PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لپ تاپ دل یا اچ پی ؟

sadegh
February 14th, 2011, 17:26
با سلام
می خوام لپ تاپ بگیرم (تکراری) :d
دو مدل انتخاب کردم
Dell Inspiron 5010-AC
HP ProBook 4520s-E
کانفیگ ها و قیمت ها تقریبا یکسان هست
حالا از نظر شرکت تولید کننده کدام بهتر است ؟

Iman.r
February 14th, 2011, 17:44
من hp رو پیشنهاد میکنم :39:

mrtteam
February 14th, 2011, 17:47
سلام

به نظر من دل بگیرید هر چی باشه کمپانی هست که از زمان به وجود اومدنش کارش میشهه گفت یه جوری بستن سیستم و ... بوده و من که 4 سال لب تاب دل دارم و برای دوستام گرفتم مشکلی تا حالا نداشتم ....

موفق و پیروز باشید

HematYar
February 14th, 2011, 17:48
Dell

SADAF HOST
February 14th, 2011, 18:31
Dell

hubakht
February 14th, 2011, 18:42
نظر من هم به dell نزدیکه:113:
چون دوستام گرفتن و راضی بودن و مشکل خاصی نداشته.

omid68
February 14th, 2011, 19:11
دdell اکثراً مشکل دارن (تجربه شخصی)
hp
در ضمن دل هم جای درست درمون گارانتی نمی کنه

itjavani
February 14th, 2011, 19:26
دل گارانتی زیگورات خوبه نسبتا! ولی جای تو باشم اچ پی میگیرم! دل های جدید عموما آشغال از آب در اومده!

sadegh
February 14th, 2011, 21:15
الان کسی جدیدا اچ پی نگرفته ؟ چجوریه وضعیتش l-)

IranianServer
February 14th, 2011, 22:00
من 3 هفته اس که hp گرفتم ، واقعاً حرف نداره ، گارانتی هم نمی خواد ، برو بیمه کن.
یک بار حدود 8 ساعت روشن بود اصلاً داغ نکرد !!
حرف نداره hp

Iman.r
February 14th, 2011, 22:07
dell یه دورانی به درد میخورد
یکی از دوستای من dell گرفته میگه مثه *گ پشیمونم

netspeed
February 15th, 2011, 01:34
asuse
dell

A.B.A.N
February 15th, 2011, 02:30
درمورد برند xps هم تحقیق کنین...

اول DELL

ولی اگه خواستین HP بگیرین این یکی دیونه تره HP TouchSmart TX2-1020 - (http://www.digikala.com/default.aspx?Products=Notebook&Product=Notebook-HP-TouchSmart-TX2-1020)

: - p

maroofi
February 15th, 2011, 02:41
سلام
اول از همه بگم کمپانی دل دیگه دل سابق نیست
قبلا توسط امریکا ساخته میشد ( خودم یکیشو دارم ) ولی دیگه به ایرلند منتقل شد و دیگه کیفیت قبل رو نداره.
HP کار نکردم پس نمیتونم نظر بدم.
ولی ایسوز به نظرم بد نیست
در مورد MSI هم تحقیق کنید
یک توصیه هم میکنم اگر نیازی به نرم افزارهای اضافی ندارید لپتاپهای ایسر رو شنیدم بد نیستند در مرودش تحقیق کنید. چون داخل پکیج نرم افزاری که به شما میدهند خبری از پک افیس و ویندوز نیست حداقل 300-400 تومن از قیمت اینجا افت میکنه که به نظرم با توجه به وجود انبوه ویندوزهای کرک شده کار خوبیه.
ببخشید ساعت 2 شب هستش نمیتونم زاید راهنمایی کنم ولی تصویه میکنم قبل از خرید و به جای مشورت با ایرانیها بهتره خودتون در گوگل این کلمات رو بنویسید
problem for ( model name )

بطور مثال
problem for hp1260

ببینید مشکلات کاربران خارجی چی بوده.
همیشه برای خرید سخت افزار از این روش استفاده کنید.
چرا؟ چون تعداد کاربران ایرانی که ممکن هست اون مدل مورد نظر شما رو داشته باشند خیلی کم هست ولی در سطج بین المللی راحت میشه مشکلا ت رو گیر اورد.
برای هر وسیله ای که میخواهید بخرید از این روش استفاده کنید.

ضمنا گارانتی فراموش نشود

Iman.r
February 15th, 2011, 02:46
ولی اگه خواستین HP بگیرین این یکی دیونه تره HP TouchSmart TX2-1020 - (http://www.digikala.com/default.aspx?Products=Notebook&Product=Notebook-HP-TouchSmart-TX2-1020)

: - p

این جالبه
آقا تو این سایت قیمت نزده, قیمتش رو میگی

من خودم ایسوز دارم و فوق العاده راضیم
به نظر من ایسوز بگیرید بهتره نسبت به dell و hp

A.B.A.N
February 15th, 2011, 03:50
این جالبه
آقا تو این سایت قیمت نزده, قیمتش رو میگی

من خودم ایسوز دارم و فوق العاده راضیم
به نظر من ایسوز بگیرید بهتره نسبت به dell و hp

یجایی خوندم 1340 دلار، یادم نیس کجا بودش

M-Soltani.ir
February 15th, 2011, 08:48
چقدر میتونی هزینه کنی؟
یه دل خفن دیدم دیشب مدلش رو یادم نی
Core i5
6GB Ram DDR3
Battery 9Cell
گرافیک 2 گیگ بود
هاردش رو یادم نیس
قیمت یک میلیون و چهارصد و پنجاه
اگر خواستی بگو مدلشو سوال کنم
من که کفم برید قیمتش معرکس :دی 8-|

sadegh
February 15th, 2011, 09:07
چقدر میتونی هزینه کنی؟
یه دل خفن دیدم دیشب مدلش رو یادم نی
Core i5
6GB Ram DDR3
Battery 9Cell
گرافیک 2 گیگ بود
هاردش رو یادم نیس
قیمت یک میلیون و چهارصد و پنجاه
اگر خواستی بگو مدلشو سوال کنم
من که کفم برید قیمتش معرکس :دی 8-|

نه تا 900 ت. در همون رنج کانفیگ می خوام بیشتر نیاز ندارم :113:

m1l4d
February 15th, 2011, 11:29
فقط hp

واقعا لپ تاپ خوبیه !!!(از همه نظر))):">

Amir.Mansoury
February 15th, 2011, 12:16
چیزی که خودم میخوام بگیرم را بهت پیشنهاد میدم. شاید توی ایران گیرت بیاد. چون قراره تازه بیاد

ASUSTeK Computer Inc. - Notebooks - ASUS N73Jq (http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=hIIhj3I8sKuBgA2o)

om!d-D
February 15th, 2011, 12:59
ما که یه چند ماهی از گــــــاج گرفتیم... گارانتیش خوب بود...تقریبا همه چیزش رو فارسی بهت میگفتند و پشتیبانی میکردند.
ولی آقا ما خـــــ ر شدیم بیخودی پول دادیم ...هیچی از اینا حالیمون نبود... الانم میریم باهاش مرغ تو فر سرخ میکنیم.

M-Soltani.ir
February 15th, 2011, 21:42
اینه :x
قیمت امروز یک میلیون و چهارصد و بیست تومن

DeLL XPS L501X

Configuration -
Intel® Core™ i7-740QM (1.73GHz, 4Core/8Threads, turbo boost up to 2.93Ghz, 6M cache)
4GB 1333MHz DDR3 the
500GB 7200RPM
15.6" Full HD(1080p) B+RGLED display with TrueLife™
NVIDIA® GeForce® GT 435M - 2GB
9-cell battery
WiFi, Bluetooth, Dual layer DVD write capability, Backlit Keyboard
Bundled DVDs, Two 3.0 USB ports and one shared eSATA/USB jack, HDMI, a nine-in-one flash memory card reader, Skype Certified HD Webcam, an ExpressCard slot, Intel WiFi Link 6200 (802.11a/g/n) Half Mini-card
1 year on-site & accidetal warranty
Windows 7 Profesional 64 Bit.

hamnafas
February 15th, 2011, 21:49
الان عموما از hp بیشتر تعریف میکنن.شنیدم که محصولاتجدید دلل چندان کیفیتی نداره

saeed25
February 15th, 2011, 22:20
با دروود
فکر کنم اگر از برند Asus برگزینید بهتر باشد ،از نگر من که نمونه های برند HP دارای طرح های زیبایی نیستند و بیشتر مورد استافده های صنعتی دارند!

novinvps.com
February 15th, 2011, 22:51
من برای شرکت یک سونی cw گرفتم و 5 شنبه پیش همین مدل HP که نوشتید نوشتم و الا دارم باهاش تایپ میکنم
لپ تاپ بسیار سریعی هستش مخصوصا اگه سی پی یو core i5 باشه . البته در مقابل سونی که دارم نقص هایی داره از جمله از نظرم ن زودتر باطری خالی میکنه
صدای بیشتری داره
بزرگتر هستش و بیشتر از سونی که من دارم داغ میکنه
در کل انتخاب بسیار متاسبی هستش اگه پول سونی رو ندارید

Iman.r
February 15th, 2011, 23:58
همونطور که یکی از دوستان گفت در مورد msi هم حتما تحقیق کن (ضرر نمیکنی :71:

sibs
February 15th, 2011, 23:58
ببنید خرید لپ تاپ در کشور ما یک کالای لوکس و تزئینی و به قول معروف کلاس گذاشتن استفاده میشه که این یک راه بسیار اشتباهیه به نظر شخص بنده .

اگر پول خوبی هزینه کنید میتونید بهترین لپ تاپ های هرشرکتی رو که خواستین خریداری کنید . زیاد رو اسم کاید نکنید . به مصرف و هزینه ای که میخواهید بکنید توجه بکنید .

موفق باشید .

maroofi
February 16th, 2011, 04:05
ببنید خرید لپ تاپ در کشور ما یک کالای لوکس و تزئینی و به قول معروف کلاس گذاشتن استفاده میشه که این یک راه بسیار اشتباهیه به نظر شخص بنده .

اگر پول خوبی هزینه کنید میتونید بهترین لپ تاپ های هرشرکتی رو که خواستین خریداری کنید . زیاد رو اسم کاید نکنید . به مصرف و هزینه ای که میخواهید بکنید توجه بکنید .

موفق باشید .
دقیقا همین مطلب درسته.

یک سری از دوستان از خارج هم وارد میکنند. میتونید لپتاپ خوب رو از اونها بخواهید ولی دیگه گارانتی نداره.
در مورد ایسوز راستش یه چیزی رو یادم رفت بگم.
از سال گذشته مادربودرها و کارتهای گرافیک با برد ایسوز متاسفانه مرجوعی زیادی داشته.
در مورد لپتاپش کار نکردم ولی لازم بود اینو بهت بگم. که ممکن هم هست یک نقصی داشته باشه.
حتما از روش گوگلینگ استفاده کن.
موفق باشی

rn4j1m1
February 16th, 2011, 09:11
بازم میگم
hp = بخاری :d

Iman.r
February 16th, 2011, 09:20
دقیقا همین مطلب درسته.

یک سری از دوستان از خارج هم وارد میکنند. میتونید لپتاپ خوب رو از اونها بخواهید ولی دیگه گارانتی نداره.
در مورد ایسوز راستش یه چیزی رو یادم رفت بگم.
از سال گذشته مادربودرها و کارتهای گرافیک با برد ایسوز متاسفانه مرجوعی زیادی داشته.
در مورد لپتاپش کار نکردم ولی لازم بود اینو بهت بگم. که ممکن هم هست یک نقصی داشته باشه.
حتما از روش گوگلینگ استفاده کن.
موفق باشی

از این چیزا تو همه ی برندها هست
ایسوز واقعا حرف نداره
من تا حالا شده چند بار صبح تا شب یه بند روشن گذاشتم ولی انگار نه انگار
hp هم زیاد داغ میکنه ولی از این نظر مشکل محسوب نمیشه

sadegh
February 16th, 2011, 10:24
بازم میگم
hp = بخاری :d

این پایه های خنک کننده هم تاثیری نداره بشه کولر :d

Woshka
February 16th, 2011, 11:37
هیچکدام
فقط IBM Lenovo

persianboy
February 16th, 2011, 11:51
سلام
من هم میخوام HP ProBook 4520s رو بخرم. یه تاپیک هم زدم که کسی جواب نداد:((
مشخصات:
Core i5-780
Ram 6Gig DDR3
HDD 500G
VGA 1G ATI
1.040.000 تومان
نظرتون چیه؟

sadegh
February 16th, 2011, 12:04
سلام
من هم میخوام hp probook 4520s رو بخرم. یه تاپیک هم زدم که کسی جواب نداد:((
مشخصات:
Core i5-780
ram 6gig ddr3
hdd 500g
vga 1g ati
1.040.000 تومان
نظرتون چیه؟

دوست عزیز منم همین لپ تاپ رو میخوام بگیرم ولی رمش 4 گیگ هست

در ضمن در مورد گرما در این سری های جدید از بدنه آلومینویومی استفاده شده که خود آلومینیوم جز فلزات سرد هست l-) می تونه؛ کمکی در کاهش گرما کنه ؟

persianboy
February 16th, 2011, 12:47
دوست عزیز منم همین لپ تاپ رو میخوام بگیرم ولی رمش 4 گیگ هست

چون تاپیک در مورد این مدل بود اینجا پست زدم

در ضمن در مورد گرما در این سری های جدید از بدنه آلومینویومی استفاده شده که خود آلومینیوم جز فلزات سرد هست l-) می تونه؛ کمکی در کاهش گرما کنه ؟
آلومینیوم رسانای گرما هست و مطمئنا تاثیر داره. به نظر من بدنه زیاد گرم میشه ولی گرما رو از اجزای داخلی میگیره و انتقال گرما رو بهتر از بدنه پلاستیکی انجام میده

---------- Post added at 12:47 PM ---------- Previous post was at 12:33 PM ----------

HP - HP ProBook 4520s Notebook PC series customer reviews - product reviews - read top consumer ratings (http://h30441.www3.hp.com/8845/321957-321957-64295-3929941-3955552-4145198/reviews.htm)این لینک رو ببینید.چند نفر از تاچ پد این مدل ناراضی بودند.

sadegh
February 16th, 2011, 13:36
من که به شخصه می خوام از موس استفاده کنم سرعت عمل بالات میره چون عادت داریم اکثرا با موس کار کنیم

om!d-D
February 17th, 2011, 12:59
دوستان میخواستم دیگه تاپیک نزنم....اون لپ تاپه رو که دادیم رفت...
میخوام یه لپ تاپ بگیرم واسه یکی از بچه ها...هزینش حدود 300 تا 400 باشه...اطلاعاتم برای کامپیوتر و لپ تاپ خریدن خیلی ضایعه...به ظنرتون چی سفارش بدم؟ البته دست دوم یا نو...آشنا ارم تا بتونه یه لپ تاپ دست دوم خوب پیدا کنه فقط مشکل اینجاست که میخوام ببینم چی به چیه تا ضایع نشیم.
بالاترین مدل های سخت افزاری رو که میتونه به شناسایی یه لپ تاپ خوب کمک کنه معرفی کنید...برحسب قیمت من خودم قیاس میکنم...مهم اینه که بهترینش چیه...مثلا یه لپ اتپ فوق العاده که یک و خرده ای در میاد در قیاس با این سخت افزارها چند میرزه... 8-}

CANOR
February 17th, 2011, 19:24
من Dell رو پیشنهاد میکنم
البته از سری inspiron اطلاعی ندارم چون استفاده نکردم، ولی خودم 2 سال و نیمه vostro 1500 دارم و آخ نگفته، فقط 3-4 ماهه باطریش زود خالی میشه که اون هم بعد از 2 سال طبیعی هست و باید عوض بشه.
به جرات میتونم بگم سری وسترو یکی از قدرتمندترین سریهای دل هست. من با این لپ تاپ هر کاری بگی کردم، از بازی های سنگین مثل Assasins creed و GTA تا کارهای گرافیکی و فوتوشاپ و طراحی و ...
اگر بگم در این 2 سال و نیم، 2 سال این لپ تاپ روشن بوده دروغ نگفتم، گاهی اوقات پیش اومده 4 روز پشت سر هم روشن بوده
در بدترین شرایط 12 ساعت در روز روشن هست

hostgozar
February 17th, 2011, 20:01
اگر از بین DELL و HP بخواین بگیرین HP رو بهتون پیشنهاد میکنم.اگر هم مارک مهم نیست براتون asus رو پیشنهاد میکنم.

موفق باشید.

Iman.r
February 17th, 2011, 22:40
دوستان میخواستم دیگه تاپیک نزنم....اون لپ تاپه رو که دادیم رفت...
میخوام یه لپ تاپ بگیرم واسه یکی از بچه ها...هزینش حدود 300 تا 400 باشه...اطلاعاتم برای کامپیوتر و لپ تاپ خریدن خیلی ضایعه...به ظنرتون چی سفارش بدم؟ البته دست دوم یا نو...آشنا ارم تا بتونه یه لپ تاپ دست دوم خوب پیدا کنه فقط مشکل اینجاست که میخوام ببینم چی به چیه تا ضایع نشیم.
بالاترین مدل های سخت افزاری رو که میتونه به شناسایی یه لپ تاپ خوب کمک کنه معرفی کنید...برحسب قیمت من خودم قیاس میکنم...مهم اینه که بهترینش چیه...مثلا یه لپ اتپ فوق العاده که یک و خرده ای در میاد در قیاس با این سخت افزارها چند میرزه... 8-}

asus بهترینه, البته از نظر مقاومت.
من هرجایی ازش استفاده کردم ولی هنوز سالمه سالمه
ولی hp هم بد نیست
خلاصه یا hp بگیر یا asus

Woshka
February 17th, 2011, 23:17
من Dell رو پیشنهاد میکنم
البته از سری inspiron اطلاعی ندارم چون استفاده نکردم، ولی خودم 2 سال و نیمه vostro 1500 دارم و آخ نگفته، فقط 3-4 ماهه باطریش زود خالی میشه که اون هم بعد از 2 سال طبیعی هست و باید عوض بشه.
به جرات میتونم بگم سری وسترو یکی از قدرتمندترین سریهای دل هست. من با این لپ تاپ هر کاری بگی کردم، از بازی های سنگین مثل Assasins creed و GTA تا کارهای گرافیکی و فوتوشاپ و طراحی و ...
اگر بگم در این 2 سال و نیم، 2 سال این لپ تاپ روشن بوده دروغ نگفتم، گاهی اوقات پیش اومده 4 روز پشت سر هم روشن بوده
در بدترین شرایط 12 ساعت در روز روشن هست

توی خرید لپتاپ اینکه چند سال پیش چی گرفتید و آخ نگفته ایده ی جالبی برای خرید نیست چون هر سال ممکنه مدیر تولید عوض بشه یا ایده ها عوض بشه کما اینکه لپ تاپ های DELL اینجوری شده
بیشتر سیاستشون رو روی ظاهر گذاشتند تا کیفیت
من دو هفته پیش IBM LEnovo Y560 گرفتم عالیه
با وجود core i7 بودن اصلا داغ نمی کنه و صدای فن هم نداره
بلندگو های GBL
بسیار قیمت مناسب
کیفیت عالی

saeidj
February 18th, 2011, 01:46
دل یه 1 سال پیش براش مشکل پیش اومد کیفیتش اومد پایین اما الان دوباره درست شده من هم دل داشتم هم اچ پی از هر دو راضیم اما دل از نظر طراحی خیلی ضعیفه با این حال فکر می کنم جفتش خوبه

om!d-D
February 18th, 2011, 14:49
توی خرید لپتاپ اینکه چند سال پیش چی گرفتید و آخ نگفته ایده ی جالبی برای خرید نیست چون هر سال ممکنه مدیر تولید عوض بشه یا ایده ها عوض بشه کما اینکه لپ تاپ های DELL اینجوری شده
بیشتر سیاستشون رو روی ظاهر گذاشتند تا کیفیت
من دو هفته پیش IBM LEnovo Y560 گرفتم عالیه
با وجود core i7 بودن اصلا داغ نمی کنه و صدای فن هم نداره
بلندگو های GBL
بسیار قیمت مناسب
کیفیت عالی
چند گرفتی دوست من؟

با این حساب من اچ پی یا ایسوز میگیرم...
حالا مشخصاتش چی باشه؟ من زیاد وارد نیستم..اما منظروم رم و گرافیک و سی پیو و ... چیزایی که لپ تاپ باید داشته باشه...
آخرین مدل ها و قیمت حدودی رو بگین...نوع لپ تاپ و مدلش حل شده...یا اچ پی یا ایسوز...اما امکاناتش و سخت افزار؟

sadegh
February 18th, 2011, 23:11
چند گرفتی دوست من؟

با این حساب من اچ پی یا ایسوز میگیرم...
حالا مشخصاتش چی باشه؟ من زیاد وارد نیستم..اما منظروم رم و گرافیک و سی پیو و ... چیزایی که لپ تاپ باید داشته باشه...
آخرین مدل ها و قیمت حدودی رو بگین...نوع لپ تاپ و مدلش حل شده...یا اچ پی یا ایسوز...اما امکاناتش و سخت افزار؟

حیطه کاریت چیه ؟ برای چی می خوای استفاده کنی ؟

om!d-D
February 19th, 2011, 14:59
صبح تا شب یا اینترنت یا کارهای کوچیک با فوتوشاپ و از این جور چیزا...البته این دوستمون مثل خود ما توی اینترنت خوابیده...یعنی زیاد کار سنگین نداره

بالاترین مدلهای سخت افزاری و نم افزاری رو ارائه بدید.با توجه به بالاترین مدل و قیمت خودم تراز میکنم

Woshka
February 23rd, 2011, 00:23
فکر کنم این نتایج تست ها به اندازه کافی گویا باشه که IBM LEnovo از همه بهتره
Dell با cpu بالاتر جلوی ibm lenovo کم آورده
http://woshka.com/myimg/lenovo.png

---------- Post added 11-02-23 at 12:23 AM ---------- Previous post was 11-02-22 at 11:18 PM ----------

حالا هرکی می گفت دل اچ پی سونی انتخاب خوبی هستند توضیح بده به چه دلیل؟!