PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آفر با کمترین هزینه

Akh00nd
February 13th, 2011, 12:28
سلام

دوستان ، من هم چنان دنبال کاهش هزینه هام هستم ، همین الان یه سرور دارم ، در حدود 200 تا درماه ، که یه کم زیاده برام . من دنبال یه سرور اختصاصی می گردم ، با Spec زیر :

1.HDD 500G
2.Bandwidth : 3T(100Mps)
3.OS : Linux
4.RAM 8 G
5.CPU : 2.00GHz, 8 cores()

آفر با کمترین قیمت ممکن از کدوم شرکت امکان پذیره ؟
مرسی

---------- Post added at 12:28 PM ---------- Previous post was at 12:21 PM ----------

ادمین گرامی :
الآن دیدم که اشتباه تاپیک زدم ، اگه بشه انتقال بدن به بخش درخواست سرویس ، ممنون می شم

مرسی

persian.developer
February 13th, 2011, 14:00
منتقل شد.

Akh00nd
February 13th, 2011, 14:09
ممنون از ادمین
حالا دوستان ممنون می شم آفرهاشون رو بذارن ، پ خ هم بزنن ، مشکلی نیست

مرسی
یا حق

Aria
February 13th, 2011, 14:09
سلام.

اگر از دیتاسنتر معتبری در آمریکا بخواید، هزینه حدود 200 دلار خواهد شد در بهترین حالت چون سرور درخواستی شما ddr3 خواهد بود (به دلیل نیاز شما به 8 هسته مجازی cpu) ولی کمتر از این هزینه مشخصاً از دیتاسنتر های سطح پایینتر دریافت خواهید کرد.

مورد استفاده شما چی هست و آیا موارد استفاده قانونی هستند یا وارز هست و نیاز به دیتاسنتر های اروپایی دارید ؟

با تشکر.

WGB
February 13th, 2011, 14:20
سلام

آفر زیر رو از ایکس ال هاست می تونم بهتون بدم

Dual Xeon E5335 / Dual Xeon E5420
8GB DDR2 RAM
500GB Hard Disk
100Mbps Connection
5000GB Bandwidth
5 IP Addresses

195000 تومان

the_coder
February 13th, 2011, 16:19
سلام
می تونید لیست رو اینجا ببینید و انتخاب کنید
NETDirect (http://netdirect.ir/cart.php?gid=2)

Akh00nd
February 14th, 2011, 22:13
از همه دوستان ، ممنونم ، بابت آفر و هم چنین کمک هاشون

فعلا یکی دو تا آفر رو داریم بررسی می کنیم ، ovh ، هتزنر ( همشیه از این زبون آلمانی ها بدم می اومده ، فکر کنم 90% شون از سرطان حنجره می میرن ) ، گیگا + دیتا سنتر نا معلوم سرور فور یو ، قیمت اش که خوب بود ، ولی ریکس داره دیگه :-ss

دوستان اگه باز هم کسی آفر بده ، ممنونش هم می شم ، فقط دوستان قیمت برام بسیار مهمه ، پس تا جایی که می تونن ، قیمت بهم تخفیف بدم . تنکس

استفاده هم یادم رفت بگم ، یه موتور سرچ داریم تست می کنم ، پراسس ، رم ، پهنای باند می خواد ، هیچ وارزی هم در کار نیست .

مرسی
یا حق

kingoftehran
February 14th, 2011, 22:51
با سلام
بهتره که از هتزنر بگیرید البته نت دایرکت را هم لیزا وب خریده و کارش خوب هست ولی گیگا آشغال به تمام معنا هست.

---
February 14th, 2011, 23:14
خرید سرور های اختصاصی از ایران و سرتاسر دنیا (http://d-s.ir/services/dedicated/leaseweb)

Akh00nd
February 15th, 2011, 09:09
با سلام
بهتره که از هتزنر بگیرید البته نت دایرکت را هم لیزا وب خریده و کارش خوب هست ولی گیگا آشغال به تمام معنا هست.

مرسی دوست من از توصیه ات ، حتما بازم راجع به گیگا تحقیق می کنم .

خرید سرور های اختصاصی از ایران و سرتاسر دنیا (http://d-s.ir/services/dedicated/leaseweb)

لیزوب رو دیروز چک کردیم ، به نظرم یه نموره گرون می اومد ، اما الآن کاستوم بیلت رو چک کردم ، نظرم عوض شد ، حتما این رو هم می ذارم تو انتخاب هام ، مرسی از آفرت

باز هم آفر بود ، لطف کنن بدن دوستان ، بررسی می کنیم
مرسی
یا حق