PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی اپ شبیه اینستاگرام با تمامی اپشن های فعلی

Behroz_ice
August 18th, 2019, 03:57
با سلام
متاسفانه بنده به شخصی با ای دی farhadhelix در وب هاستینگ تالک اعتماد کردم و پرداختی رو زدم تا سرور اختصاصی بخرم که کلاه بردار از آب در اومد.
اومدم دیدم اینجا هم قبلا ازش اسم برده شده
خواستم بنده هم اطلاع بدم که دوستان دیگه حواسشون باشه
البته پیگیری های قانونی از فردا آعاز میشه. مبلغ من بالا بوده و نمیشه زیر سبیلی ردش کرد.
ایشون شماره کارت بنام خودش رو فرستاد که من مبلغ دو میلیون چهارصد هزار تومان براشون واریز کردم که تمام مدارک ان موجود هست
دوستان مراقب باشید ایشون گویا در همه زمینه ها هم دستی بر اتش داره و از موبایل و سرور گرفته تا خرید های اینترنتی با پی پال و ویزا کارت و ...
سایت های کلاهبرداری این شخص teamspeakiran.ir - myts.ir - homets.ir - tehrants.ir - royalservers.ir - www.team-speak.ir (http://www.team-speak.ir)

این فرد با اسم فرهاد اسلامی تعد زیادی دامنه با عنوانین مختلف ایجاد میکند و با فروش سرور های فیک در تیم اسپیک اقدام به درامد میکند

aRiOnline
August 18th, 2019, 04:17
:39:
با سلام
جالب بود
خندیدیم !
:71:

offgigsup
August 18th, 2019, 20:48
با سلام من بهروز کمالیان هستم شاید پیش تر منو در گروه اشیانه دیده باشید امروز با یک تیم حرفه ای تصمیم گرفتیم اپ اختصاصی که بسیار شبیه اینستاگرام با تمامی اپشن هایی که دارد بسازیم و به اصلاح بومی کشور بشه و اگر کسی از برنامه نویسی اپ اندورید و طراحی اسکریپت سر در میاره میتونه جز تیم ما بشه و با حقوق ماهانه 10 میلیون تومن و یا اگر کسی پیشنهاد و نظری هم داره ذکر کنه

تلگرام @icebehroz

درود
ایدی اقای کمالیان این هستش @Behrooz_Ice
اینم شمارشون
09127372388
شما چرا خودتون بجای ایشون جا میزنید؟

gdfire
August 18th, 2019, 20:53
با سلام من بهروز کمالیان هستم شاید پیش تر منو در گروه اشیانه دیده باشید امروز با یک تیم حرفه ای تصمیم گرفتیم اپ اختصاصی که بسیار شبیه اینستاگرام با تمامی اپشن هایی که دارد بسازیم و به اصلاح بومی کشور بشه و اگر کسی از برنامه نویسی اپ اندورید و طراحی اسکریپت سر در میاره میتونه جز تیم ما بشه و با حقوق ماهانه 10 میلیون تومن و یا اگر کسی پیشنهاد و نظری هم داره ذکر کنه

تلگرام @icebehroz
میدونی میتونه راحت بابت این کار ازت شکایت کنه؟ شایدم خودشی می خوایی اینطوری شو تبلیغاتی راه بندازی