشی هست برای تنظیمات بک اپ توش میری اطلاعات ftp سرویستو وارد میکنی زمان و... را تعیین میکنی بک اپ انتقال پیدا میکنه اگه اسم بخش هاشو خواستی یه عکس بده کامل بگم

تو انجمن جستجو میکردی بهتر بود

mehdi24
July 6th, 2009, 17:37
من جستجو کردم ولی فقط برای بک آپ سرور پیدا شد نه ریسلر.
عکس چی بدم؟ whm?

Sajad
July 6th, 2009, 18:26
برای ریسلر این امکان نیست. مگر به صورت دستی.

mehdi24
July 6th, 2009, 19:00
یعنی از تک تک یوزر ها به صورت دستی؟

kovelm
July 6th, 2009, 19:01
حق با طاهر نژاد من بیشتر با سی پنل سرور کار کردم

Sajad
July 6th, 2009, 19:06
یعنی از تک تک یوزر ها به صورت دستی؟

بله . یعنی به کنترل پنل کاربر بری و مثل کاربر معمولی بک آپ بگیری.

kianonline
August 7th, 2009, 21:00
لطفا توضیح بدید که چطوری میشه از ریسلر (WHM) بک آپ گرفت و به ftp هاست منتقل کرد

اگر پنل ریسلری هستید ، شما به قسمت بک آپ گیری جهت ارسال بک آپ سایت ها را به سرور دیگر را ندارید. مگر اینکه به پنل بالاتری مثل مخصوص vps یا سرور اختصاصی دسترسی داشته باشید. ضمن اینکه این زمانی است که می خواهید به صورت خودکار بک آپ از سایت های شما گرفته و به سرور ftp انتقال داده شود. که معمولا این وظایف مدیریت سروری است که از آن ریسلر دریافت کرده اید است ! و شما در صورت داشتن این سرویس ( که مدیر سرور احتمالا از آن بهره مند است ) لازم نیست تک تک از سایتهایتان بک آپ بگیرید.

اگر هم تمایل به بک آپ گیری توسط خودتان هستید ( در صورتی که فقط رسیلر هستید ) جواب خیر است و باید وارد تک تک سی پنل مشتریان شده و عملیات بک آپ گیری را انجام دهید.

موفق باشید.