PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تست امنیت سرور 5.63.11.118

Behroz_ice
September 13th, 2019, 23:53
سلام به تازگی از دیتاسنتر فراسو سرور خریداری کردم به ای پی 5.63.11.118 ایا کسی در این انجمن میتونه از لحاظ دیداس و امنیت این سرور تست کنه که خرید رو از فراسو نهایی کنیم یا نه

- - - Updated - - -

کسی نتونست ؟

- - - Updated - - -

از داخل ایران هم تست کنید

8110829
September 14th, 2019, 09:52
سلام به تازگی از دیتاسنتر فراسو سرور خریداری کردم به ای پی 5.63.11.118 ایا کسی در این انجمن میتونه از لحاظ دیداس و امنیت این سرور تست کنه که خرید رو از فراسو نهایی کنیم یا نه

- - - Updated - - -

کسی نتونست ؟

- - - Updated - - -

دوست عزیز مردم از کجا بدونن این ای پی واقعا مال شماست یا برا شخص دیگه ای نیست ؟

از این دشمنی ها کم‌نیست بیان ای پی بزارن بقیه هم دیداس بزنن .. عجب ادمایی پیدا میشن

Behroz_ice
September 14th, 2019, 13:49

از این دشمنی ها کم‌نیست بیان ای پی بزارن بقیه هم دیداس بزنن .. عجب ادمایی پیدا میشن

عزیز فقط یک تست کوتاه منظورم هست سرور خودم هستش چون به ما تضمین انتی دیداس 100 درصدی دادن که ببینم واقعی هست یا نه

hoka
September 14th, 2019, 19:44
عزیز فقط یک تست کوتاه منظورم هست سرور خودم هستش چون به ما تضمین انتی دیداس 100 درصدی دادن که ببینم واقعی هست یا نه

خود گوگل هم ممکنه دیداس بخوره چطوری تضمین صد در صدی دادن ؟

دوم صحبت دوستمون صحیح هست . حتی اگر دسترسی روت هم داشته باشید معلوم نیست این سرور برای خودتون باشه . اینطورم که شما آی پی رو پاپلیک کردی و تاریخ عضویت و تعداد پست و ... مشکوک هست

offgigsup
September 14th, 2019, 20:08

- - - Updated - - -

کسی نتونست ؟

- - - Updated - - -

دوستان ایشون ایدیش فیکه
این ایپی معلوم نیست از چه بنده خداییه
لطفا در سایر پست ها حواستون باشه به ایشون

farhadhelix
September 14th, 2019, 22:29
این ای پی برای شخص دیگری هست که سرور تیم اسپیک ران داره روش

این شخص که من نمیدونم کلا هدفش از زندگی چیه به همه کار داره و به طریقی میخواد ضرر بزنه به اشخاص دیگه

Behroz_ice
September 15th, 2019, 11:49
این ای پی برای شخص دیگری هست که سرور تیم اسپیک ران داره روش

این شخص که من نمیدونم کلا هدفش از زندگی چیه به همه کار داره و به طریقی میخواد ضرر بزنه به اشخاص دیگه
سلام اقای کلاهبردار بزرگ فرهاد اسلامی

- - - Updated - - -

عزیزم سرور خودم هستش تست انجام شد و هیچگونه حمله ای انجام نشد

موفق باشی

asiacat
September 17th, 2019, 19:04
عزیزم سرور خودم هستش تست انجام شد و هیچگونه حمله ای انجام نشد

موفق باشی
:d:d:d:d