PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه فایده داره که سایت با ip و یوزر باز میشه؟

pro_mvb
February 14th, 2011, 17:30
سلام
من جایی واسه پرسش واسخ ندیدم بودا اما برای مباحث مربوط به تاپیک بود.:-ss
من میخوام بدونم چرا بعضی از سایت ها با این حالت ip/~user لود میشن چه فایده ای داره ؟؟
تا اونجایی که من میدونم برای mod_userdir هست و میشه on and off کرد اما دلیل اینکه اصالا به چه دردی میخوره رو نمیدونم.:62:
لطفا راهنمایی کنین:x
راستی اگه سوالمو بد جایی کردم معذرت اعصاب ودم بهم ریخته چون به نظرم اصالا جای مناسبی نیست یه لینکی چیزی بدین من سولا apache و این چیزا زیاد دارم که اونجا بپرسم.:x

HugeServer
February 14th, 2011, 17:52
فواید : مشکل امنیتی:)

pro_mvb
February 14th, 2011, 18:13
بله میدونم مشکل call کردن سایت رو از طریقی که گفتم حل میکنه اما من گفتم میخوام بدونم اصلا چرا یه سایت از طریق ip/~user میاد بالا. این بالا اومدن چه فایده ای داره که این خاصیت رو گذاشتن؟؟
خواشها کاربردی واسخ بدین (من فروم رو خیلی سرچ کردم و تایپیک های مختلفی خواندم سایت مملو از اسپم هست.)

Desperados
February 14th, 2011, 19:03
مورد مفید : مشاهده سایت در زمانی که دامنه متصل نیست ( هنوز dns ست نشده یا فعلاً دامنه ثبت نشده )
مورد مضر :دی : سوء استفاده در مصرف پهنای باند چون در این حالت مصرف پهنای باند کاربر محاسبه نمی شود.