PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایرانسل ترافیک داخلی رو بین الملل محاسبه میکنه :|

mortaza93
September 6th, 2019, 21:13
با سلام
من یه سرویس کاهش پینگ داشتم که با وی پی ان وصل میشد - ادرس سروری که بهش وصل میشدم توی لیست سایتهای دارای ترافیک داخلی ثبت شده بود.(اسیاتک - شاتل و ... نیم بها محاسبه میکنندترافیک این وی پی ان رو ) ولی ایرانسل هزینه اتصال وی پی ان رو به این سرور رو بین الملل محاسبه میکنه
کسانی این مشکلو داشتن مثل من ؟ چیکار کردن اخرش ؟

- - - Updated - - -

دوستانی که شبکه کار میکنن میشه نظر ارائه بدن که اصلا این کارشون برای چی هست ؟ چون "فقط وی پی ان " رو بین الملل حساب میکنن ولی پروکسی رو نیم بها محاسبه میکنن
فقط با وی پی مشکل دارند .

ایرانسل وی پی ان رو چجوری تشخیص میدن ؟:| اگه وی پی ان پورت داره نمیشه پورتش رو عوض کرد به 8080 یا 80 که قابل تشخیص نباشه ؟

NetworkFA
September 6th, 2019, 21:55
با سلام
من یه سرویس کاهش پینگ داشتم که با وی پی ان وصل میشد - ادرس سروری که بهش وصل میشدم توی لیست سایتهای دارای ترافیک داخلی ثبت شده بود.(اسیاتک - شاتل و ... نیم بها محاسبه میکنندترافیک این وی پی ان رو ) ولی ایرانسل هزینه اتصال وی پی ان رو به این سرور رو بین الملل محاسبه میکنه
کسانی این مشکلو داشتن مثل من ؟ چیکار کردن اخرش ؟

- - - updated - - -

دوستانی که شبکه کار میکنن میشه نظر ارائه بدن که اصلا این کارشون برای چی هست ؟ چون "فقط وی پی ان " رو بین الملل حساب میکنن ولی پروکسی رو نیم بها محاسبه میکنن
فقط با وی پی مشکل دارند .

ایرانسل وی پی ان رو چجوری تشخیص میدن ؟:| اگه وی پی ان پورت داره نمیشه پورتش رو عوض کرد به 8080 یا 80 که قابل تشخیص نباشه ؟

ایرانسل زرنگتر از این حرفا هست و پروتکل های تانلینگ رو از داخل isg خارج کرده

mortaza93
September 6th, 2019, 22:03
ایرانسل زرنگتر از این حرفا هست و پروتکل های تانلینگ رو از داخل isg خارج کرده
خب ترافیک که فرقی نمیکنه واقعا چرا اینکارو میکنن ؟ دلیل خاصی داره ؟