PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع لیمیت حساب پی پال

hmchenaran.s
August 15th, 2019, 12:35
سلام به همه ی دوستان

من چند ماه پیش به یه بنده خدایی پول دادم که برام حساب پی پال افتتاح کنه.

ایشون هم یک حساب پی پال از امارات افتتاح کردند. البته ویزاکارت مجازی رو از آلمان تهیه کرده بودند. سرور مجازی هم از شرکت هرنتز آلمان بود.

تا یه مدت مشکلی نبود اما یک دفعه دیدم که پی پال حسابم رو لیمیت کرده. (من همیشه از طریق سرور مجازی به حساب وصل می شدم.)

نوشته بودند که باید پاسپورت و تصویر ویزاکارت رو بفرستم.

پاسپورت که مشکلی ندارم اما برای تصویر ویزاکارت نمی دونم چه کار کنم. چون ویزاکارت من مجازی بود و از شرکت payglobel خریداری شده.

متاسفانه از شانس بدم اون بنده خدا هم دیگه جوابم رو نمیده.

البته یه مرحله گفت که یه ویزاکارت پیدا کنم و اطلاعات کار رو روی اون فتوشاپ کنم. اما به نظرم خیلی ریسکی هست؟

چون می خواستم سرور مجازی بخرم می خواستم بدونم به نظرتون این کار شدنی هست یا نه؟

vps247
August 15th, 2019, 12:55
اگه فتوشاپش خوب باشه مشکلی پیش نمیاد
اونها فقط تصویر ویزاکارت را میخان بعد رفع لیمیت میکنند ولی در اینده ممکن هست بازم مشکل پیش بیاد چون پی پال فوق العاده حساس شده از سال 2019

speednet
August 15th, 2019, 13:20
سلام به همه ی دوستان

من چند ماه پیش به یه بنده خدایی پول دادم که برام حساب پی پال افتتاح کنه.

ایشون هم یک حساب پی پال از امارات افتتاح کردند. البته ویزاکارت مجازی رو از آلمان تهیه کرده بودند. سرور مجازی هم از شرکت هرنتز آلمان بود.

تا یه مدت مشکلی نبود اما یک دفعه دیدم که پی پال حسابم رو لیمیت کرده. (من همیشه از طریق سرور مجازی به حساب وصل می شدم.)

نوشته بودند که باید پاسپورت و تصویر ویزاکارت رو بفرستم.

پاسپورت که مشکلی ندارم اما برای تصویر ویزاکارت نمی دونم چه کار کنم. چون ویزاکارت من مجازی بود و از شرکت payglobel خریداری شده.

متاسفانه از شانس بدم اون بنده خدا هم دیگه جوابم رو نمیده.

البته یه مرحله گفت که یه ویزاکارت پیدا کنم و اطلاعات کار رو روی اون فتوشاپ کنم. اما به نظرم خیلی ریسکی هست؟

چون می خواستم سرور مجازی بخرم می خواستم بدونم به نظرتون این کار شدنی هست یا نه؟

مطئنید عکس کارت خواستن ؟
اصولا استیمنت کارت میخوان

hmchenaran.s
August 15th, 2019, 13:43
راستش بخواهید زیاد مطمئن نیستم.

چون زیاد انگلیسی قوی ای ندارم.

استیمنت کارت چیه؟

karjoo
August 16th, 2019, 12:24
عکس کارت نمیخوان
یا یک تراکنش میزنن توضیحاتش یک کد هست اونو میخوان
یا عکس از استیتمنت (صورتحساب) میخوان

speednet
August 16th, 2019, 12:55
راستش بخواهید زیاد مطمئن نیستم.

چون زیاد انگلیسی قوی ای ندارم.

استیمنت کارت چیه؟

لطفا یک عکس از قسمت لیمت بزارین

hmchenaran.s
August 16th, 2019, 13:09
http://uupload.ir/files/9m11_01.png

سلام تصویرش اینه

speednet
August 16th, 2019, 23:49
http://uupload.ir/files/9m11_01.png

سلام تصویرش اینه
لطفا روی اولی کلیک کنید و ازش عکس بزارین و از جایی که کارت پرپید کردیت دیبت که اد کردین به پی پال

hmchenaran.s
August 17th, 2019, 11:26
این تصویر گزینه اول هست.

39566

من به بخش کارت های متصل هم رفتم اما چیزی نبود.

یادمه همون موقع که اون بنده خدا حساب پی پال برام اکی کرد بهش گفتم که این قسمت کارت ها خالیه گفت مشکلی نیست.

حتی ویزاکارتی هم که از شرکت payglobel خریداری کرده بود بهش گفتم که نوشته unverify . اون رو هم گفت مشکلی نداره.

offgigsup
August 17th, 2019, 13:44
این تصویر گزینه اول هست.

39566

من به بخش کارت های متصل هم رفتم اما چیزی نبود.

یادمه همون موقع که اون بنده خدا حساب پی پال برام اکی کرد بهش گفتم که این قسمت کارت ها خالیه گفت مشکلی نیست.

حتی ویزاکارتی هم که از شرکت payglobel خریداری کرده بود بهش گفتم که نوشته unverify . اون رو هم گفت مشکلی نداره.

عزیز مشکلتون همینه
باید یه تراکنش از کارت زده بشه و در پنل بانکی کارت اسکرین بگیرید بفرستید
ظاهرا وقتی کارت متصل شده فول وریفای نشده بوده یا شایدم دوباره ازتون خواستن انجام بدین دقت کنید که کارت باید موجودی داشته باشه حتما

speednet
August 17th, 2019, 14:01
عزیز مشکلتون همینه
باید یه تراکنش از کارت زده بشه و در پنل بانکی کارت اسکرین بگیرید بفرستید
ظاهرا وقتی کارت متصل شده فول وریفای نشده بوده یا شایدم دوباره ازتون خواستن انجام بدین دقت کنید که کارت باید موجودی داشته باشه حتما

بله دقیقا همین طوره
می تونید یه کارت جدید اد کنید بگین کارت قبلی گم شده و کارت جدید گرفتین به جاش و استمنت اون رو بزارید