PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت سایت

Ho3ein_ie
August 22nd, 2019, 11:29
سلام
من ی خورده تازه وارد هستم توی این زمینه زیاد ماهر نیستم. برنامه نویسی html, css, js بلد هستم و تا حالا فقط سایت هایی رو که مینوشتم با مرورگر اجرا میکردم و هیج وقت اونا رو ثبت نکردم.
ی سوال داشتم! اگر بخوام سایتم رو ثبت کنم که داخل نتایج جستجو گوگل بیاد، باید چطور اون رو ثبت کنم؟
بار ها هم داخل وبمستر گوگل رفتم و مشکلم اینه که اون فایلی که گوگل میده رو جطور توی public_html بریزم؟

hamra
August 22nd, 2019, 11:32
وارد هاست بشید
در اخل پوشه public_html سایت خود آپلود کنید

nofoozgar
August 22nd, 2019, 12:59
سلام
من ی خورده تازه وارد هستم توی این زمینه زیاد ماهر نیستم. برنامه نویسی html, css, js بلد هستم و تا حالا فقط سایت هایی رو که مینوشتم با مرورگر اجرا میکردم و هیج وقت اونا رو ثبت نکردم.
ی سوال داشتم! اگر بخوام سایتم رو ثبت کنم که داخل نتایج جستجو گوگل بیاد، باید چطور اون رو ثبت کنم؟
بار ها هم داخل وبمستر گوگل رفتم و مشکلم اینه که اون فایلی که گوگل میده رو جطور توی public_html بریزم؟

سلام شما قبلا لوکال کار کردید و الان باید هاست تهیه کنید و فایل هایتون رو روی هاست اپلود کنید اگه زیاد با هاست و دامین آشنایی ندارید گوگل کنید

armincity
August 22nd, 2019, 16:55
با نوشتن چند صفحه html شانسی برای بالا اومدن ندارید . از cms های آماده استفاده کنید سپس اونو شخصی سازی کنید

Ho3ein_ie
August 22nd, 2019, 21:44
سلام مجدد.
من تونستم هاست و domain بخرم.
اما وقتی وارد سی پنل میشم سایت رو توی فولدر public_html آپلود میکنم و میزنه
100% complete
اما وقتی دکمه برگشت رو میزنم میبینم سایتم آپلود نشده حتی بعد از اینکه دکمه ریلود رو میزنم!(سایتم رو هم به صورت فشرده آپلود کردم هم با فولدر)

PSW
August 23rd, 2019, 01:22
بعد از اینکه 100 درصد میشه اون Progress Bar آپلود سبز میشه؟
چند مورد داشتیم که به هر دلیلی با آی پی ایران فایل ها مثل فایل شما توی سی پنل بصورت کامل آپلود نمیشده