PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت از سایت selva.ir و پخش حریم خصوصی مشتری

armincity
September 3rd, 2019, 21:16
با سلام خدمت کاربران محترم
متاسفانه شناسه های کاربری من در نیک باز بوده یک دامنه به حسابم اومده بود که امکان لغو اون توسط من نبود که با نیک تماس گرفتم و گفتن این شرکت ثبت کرده بوده که با شرکت ثبت کننده Selva.ir از تلفن محل کار و تلفن شخصی تماس گرفتم که لغو کنند . این سایت قبول نمیکرد که انتقال به من رو لغو کنه :| . (به هرحال با درخواست نامه و شکایتی که به خود نیک کردم انتقال یک دامنه به من رو مجبور شدند لغو کنند)

http://s4.picofile.com/file/8371356900/2019_09_03_20_42_06_%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86 %D9%87_%D8%B3%D9%84%D9%88%D8%A7.png

حالا مدیر این سایت به درخواست اون فرد که با هم چندین ساله کار میکنند و دوست هستند اطلاعات تماس من رو به فردی که از قصد دامنه رو به من منتقل کرده داده و اون فرد شماره من رو تو چت روم خودش ثبت کرده که دو روزه بیشتر از 100 نفر زنگ زدن که فکر کردن شماره دختره . در رابطه با اون فرد شکایت انجام شده و شماره کسانی که تماس گرفتند پیوست شده که میتونه ثابت کنه از چه سایتی اومدند که کاری به اون موضع ندارم
حالاسوال من این هست با توجه به اینکه در این سایت نماد اعتماد و چیزی ندیدم ، از چه طریقی میتونم از مدیر این سایت که باعث و بانی بهم ریختن اوضاع من شده بشم ؟
لازم به ذکر هست شماره ثابت محل کار در همین دوروز گرفته شده و هیچ جایی ثبت نشده و تنها یک تماس با مدیر اون سایت گرفتم که بعد اون پخش شده و گفته خود اون فرد ثابت میکنه ایشون شماره رو سهوا یا عمدا (چه از قصد و رفاقتی - چه برای حل مشکل انتقال دامنه ) دادند
این آقا حتی وجود پاسخگویی هم ندارند و شماره منو بلاک کردند زنگ زدم که جواب بدند

1- اگر شکایت کنم آدرس دقیق مدیریت این سایت به من داده میشه و یا در اختیار دادگاه قرار میگیره؟
2- در صورت اثبات چطور میخوان شماره پخش شده شخصی منو در سطح اینترنت جمع کنند؟
3-این پروسه چقدر زمانبر و چقدر هزینه بر میتونه باشه تا به نتیجه رسیدنش ؟

دوستان این مسئله الان ناموسی شده و جنبه اعاده حیثیت پیدا کرده لطفا هرکس راهکار قطعی داره ممنون میشم بگه سپاس

kiavaco
September 3rd, 2019, 21:38
http://kiava.ir/

این اقا در اصل یک ادم عوضی و حرام ... هست که بنده ازشون شکایت کردم لطفا شماهم شکایت کنید

- - - Updated - - -

شمارشون این هست 09144559242

- - - Updated - - -

اگر Iraj Eidazha صاحب امتیاز دامنه ، آن را در 3 ماه و 18 روز آینده تمدید/تائید نکند، دامنه غیرفعال خواهد شد.

اطلاعات صاحب امتیاز :
نام : Iraj Eidazha
ایمیل : iraj@iraj.ir
شناسه ایرنیک : ie113-irnic
تلفن تماس : +989144559242
شماره فکس:
آدرس : shahriyar st, Basij Sq, Ardabil, Ardabil, IR

تاریخچه :
آخرین تغییر : 2018-12-26 برابر با 1397-10-05
انقضا : 3 ماه و 18 روز آینده در 2019-12-10 برابر با 1398-09-19

- - - Updated - - -

ادرسشونم این هست
address: Second unit , No.169 , Danesh St , Basij, Ardabil, Ardabil, IR

ireidazha
September 3rd, 2019, 22:41
با سلام خدمت کاربران محترم
متاسفانه شناسه های کاربری من در نیک باز بوده یک دامنه به حسابم اومده بود که امکان لغو اون توسط من نبود که با نیک تماس گرفتم و گفتن این شرکت ثبت کرده بوده که با شرکت ثبت کننده Selva.ir از تلفن محل کار و تلفن شخصی تماس گرفتم که لغو کنند . این سایت قبول نمیکرد که انتقال به من رو لغو کنه :| . (به هرحال با درخواست نامه و شکایتی که به خود نیک کردم انتقال یک دامنه به من رو مجبور شدند لغو کنند)

http://s4.picofile.com/file/8371356900/2019_09_03_20_42_06_%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86 %D9%87_%D8%B3%D9%84%D9%88%D8%A7.png

حالا مدیر این سایت به درخواست اون فرد که با هم چندین ساله کار میکنند و دوست هستند اطلاعات تماس من رو به فردی که از قصد دامنه رو به من منتقل کرده داده و اون فرد شماره من رو تو چت روم خودش ثبت کرده که دو روزه بیشتر از 100 نفر زنگ زدن که فکر کردن شماره دختره . در رابطه با اون فرد شکایت انجام شده و شماره کسانی که تماس گرفتند پیوست شده که میتونه ثابت کنه از چه سایتی اومدند که کاری به اون موضع ندارم
حالاسوال من این هست با توجه به اینکه در این سایت نماد اعتماد و چیزی ندیدم ، از چه طریقی میتونم از مدیر این سایت که باعث و بانی بهم ریختن اوضاع من شده بشم ؟
لازم به ذکر هست شماره ثابت محل کار در همین دوروز گرفته شده و هیچ جایی ثبت نشده و تنها یک تماس با مدیر اون سایت گرفتم که بعد اون پخش شده و گفته خود اون فرد ثابت میکنه ایشون شماره رو سهوا یا عمدا (چه از قصد و رفاقتی - چه برای حل مشکل انتقال دامنه ) دادند
این آقا حتی وجود پاسخگویی هم ندارند و شماره منو بلاک کردند زنگ زدم که جواب بدند

1- اگر شکایت کنم آدرس دقیق مدیریت این سایت به من داده میشه و یا در اختیار دادگاه قرار میگیره؟
2- در صورت اثبات چطور میخوان شماره پخش شده شخصی منو در سطح اینترنت جمع کنند؟
3-این پروسه چقدر زمانبر و چقدر هزینه بر میتونه باشه تا به نتیجه رسیدنش ؟

دوستان این مسئله الان ناموسی شده و جنبه اعاده حیثیت پیدا کرده لطفا هرکس راهکار قطعی داره ممنون میشم بگه سپاس
با سلام
فردا از شما بابت این ادعا شکایت خواهد شد و باید پاسخگو باشید ، و در دادگاه نیز باید این ادعاهای خود را ثایت کنید ، و اگر نتوانید ثابت کنید اعاده حیثیت خواهم کرد ، ما شرکت ثبت شده و نمایندگی رسمی ایرنیک هستیم
همچنین از این وب سایت نیز بابت انتشار این تاپیک که ادعای ثابت نشده می باشد شکایت خواهم کرد
موفق باشید.

Amir_Nazari
September 3rd, 2019, 22:51
این موضوع دروغ محضه و استارتر تاپیک یه بی شرف کلاهبرداره.
من قصد نداشتم این موضوع رو اینجوری کش بدم اما این بچه دوست داره اینجوری بشه مسئله ای نیست.
اصل قضیه از این قراره که این آدم به اسم آرمین زاهدی یه تاپیک فروش سایت موزیک زده بود با 3-4 هزار ورودی گوگل روزانه به قیمت 3 میلیون.
ما صحبت کردیم یه مستندات و اسکرین شات بابت بازدید از وبمستر تولز فرستادن و معامله رو با قیمت 2.5 میلیون انجام دادیم.
بعد از معامله من دیدم که سایت هیچ بازدیدی نداره و این آدم کلاهبرداره و اسکرین شات ها رو جعل کرده بوده.
بعد درخواست انتقال دامنه رو زدم واسش و گفتم پولو برگردون.
حالا هم این داستانا رو داره درمیاره که حاشا کنه و دست پیش بگیره.
من تا چند روز دیگه شکایت میکنم.
سایت selva.ir هیچ دخالتی تو این موضوع نداره و صرفا رابط نماینده بین انتقال دامنه بوده و به هیچ وجه اطلاعاتی در اختیار من نذاشته.
شماره این کلاهبردار بی شرف هم هیچ جایی پخش نشده این داستانا رو الکی سرهم کرده و ننه من غریبم بازی درمیاره.
قصد این آدم فقط تخریبه.
این اسکرین شاتی که این کلاهبردار فرستاده:
http://upir.ir/images/6j2vq6it9vcw8hkp82e1.jpg
و اینم اسکرین شات آمار واقعی:
http://upir.ir/images/9lw3l7ghgw3ncld20e8z.jpg
کاملا مشخصه که اعداد ویرایش شده.
و اینم رسید پول های واریزی
http://upir.ir/images/0xmd4hth85n6z13tl88t.pdf
http://upir.ir/images/0repcrolidwmf58sqfj.pdf
اگر کسی اطلاعات دیگه ای نیاز داشت من درخدمتم.

1eng.ir
September 3rd, 2019, 23:31

این اقا در اصل یک ادم عوضی و حرام ... هست که بنده ازشون شکایت کردم لطفا شماهم شکایت کنید

اینکه صاحب یه دامنه هستند میشن آدم بد؟

میدونید با این فحشتون میتونن ازتون شکایت کنن؟
جریمه هم داره‌ها!

gdfire
September 3rd, 2019, 23:58

- - - Updated - - -

شمارشون این هست 09144559242

- - - Updated - - -

اگر Iraj Eidazha صاحب امتیاز دامنه ، آن را در 3 ماه و 18 روز آینده تمدید/تائید نکند، دامنه غیرفعال خواهد شد.

اطلاعات صاحب امتیاز :
نام : Iraj Eidazha
ایمیل : iraj@iraj.ir
شناسه ایرنیک : ie113-irnic
تلفن تماس : +989144559242
شماره فکس:
آدرس : shahriyar st, Basij Sq, Ardabil, Ardabil, IR

تاریخچه :
آخرین تغییر : 2018-12-26 برابر با 1397-10-05
انقضا : 3 ماه و 18 روز آینده در 2019-12-10 برابر با 1398-09-19

- - - Updated - - -

ادرسشونم این هست
address: Second unit , No.169 , Danesh St , Basij, Ardabil, Ardabil, IR
فرصت طلب

kiavaco
September 4th, 2019, 00:19
اینکه صاحب یه دامنه هستند میشن آدم بد؟

میدونید با این فحشتون میتونن ازتون شکایت کنن؟
جریمه هم داره‌ها!

مشکلی ندارم شکایت بکنند

ما ازشون شکایت کردیم چون برند کیاوا به اسم ما هست و به زودیم رسیدگی میشه

armincity
September 4th, 2019, 00:54
موضوع تو رو جدا پیگیری کردم و با مدارک هم به نتیجه رسیدم که مستقیم به چت رومی که طراحی کردی رسیدم و نشونت میدم
39619 39620
تو اینجا به گفته خوشون تو همین سایت کار میکنند و به شماره ایرج عیداژه مدیریت این سایت دسترسی دارند

- - - Updated - - -

مطمئنی اینو من برات فرستادم 8-|:39:
39621

Amir_Nazari
September 4th, 2019, 01:01
زیاد زر مفت میزنی پسر جون شکایت کن صحبت میکنم.
اثبات اون هم 2 جا موجوده هم تو چتای تلگرام هم تو تاپیکی که توی پرشین تولز بود و حذف کرده بودی و مدیر پرشین تولز زحمت کشید بازیابی کرد.
زیاد مطمئن نباش به خودت.

armincity
September 4th, 2019, 01:08
شما ادعا میکنید این کاربر یک کاربر معمولی مثل بقیه هست ولی ایشون ادعا میکنه 5 ساله باهاش دوست هست و به درخواست شما دامنه رو لغو نکرده و شما گفتید فقط در صورتی که نیک بگه لغو میکنید (که پشتیبانی نیک هم این حرف رو به تمسخر گرفت) و شما به زور مجبور شدید لغو کنید .

قبل از تاپیک زدن به شما 33 بار زنگ زده شد و پیام دادم که میخوام تاپیک بزنم ولی بلاک کردید و اگر ترسی نداشتید جواب منو تلفنی میدادید
39622

39623

33 بار تماس و پیام که منو تو بلاک لیست گذاشتن بعدش . تو پیام بهشون گفتم جواب بده وگرنه تاپیک میزنم که بی توجه بود . حالا بعد از تاپیک زدن اومده پیام داده و تهدید به شکایت کرده . آبرو و برند سایت شما از آبرو و حیثیت من کمتر نباشه بیشتر نیست و امروز قصد پیگیری این موضوع رو نداشتم که تا باز بعد از ظهر چند نفر دیگه زنگ زدند که ادرس سایتی که هویزش به اسم امیر حسین چناری هست رو دادند که با اسم دتر شماره منو داده و اونا هم هر روز از همه جا بی خبر زنگ میزنند و مزاحم میشند

- - - Updated - - -

اولا مودب باش دوما همین الان اون امر رو تو پرشین تولز نمایش دادی درسته وگرنه شرف داشته باش . بعید میدونم چیزی از شرف به ارژ برده باشی البته

gdfire
September 4th, 2019, 01:11
ممد تخمه بخر بیار
دعواهاتونو یا برین دادگاه وکیل کارکشته بگیرین همو تیکه پاره کنید یا شماره و مکان و زمان بدین قشنگ همو یه جا ببینید راضی نشد طرفی بگیرین همو تیکه کنید فروم که مرجع رسیدگی دعوا شماها نیست

Amir_Nazari
September 4th, 2019, 01:12
حتما توعه حرومزاده کلاهبردار چیزی از شرف به ارث بردی؟
یه بلایی تو دادگاه سر تو بیارم دیگه هوس کلاهبرداری به سرت نزنه.یه کم صبر کن عزیزم.

- - - Updated - - -

ممد تخمه بخر بیار
دعواهاتونو یا برین دادگاه وکیل کارکشته بگیرین همو تیکه پاره کنید یا شماره و مکان و زمان بدین قشنگ همو یه جا ببینید راضی نشد طرفی بگیرین همو تیکه کنید فروم که مرجع رسیدگی دعوا شماها نیست

نگو که توام ممد ساعتی هستی :)):)):))

armincity
September 4th, 2019, 01:14
حتما توعه حرومزاده کلاهبردار چیزی از شرف به ارث بردی؟
یه بلایی تو دادگاه سر تو بیارم دیگه هوس کلاهبرداری به سرت نزنه.یه کم صبر کن عزیزم.

مودب باش بیناموس کلاهبردار پدرته که همچین بیشرفی رو تحویل داده . اینا فراموش کردند من شاکی ام و زرزر میکنند و به موقش میفهمند مزاحمت یعنی چی .
تو اگه شرف داشتی چت روم طراحی نمیکردی که شماره امثال منو در ازای پول به عنوان دختر پخش کنی و ادعات بیاد 2.5 پولی نیست برات . اره با پول کلاهبرداری 100 میلیونم واسته تو چیزی نیست

Amir_Nazari
September 4th, 2019, 01:17
مودب باش بیناموس کلاهبردار پدرته که همچین بیشرفی رو تحویل داده . اینا فراموش کردند من شاکی ام و زرزر میکنند و به موقش میفهمند مزاحمت یعنی چی .
تو اگه شرف داشتی چت روم طراحی نمیکردی که شماره امثال منو در ازای پول به عنوان دختر پخش کنی و ادعات بیاد 2.5 پولی نیست برات . اره با پول کلاهبرداری 100 میلیونم واسته تو چیزی نیست

بی ناموس جد و آبادته.من موندم تو چه بی پدر و مادری هستی با این همه مدرک هنوز روت زیاده و قبول نمیکنی کلاهبرداریتو.دکمه سیکتیرتو بزن هر گوهی میخوری بخور حروم لقمه.آره شده 10 تومن خرج میکنم تو دادگاه دهن تو رو سرویس کنم.
فیلم گوه خوردنتم میذارم همینجا همه ببینن.

armincity
September 4th, 2019, 01:18
کاربر ها از دامنه aloochechat.ir زنگ میزنند که هویز به اسم این شخص بی شرف بوده تا چند وقت پیش که فروخته
39624
این صفحه در مرورگر بصورت افلاین هم ذخیره شده .
و دامنه persianchat.ir که مالک فعلی دامنه همین شخص هست

- - - Updated - - -

خیلی گوه خوری میکنی خوشگل . تو جرعتشو داشتی زنگ میزدی به خودم نه شمارمو پخش کنی I-) . امثال تو یه لات مجازی هستند که پاش تو فضای واقعی بیفته مدفوع خودشونو با نوشابه میخورند

Amir_Nazari
September 4th, 2019, 01:20
من هزار تا دامنه چت روم به اسممه این که نشد دلیل تونستی ثابت کنی گوه بخور.
در غیر اینصورت فقط وقتی 2.5 رو از همون شماره کارت ریختی پیام بده سایتتو منتقل کنم.
به جز اون دیگه زرت و پرت نکن تا چند وقت دیگه تو دادگاه ببینمت.

- - - Updated - - -

کاربر ها از دامنه aloochechat.ir زنگ میزنند که هویز به اسم این شخص بی شرف بوده تا چند وقت پیش که فروخته
39624
این صفحه در مرورگر بصورت افلاین هم ذخیره شده .
و دامنه persianchat.ir که مالک فعلی دامنه همین شخص هست

- - - Updated - - -

خیلی گوه خوری میکنی خوشگل . تو جرعتشو داشتی زنگ میزدی به خودم نه شمارمو پخش کنی I-) . امثال تو یه لات مجازی هستند که پاش تو فضای واقعی بیفته مدفوع خودشونو با نوشابه میخورند

اخه زنگ بزنم به تو چی بگم دهاتی؟ الکی مدرک بدم دستت واسه دادگاه؟ای جونم جیگرتو بخورم.من که شماره ای پخش نکردم ولی تو که شماره منو داری زنگ بزن.

armincity
September 4th, 2019, 01:25
در غیر اینصورت فقط وقتی 2.5 رو از همون شماره کارت ریختی پیام بده سایتتو منتقل کنم.

پول واریز کنم برات ؟ الان چند روزه داری گوه میخوری فقط ولی من دارم با مدرک ثابت میکنم که تو یه حروم لقمه ای

300 هزار تومن طبق بکوریی از این سایت درامد داشتی تو یک روز بعد میای زرزر میکنی

موقع خرید چشمای کورتو باز میکردی ببینی چی میخریدی . همون 2.5 رو با همون دست خرج شرف نداشتت میکنم

Amir_Nazari
September 4th, 2019, 01:27
اول و اخر واریز میکنی فقط ضرر خودتو بیشتر میکنی و من و اذیت میکنی.
والا حرومزاده ای دیگه چیکارت کنم.اونی هم هی زرت و زرت پیام میده گوه خوری میکنه تویی.من که از مدارکم مطمئنم منتظر دادگاهم تو کونت میسوزه.
موقع خرید فکر کردم با یه آدم درست و حسابی معامله میکنم که مدارکش درسته نمیدونستم که یه حرومزاده کلاهبرداره.خرج نکن اون 2.5 رو بدبخت چند روز دیگه باید پس بدی بعد به گدایی میوفتی.

armincity
September 4th, 2019, 01:31
اول و اخر واریز میکنی فقط ضرر خودتو بیشتر میکنی و من و اذیت میکنی.
والا حرومزاده ای دیگه چیکارت کنم.اونی هم هی زرت و زرت پیام میده گوه خوری میکنه توعه.من که از مدارکم مطمئنم منتظر دادگاهم تو کونت میسوزه.
موقع خرید فکر کردم با یه آدم درست و حسابی معامله میکنم که مدارکش درسته نمیدونستم که یه حرومزاده کلاهبرداره.خرج نکن اون 2.5 رو بدبخت چند روز دیگه باید پس بدی بعد به گدایی میوفتی.

نمونه بارز یکی از بوته به عمل اومده و این حرفا رو میزنه . من مرد نیستم تو رو به التماس نندازم پول برات واریز کنم :71: . نگران اون 2.5 نباش افتادی به گوه خوری همه هزینه های شکایت خرج شده رو برگشت میدی خودت

- - - Updated - - -

فرضا فرضا شماره من همونطوری از آسمون افتاده تو سایت به اسم تو و سایت هایی که تو طراحی کردی
تو مسئول سایت هایی هستی که طراحی میکنی و هر اتفاقی در این سایت ها بیفته مسئول اول تا اخرش مدیر سایته .
از مدیر پیکوفایل بالاتر نیستی که به خاطر تخلف یکی از کاربران به سه سال زندان محکوم شده .

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=205604

گرچه کسی که شماره منو اونجا پخش کرده تو بودی چون با هیچکس تو اون سایت به غیر از مدیر اون سایت مشکل نداشتم و تو عمرم پامو همچین سایت هایی نذاشتم

Amir_Nazari
September 4th, 2019, 01:53
نمونه بارز یکی از بوته به عمل اومده و این حرفا رو میزنه . من مرد نیستم تو رو به التماس نندازم پول برات واریز کنم :71: . نگران اون 2.5 نباش افتادی به گوه خوری همه هزینه های شکایت خرج شده رو برگشت میدی خودت

- - - Updated - - -

فرضا فرضا شماره من همونطوری از آسمون افتاده تو سایت به اسم تو و سایت هایی که تو طراحی کردی
تو مسئول سایت هایی هستی که طراحی میکنی و هر اتفاقی در این سایت ها بیفته مسئول اول تا اخرش مدیر سایته .
از مدیر پیکوفایل بالاتر نیستی که به خاطر تخلف یکی از کاربران به سه سال زندان محکوم شده .

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=205604

گرچه کسی که شماره منو اونجا پخش کرده تو بودی چون با هیچکس تو اون سایت به غیر از مدیر اون سایت مشکل نداشتم و تو عمرم پامو همچین سایت هایی نذاشتم

ببین عزیزدلم با زبون فارسی روان بهت میگم.من نه چت روم دارم.نه چت روم طراحی میکنم.نه رفیقم چت روم داره.نه شماره تو رو پخش کردم.چون نیازی به این کار نیست و احمقانه است.تو فقط داری جو سازی میکنی.مهم نیست.من فقط چند تا دامنه چت روم دارم که اونم برای فروشه فقط یه صفحه روشونه مثل همون persianchat.ir
اگر هر کدوم از اینایی که گفتم رو خلافش رو ثابت کردی تو دادگاه من درخدمتم.
هر کدوم از چت روما هم مدیر داره اون باید جوابگو باشه.
کار دیگه ای داشتی به خودم پیام بده.دیگه نمیتونم بیام اینجا رو چک کنم.

armincity
September 4th, 2019, 02:08
ببین عزیزدلم با زبون فارسی روان بهت میگم.من نه چت روم دارم.نه چت روم طراحی میکنم.نه رفیقم چت روم داره.نه شماره تو رو پخش کردم.چون نیازی به این کار نیست و احمقانه است.تو فقط داری جو سازی میکنی.مهم نیست.من فقط چند تا دامنه چت روم دارم که اونم برای فروشه فقط یه صفحه روشونه مثل همون persianchat.ir
اگر هر کدوم از اینایی که گفتم رو خلافش رو ثابت کردی تو دادگاه من درخدمتم.
هر کدوم از چت روما هم مدیر داره اون باید جوابگو باشه.
کار دیگه ای داشتی به خودم پیام بده.دیگه نمیتونم بیام اینجا رو چک کنم.

تو چت روم نداشتی نه ؟

این لینک سایت در تاریخ 19 جولای 2019 (5 ماه پیش)
http://web.archive.org/web/20190713113650/http://aloochechat.ir/

این هم اطلاعات هویز حدود یکماه پیش که بصورت افلاین هم ذخیره شده
39625

همین کافیه که ثابت کنه تو چت روم داشتی :71::71:

Amir_Nazari
September 4th, 2019, 02:13
تو چت روم نداشتی نه ؟

این لینک سایت در تاریخ 19 جولای 2019 (5 ماه پیش)
http://web.archive.org/web/20190713113650/http://aloochechat.ir/

این هم اطلاعات هویز حدود یکماه پیش که بصورت افلاین هم ذخیره شده
39625

همین کافیه که ثابت کنه تو چت روم داشتی :71::71:

چرا در مقابل فهمیدن مقاومت میکنی آخه پسر جان.
میگم چت روم ندارم.یعنی الان ندارم.چت روم داشتی فعل گذشته است.که باز اونم نداشتم.اونم برای یکی از دوستان بود شناسه نیک نداشت دامنه اش رو شناسه من بود.اطلاعاتش رو هم برای نیک فرستادم.که بعدش هم فروخت و دامنه رو منتقل کردم به صاحب جدید.نیاز باشه اونا هم میان شهادت میدن شما نگران نباش شکایت کن.اما اگر میخوای مثل ادم مشکلت حل بشه بیا بهم بگو شاید یه کاری برات کردم.هیچ مدرکی وجود نداره.

armincity
September 4th, 2019, 02:26
چرا در مقابل فهمیدن مقاومت میکنی آخه پسر جان.
میگم چت روم ندارم.یعنی الان ندارم.چت روم داشتی فعل گذشته است.که باز اونم نداشتم.اونم برای یکی از دوستان بود شناسه نیک نداشت دامنه اش رو شناسه من بود.اطلاعاتش رو هم برای نیک فرستادم.که بعدش هم فروخت و دامنه رو منتقل کردم به صاحب جدید.نیاز باشه اونا هم میان شهادت میدن شما نگران نباش شکایت کن.اما اگر میخوای مثل ادم مشکلت حل بشه بیا بهم بگو شاید یه کاری برات کردم.هیچ مدرکی وجود نداره.

همین که میگی کسی شناسه نیک نداشت شناسه من رو زد کافیه
(طبق قوانین نیک شخصی حق استفاده از شناسه دیگری رو نداره و هرگونه تخلف برعهده صاحب دامنه هست :)

39626

این هم میخوای بگی همینطوری بالا اوردی و تبلیغ آلوچه چت تو فوترش هم تزئینیه .
طرف حساب تو وبمسترن که اندازه سن تو تو این فضا بوده و سعی نکن خر فرض کنی :))

+ فقط در صورت تعهد کتبی به عدم تکرار و پذیرش مسئولیته تماس ها اگر باز هم تماس گرفتند حاظرم پروندم رو ببندم :101:

torkidatir
September 4th, 2019, 05:43
خیلی جالبه دو مرد گنده اینجوری جلوی مردم به هم میپرند .. چیزیکه از من صحبت ها فهمیدم اینه به دامنه ای با جعل سند بازدید بالا فروخته شده به یکی ، اونم بجای شکایت رسمی زده برای تلافی شماره رو به عنوان **** پخش کرده کرده حالا هر دو هم از هم شاکی ان و هر دو هم به فحش میدان علنا پیشنهادم 2 تومن رو بگرونه طرف و اونم شماره رو از سایت برداره .. از مدیر هم میخام تاپیک رو پاک کنه !!

dertgtr
September 4th, 2019, 06:10
اینکه چیزی نیست من دو نفرو دیدم وسط خیابون کشتی می گرفتند خیابونو هم کلا بسته بودن ترافیک شدید :-> و فنون کشتی رو روی هم پیاده می کردند و جمع کثیری هم تماشاگر =;