PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه هاست دانلود از ovh با سرور های قدرتمند و قیمت فوق العاده + لیچ

amolhost
February 13th, 2011, 01:25
سلام

فروش هاست های مخصوص دانلود از فرانسه ovh
سرور دارای حداقل 12 گیگابایت رم و پورت یک گیگابایت هست که دارای کیفیت فوق العاده ای است
اگر به دنبال هاست دانلود میگردید که آپتایم و سرعت و کیفیت بالا داشته حتما پنل های زیر را تست کنید

تمامی پنل ها دارای 5 روز گارانتی میباشد

5 گیگابایت + 150 گیگابایت پهنای باند + رپیدلیچ = فقط ماهانه 4000 تومان
10 گیگابایت + 300 گیگابایت پهنای باند + رپیدلیچ = فقط ماهانه 8000 تومان
پنل های بیشتر در سایت....

دوستانی که درخواست فضای بالایی دارند می توانیم با مذاکره سر قیمت کنار بیایم
دوستانی هم که نگران پهنای باند هستند بسته های پهنای باند به قیمت بسیار خوبی در سایت برای فروش هست

میزبانی وب آمل هاست
AmolHost.Com | (http://www.Amolhost.com)

Doublex
February 13th, 2011, 02:15
ارای حداقل 12 گیگابایت رم و پورت یک گیگابایت هست که دارای کیفیت فوق العاد

یگابایت + پهنای باند نامحدود + رپیدل

دوستان توجه داشته باشن که سرورهای ovh محدوده 5 الی 10 ترابایتی برای پورت 1 گیگابیت داره و بعد از اون سرعت به 10 مگابیت کاهش پیدا میکنه .. پس لطفا نگین پهنای باند نامحدود

delta
February 13th, 2011, 07:54
ovh یکی از خطرناک ترین محل های نگهداری فایلهاست!! یک نرم افزار کرک دار کوچولو سرور رو ساپسنت میکنند!! حالا نمیدونم استارتر تاپیک با چه جرئتی داره هاست دانلود روش میفروشه

itjavani
February 13th, 2011, 08:26
ovh یکی از خطرناک ترین محل های نگهداری فایلهاست!! یک نرم افزار کرک دار کوچولو سرور رو ساپسنت میکنند!! حالا نمیدونم استارتر تاپیک با چه جرئتی داره هاست دانلود روش میفروشه

استارتر عدم تجربه با این دیتاسنتر رو داره!
ولی در کل دیتاسنتر خیلی خوبیه!
ظاهرا ایشون به ستاره هایی که کنار پهنای باند نامحدود خورده روی سایت ovh و قوانینی که پایین صفحه وب سایت دیتاسنتر نوشته شده توجهی نداشته!

amolhost
February 13th, 2011, 10:58
اقای Doublex درست می فرمایند باید پهنا رو محدود کنیم اون 10 ترابایت هم که میفرمایید رو دیده بودم ولی چون مصرف ما بالا نبود زیاد دقت نکردم ولی به زودی محدود میشه
درمورد ساسپند کردن سرور من تجربه ای ندارم تاحالا که اینطور نبوده ولی شما چه دیتاسنتری را برای هاست دانلود مناسب میدونید؟
من این دیتاسنتر را به پیشنهاد یکی از دوستان خریدم پول زیادی هم بابتش دادم فعلا هم که راضی هستم گیر دادن به فایل های کرک و اینچیزا روی همه دیتاسنتر های غیر وارز وجود داره

amolhost
February 13th, 2011, 23:24
پهنای باند محدود شد