PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی

!amir
February 14th, 2011, 12:37
سلام من یه سرور مجازی میخوام که میکروتیک رو پشتیبانی کنه و برای هک اینترنت ماهواره ای نیز جواب بده اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

!amir
February 14th, 2011, 14:55
کسی نیست راهنمایی کنه؟

!amir
February 14th, 2011, 18:00
کسی نیست جواب بده خیلی خیلی لنگم

---
February 14th, 2011, 18:23
کاربر محترم اینجا انجمن تخصصی وب هاستینگ هست و موضوعات مربوط به این مبحث در انجمن اومده
شما بهتره در انجمن های شبکه و یا ستلایت بدنبال پاسخ باشید

!amir
February 14th, 2011, 18:51
من تازه وارد هستم و با بحث وب یا سرور اشنایی ندارم لطف کن و لینک سایتی که یاید برم وسوال بپرسم رو بده
ممنون

Warez-Host.IR
February 14th, 2011, 19:02
من تازه وارد هستم و با بحث وب یا سرور اشنایی ندارم لطف کن و لینک سایتی که یاید برم وسوال بپرسم رو بده
ممنون
شما اگر قصد خرید سرور مجازی دارید به همین سایت مربوط میشه
اما دلیل اینکه چرا کسی به این تاپیک پاسخ نداد این هست که اکثر دیتاسنتر ها با این مورد مخالف هستند و سرویس دهنده دچار مشکل میشه
اگر اشتباه نکنم اینجا :
Javan Server | (http://client.javanserver.com/)
از روسیه سرور داشتند و برای این مورد میشه استفاده کرد

موفق باشید

!amir
February 14th, 2011, 20:13
بله من قصد خرید سرور رو دارم وسروری میخوام که برای ماهواره کانفیگ شده باشه

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

شما اگر قصد خرید سرور مجازی دارید به همین سایت مربوط میشه
اما دلیل اینکه چرا کسی به این تاپیک پاسخ نداد این هست که اکثر دیتاسنتر ها با این مورد مخالف هستند و سرویس دهنده دچار مشکل میشه
اگر اشتباه نکنم اینجا :
Javan Server | (http://client.javanserver.com/)
از روسیه سرور داشتند و برای این مورد میشه استفاده کرد

موفق باشید

به ادرسی که گفتی رفتم گفت برای کنفیگ 30 تومن ازت میگیرم

om!d-D
February 14th, 2011, 21:22
با روسیه هم فکر کنم مشکل داشته باشه.البته من نیازی به گرفتنش نداشتم ولی توصیه میکنم حتما پیگیرش بشید تا یه جای اساسی پیدا کنید.در مورد کانفیگ و قیمتش هم من چیزی نمیتونم بگم.