PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محدود کردن مقدار رم در یکی از یوزرها چگونه است

pixco
September 1st, 2019, 22:39
درود خدمت دوستان
یه سرور اختصاصی دارم روش مجازی ساز و ... نصب نیست چند تا سایت روش سوار هست (دایرکت ادمین استفاده میشه)
میخام یکی از سایتها رو مقدار استفاده از رم رو کاهش بدم که مشکلی ایجاد نکنه
توی ساخت اکانت فقط تنظیمات ترافیک و فضای هاست هست چیزی از رم ندیدم چطور میتونم این مقدار رو برای این یوزور محدود کنم مثلا 1 گیگ کنم رم رو و بیشتر نتونه استفاده کنه؟

OmizbanCo
September 1st, 2019, 22:46
درود و عرض ادب

کلود لینوکس نصب کنید تا بتونید منابع رو بصورت کامل مدیریت کنید .

pixco
September 1st, 2019, 23:14
بدون اون نمیشه؟کلود لینوکس رو چطوری نصب کنم؟اختلالی تو سیستم ایجاد نمیکنه؟

hamra
September 1st, 2019, 23:20
بدون اون نمیشه؟کلود لینوکس رو چطوری نصب کنم؟اختلالی تو سیستم ایجاد نمیکنه؟

خیر اختلالی ایجاد نمیشه / اما اگر تاکنون نصب نکردید بگید یکی براتون اینکار رو انجام بده تا به مشکل نخورید.
با کلود لینوکس میتونید منابع اختصاص یافته به هر یوزر رو محدود کنید مثل رم ، سی پی یو ، سرعت i/o و..
------
برای اینکه بدون استفاده از کلود لینوکس بتونید اینار رو انجام بدید، باید چک بشه سرورتون و اطلاعات دقیق تری از کانفیگتون ارائه بدید . ممکنه با تغییرات در کانفیگتون مصرف رم هاتون پایین تر بیاد . شاید

pixco
September 1st, 2019, 23:23
خیر اختلالی ایجاد نمیشه / اما اگر تاکنون نصب نکردید بگید یکی براتون اینکار رو انجام بده تا به مشکل نخورید.
با کلود لینوکس میتونید منابع اختصاص یافته به هر یوزر رو محدود کنید مثل رم ، سی پی یو ، سرعت i/o و..
------
برای اینکه بدون استفاده از کلود لینوکس بتونید اینار رو انجام بدید، باید چک بشه سرورتون و اطلاعات دقیق تری از کانفیگتون ارائه بدید . ممکنه با تغییرات در کانفیگتون مصرف رم هاتون پایین تر بیاد . شاید
برای استفاده از کلود لین*** باید هزینه بدیم بابت لاینسس میشه کرک شده استفاده کرد؟هزینه لاینسسش چقدره؟

hamra
September 1st, 2019, 23:26
برای استفاده از کلود لین*** باید هزینه بدیم بابت لاینسس میشه کرک شده استفاده کرد؟هزینه لاینسسش چقدره؟

جهت کاهش هزینه میتونید از لایسنس اشتراکی استفاده کنید
هزینه از 20 ت به بالا یافت میشه

M2T
September 3rd, 2019, 18:56
این لایسنس اشتراکی مجاز و مورد تایید کلاد لینوکس است یا باید در سرورهای ایران نصب بشه؟

- - - Updated - - -

لایسنس کلود 160هزار تومان هست درماه. یک مزیت هم دارد اینکه PHP مود لایت اسپید دارد. یعنی علاوه بر اینکه کلاد و تخصیص منابع برای هر اکانت دارید میتوانید از کارایی لایت اسپید استفاده کنید و امنیت اکانتها نیز افزایش میابد.
سه مزیت:
1-تخصیص منابع قابل کنترل و تنظیم
2-مود لایت اسپید
3-امنیت اکانتها

کلود لینوکس روی سنت اوس 7 و دایرکت ادمین قابل نصب است و چندان طول نمی کشد ولی ممکن است تنظیمات و کمک هایی باشد که اگر لاینس معتبر خریده باشید خود کلود لینوکس همه کارها را رایگان انجام خواهد داد.

کلود لینوکس با تغییراتی در OpenVZ که یک مجازی ساز نامحبوب بود، به یک سیستم عامل خوب تبدیل و با تغییراتی که روی آن دادند یک سیستم عامل محبوب شده و معایب اوپن وی زد رفع و کارایی افزوده شده.

pixco
September 5th, 2019, 10:39
تشکر از پاسخ شما .یه سوال دیگه هم دارم .یه کاربر از ویتنام میخاد وارد سایت بشه نمیتونه احتمال میدم ای پی این کشور بلاک بشه چطور میتونم رفع مسدود کنم و از کجا بدونم که اصلا ای پی کدام کشورها تو سرورم مسدو د است؟ ای پی شو این بنده خدا برام هم فرستاده میگه معمولا متغیر است ای پی (بر اسا کشورش) ولی امروز ای پیش اینه

hamra
September 5th, 2019, 10:57
تشکر از پاسخ شما .یه سوال دیگه هم دارم .یه کاربر از ویتنام میخاد وارد سایت بشه نمیتونه احتمال میدم ای پی این کشور بلاک بشه چطور میتونم رفع مسدود کنم و از کجا بدونم که اصلا ای پی کدام کشورها تو سرورم مسدو د است؟ ای پی شو این بنده خدا برام هم فرستاده میگه معمولا متغیر است ای پی (بر اسا کشورش) ولی امروز ای پیش اینه
در حالت پیش فرض که نباید چنین مشکلی باشه
ای پی یوزر رو در فایروال سرور باز کنید

pixco
September 5th, 2019, 11:35
چطور اینکارو کنم ممکنه توضیح بدید کدوم قسمت چیکار کنم

- - - Updated - - -

رفتم دیدم اموزشها رو

M2T
September 6th, 2019, 11:56

سرور شما کدام کشوره؟
اگر IP مذکور به خاطر حملات Brute force attack مسدود شده باشد باید دقت کنید.
گویا اگر آی پی را در وایت لیست بگذارید حتی حملات هک و کرک انجام شود آی پی بلوکه نمیشود.
همچنین ممکن است دیتاسنتر آن کشور را بلوکه کرده باشد.