PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل نمایش captcha گوگل

farshid17
August 24th, 2019, 23:21
با سلام من از دو مرورگر کروم و سافاری استفاده میکنم هر دو با اینکه جمیل ساین هستم اینو نشون میده تو هر ۵ سرچ یه بار نمایش میده باید چیکار کنم از شرش خلاص شم دهنم صاف شده بجز این دوتا از مرورگر دیگه نمی تونم استفاده کنم ممنون

mashiat
August 25th, 2019, 11:34
با سلام من از دو مرورگر کروم و سافیرا استفاده میکنم هر دو با اینکه جمیل ساین هستم اینو نشون میده تو هر ۵ سرچ یه بار نمایش میده باید چیکار کنم از شرش خلاص شم دهنم صاف شده بجز این دوتا از مرورگر دیگه نمی تونم استفاده کنم ممنون

منظورتون سافاری safari هست ؟

farshid17
August 25th, 2019, 12:12
ببخشید اشتباه نوشتم لطف در صورت مشکل میدونید اون موضوع راهنمایی کنید ممنون

tpark
August 25th, 2019, 13:45
با سلام من از دو مرورگر کروم و سافاری استفاده میکنم هر دو با اینکه جمیل ساین هستم اینو نشون میده تو هر ۵ سرچ یه بار نمایش میده باید چیکار کنم از شرش خلاص شم دهنم صاف شده بجز این دوتا از مرورگر دیگه نمی تونم استفاده کنم ممنون

درود بر شما

اگر از انواع ابزار تغییر آی پی(پراکسی، وی پی ان) استفاده می کنید، اونها رو غیر فعال کنید.

موفق باشید.

irshishar
August 25th, 2019, 16:09

این عمل فقط در مواقعی پیش میاد که شما از چیز شکن استفاده کنی دلیلش هم خیلی واضع هستش جون آی پی ها چیز شکن اشتراک گذاشته میشه بین کاربرها بعضی از این کاربرها تخلفاتی انجام میدن که روی اون آی پی ذخیره میشه گوگل هم سیستم پیشرفته داره بعد از یک مدت میفهمه این یک آی پی اشتراکی هست به همین دلیل به این مشکل بر میخورید