PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Forbidden عرور در whmcs

MH-PRODEV
August 16th, 2019, 14:17
Forbidden You don't have permission to access /admin/configgeneral.php on this server. Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
سلام من دسترسی ها چک کردم هیچ مشکلی نداشت و htaccess رو هم ریمو دادم ولی بازم ارور میده
قبلن کار میکر تازه اینجوری شده

mizban97
August 16th, 2019, 14:19
Forbidden You don't have permission to access /admin/configgeneral.php on this server. Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
سلام من دسترسی ها چک کردم هیچ مشکلی نداشت و htaccess رو هم ریمو دادم ولی بازم ارور میده

سلام
مشکل از سرورتون هست
با میزبان خودتون صحبت کنید یا کانفیگ سرور چک کنید .

MH-PRODEV
August 16th, 2019, 14:20
اوک اگه میشه بگید شاید راه حل بهتری پیدا شد

ym156100
August 24th, 2020, 20:52
سلام
در صورت حل شدن مشکل ممنون میشم راه حلشو بفرمایید.

gharibion
August 24th, 2020, 23:43

با سلام،

در صورت فعال بودن ModSecurity به طور موقت آن را غیرفعال نمائید و پس از اعمال تنظیمات جدید whmcs، آن را فعال کنید.

ULTRAWEB
September 3rd, 2020, 16:23
طوری نشده درس میشه

farhadhelix
September 3rd, 2020, 17:56
سلام

مربوط به modsecurity میباشد
از هاستتون بخواید بررسی کنه. یا که vendor مربوط به mod security رو روی immunify آگر دارند قرار بدند