PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای اینترنت 503 Service Unavailable

delshad
August 30th, 2019, 10:42
8-}اینترنتم دو سه ماه خطای
503 Service Unavailable رو میده زنگ زدم 2020 میگم چرا اینجوری میگه مشکل از *****-ش-کنه باید هر بار اونووصل کنی باید فورگت بزنی میگم چرا قبلا اینجوری نبود عصبانی شد چرا بحث میکنی=))=))نه که شب جمعه بود خبری نبوده

دوستان کسی نظری داره چطوری حلش کنم

- - - Updated - - -

:77:میگفت از وقتی اینترنت بوده این مشکلم بوده :66:اینا رو چطوری استخدام میکنن خدایی هر چی بی لیاقته یه شغل داره هیچ کی تو جای خودش نیست

NetworkFA
August 30th, 2019, 11:15
503 Service Unavailable رو میده زنگ زدم 2020 میگم چرا اینجوری میگه مشکل از *****-ش-کنه باید هر بار اونووصل کنی باید فورگت بزنی میگم چرا قبلا اینجوری نبود عصبانی شد چرا بحث میکنی=))=))نه که شب جمعه بود خبری نبوده

- - - Updated - - -

:77:میگفت از وقتی اینترنت بوده این مشکلم بوده :66:اینا رو چطوری استخدام میکنن خدایی هر چی بی لیاقته یه شغل داره هیچ کی تو جای خودش نیست

بیشتر برروی آیپی های که ***** شدن مشاهده میشه

sitetheme
August 30th, 2019, 12:28

- - - Updated - - -

این مشکل از اول نبوده ولی خیلی وقته که هست. صفحه رو که ریفرش بکنی درست میشه.

ourweb
September 8th, 2019, 10:01
این مشکل بخاطر کش سرور مخابرات هست که متاسفانه کسی نیست که پاسخ بده برای این مشکل