PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی هاست دهی رایگان ( یک پروژه اقتصادی خوب )

P0UY4
February 13th, 2011, 00:58
با سلام

این مطلب رو اگر به کسب در آمد و رونق افتصادی شرکت خود علاقه مندید حتما کامل تا آخر بخونید

راستش این ایده رو من از بایت هاست گرفتم

این یک ایده خوبه برای فروش هاست به صورت انبوه

ایده ی من
ما یک سایت هاست دهی رایگان می سازیم بعد تبلیغات گسترده ای رو برای این سرویس رایگان آغاز می کنیم
روزانه کاربران زیادی در هاست دهی رایگان ما ثبت نام می کنند و هاست رایگان دریافت خواهند نمود
سپس سایت خود را به صورت بروی آن می سازند
قوانین زیر بروی هاست های رایگان برقرار است :
* نصب انواع آپلود سنتر ، یا آپلود فایل های غیر مربوط به ساخت سایت بر روی هاست های رایگان غیر مجاز است
* آپلود فایل ها شخصی به قصد گذاشتن فایل برای دانلود ، غیر مجاز می باشد
* فشار آوردن به سرور های موجود تحت هر شرایطی غیر مجاز و موجب به بسته شدن سایت شما می گردد
* سایت های ساخته شده باید حداقل در ماه 5 بازدید داشته باشند . در صورتی که سایت شما در ماه کمتر از 50 بازدید داشته باشد ابتدا غیر فعال و سپس حذف خواهد شد
* ما مسئول حفظ اطلاعات بر روی هاست های رایگان نیست و لازم است مدیر هر سایت خودش اقدام به پشتیبان گیری از سایت خود بکند.

خوب ما با این قوانین شروع به هاست دهی رایگان می کنیم مطمئنا 90% سایت هایی که باقی می مانند بازدید بالای خواهند داشت
پس در نتیجه به سرور فشار می آورند که در این صورت سایت آن ها بسته خواهد شد و به آن ها ایمیل زده می شود تا هاست رایگان خود را به هاست پولی آپگرید کنند
خوب مدیران سایت در این لحظه با توجه به اینکه سایت نسبتا خوبی ساختن با رضایت کامل هاست پولی رو خریداری می کنند

با توجه به قوانین اصلا اتلاف فضا نخواهیم داشت و کاربران فقط می توانند سیستم های مدیریت محتوا روی هاست خودشون نصب کنند

با توجه به اینکه کیفیت هاست های رایگان خوب است و ما امتحان خود را پس دادیم کاربرا حدودا در عرض کمتر از دوماه هاست پولی از ما خواهند خرید

مطمئنا این سرویس برای فروش هاست خیلی بهتر جوابگو خواهد بود و مشتریان خیلی زیادی خواهید داشت

شما در ماه چه قدر هزینه تبلیغات می کنید ؟ به نظر شما این کار یک تبلیغ هدفمند و با سیاست های اقتصادی بالا نیست ؟
در کل فضا و پهنای باند مصرفی هاست های رایگان خیلی کم باشد به دلیل قوانین وضع شده

توجه کنید که یک پروژه بزرگ و در نوع خود بی نظیر در ایران خواهد بود

اما احتیاجات :
ما قبلا سیستم هاست دهی رایگان رو به زبان PHP نوشتیم و آماده داریم و کاملا تست کردیم
تنها احتیاج ما داشتن امتیاز ریسلری با پنل WHM می باشد

در ضمن فضای اولیه و پهنای باند این سرویس زیاد مهم نیست و با توجه به بزرگتر شدنش کم کم افزایشش می دهیم

اما کاری که گروه ما انجام می دهد :
گروه ما ابتدا سایت هاست دهی رایگان را راه اندازی می کند ، سپس برای این سایت تبلیغات گسترده ای را در سطح اینترنت خصوصا وبلاگ ها و فروم ها انجام می دهد
سپس مدیریت داخلی هاست دهی رایگان و پشتیبانی از آن را بر عهده می گیرد و کلیه هاست های رایگانی که نیاز به هاست پولی داشته باشند ارجاع می دهد به سایت اسپانسر این برنامه

سهم ما از هاست دهی رایگان : تبلیغات درون سایت اصلی است

سهم شرکتی که اسپانسر این موضوع می شود : کلیه سود فروش هاست و خدمات دیگر برای این شرکت محفوظ می باشد و ما هیچگونه سهمی توی این موارد نداریم

به زبان ساده تر یک شرکت اسپانسر هاست دهی رایگان می شود با اعطای ریسلر با پنل whm ما نیز با توجه به قوانین که وضع شده و با توجه به کاربران هاست رایگان برای آن ها مشتری دست به نقد می فرستیم

شما خودتون حساب کنید یک ریسلری حداکثر با فضای 1 گیگ برای شروع و پهنای باند 10 گیگ ماهیانه ( البته فعلا برای شروع ) چه قدر هزینه دارد ؟ تا اینکه بخواهید از طرق تبلیغات مشتری جمع کنید

و آیا همیشه تبلیغات شما با نمایش بنر شما در سایت های مختلف موثر می باشد ؟

با ایجاد هاست دهی رایگان به این شکل می توانید علاوه بر جذب اعتماد کاربران ، نام خود را در بین بقیه هاستینگ ها ممتاز کنید

ما نیز مدیریت این سیستم را بر عهده می گیریم و فقط سهم ما تبلیغاتی است که درون سایت اصلی هاست دهی می گذاریم که البته در صورت عدم توافق از آن هم صرف نظر خواهیم کرد

نام سایت هاست دهی رایگان هم با توافق طرفین انتخاب می کنیم

فقط یک نکته کنترل پنل هاست رایگان هم اگه cPanel باشه بهتره

فقط خواهشمند است که هاستینگ هایی که می خواهند در این برنامه شرکت کنند دارای اعتبار چند ساله باشند ، این طرح کوچکی نیست

افرادی که مایل به همکاری هستند از طریق پیام خصوصی آمادگی خودشون رو اعلام کنند + گذاشتن یک آیدی از یاهو برای تماس با آن ها

امیدوارم منظورم رو تونسته باشم درست منتقل کنم باز اگر سوالی بود هم در این تاپیک هم در پیام خصوصی در خدمتم

---------- Post added at 12:58 AM ---------- Previous post was at 12:54 AM ----------

راستی یادم رفت این موضوع رو بگم که در مورد تبلیغات هاست رایگان چون خدمات دهی رایگان هست همه میان و ازش استفاده می کنند برای همین با تبلیغات گسترده هاست دهی رایگان که بر عهده ماست مشتریان زیادی پیدا خواهید کرد

یک نکته هم اینجا قابل ذکره که سروری که هاست دهی رایگان بروی اون انجام میشه باید از امنیت خیلی بالایی برخوردار باشه

khudeman
February 13th, 2011, 01:40
ایده خوبیه ولی البته جدید نیست . اون قوانینی که برای هاست های رایگان نوشتین همشون (بجز چهارمی) شامل حال هاست پولی هم میشه . در نتیجه قوانین و محدودیت های دیگه ای لازم داره

Doublex
February 13th, 2011, 02:07
باید عرض کنم شخصی که ارزش برای کار خودش و سایتش قائل باشه و بخواد سایت رو ادامه بده صد در صد ریسک نمیکنه و از ابتدا میره سراغ هاست های فروشی (نمونه بارز هاستینگ های موفق میتونن تایید کنن) در صورتی که الان میبینیم به طور کامل تمام کسانی که از هاست های رایگان استفاده میکنن معمولا فقط 2 قشر سراغ این هاست ها میرن :
1. افرادی که سر از سایت و پرتال در نمیارن و صرفا برای رفع اوقات فراغت سایت میزنن
2. افرادی که در صدد سو استفاده و خراکاری هستند.

saeidj
February 13th, 2011, 02:08
من خودم این ایده رو با سرور اختصاصی به صورت ازمایشی در اوردم با سیستم پی اچ پی اختصاصی.. اما فکر کردی می تونی یه نفس راحت بکش؟... دقیقه ای نبود که حمله به سرور نداشته باشیم...
فکر کنم اگر این سرویس رو برای خارجی ها راه بندازید نه تنها به فکر هک کردن نمی افتن بلکه به بهتر شدنش کمک می کنند...

delta
February 13th, 2011, 07:52
فکر خوبی هست منتهی اینجا ایرانه عزیز..... تا وقتی سایتشون امارش بالا نیست روش میمونند بعد بالا رفتن امار از سرورت میروند!! :d میمونه شما و سوددهی میلیونیتون!!

atilnic
February 13th, 2011, 08:57
ما هستیم
آی دی یاهو و گوگل در امضاء
با تشکر

om!d-D
February 13th, 2011, 16:01
جالب نیست.
1- کسی که میاد سراغ این هاستا اکثرا چیزیحالیشون نیست.دنبال رایگانند
2- خدا رو خوش نمیاد.بهتره کمکشون کرد نه اینکه اینجوری کاری رو شروع کنیم
3- کاری که از اول توش فکر بستن سایت و ... باشه به ثمری نمیرسه.
4- خب اینا که دنبال رایگان میگردند و ساپورت هم که نمیکنید.پس گیگفا رو انتخاب میکنند چون : 5 گیگ . پشتیبانی میکنند. - فارسی است - اینقدر هم محدودیت نمیدند

صدق الله العلی العظیم

P0UY4
February 13th, 2011, 20:13
ایده خوبیه ولی البته جدید نیست . اون قوانینی که برای هاست های رایگان نوشتین همشون (بجز چهارمی) شامل حال هاست پولی هم میشه . در نتیجه قوانین و محدودیت های دیگه ای لازم داره

خواب اینجا قوانین خیلی سخت گیرانه تر می باشد و مثلا بایت هاست اگه سایت شما در ماه بیشتر از 5 گیگ پهنای باند مصرف کنه ممکنه هاست رو ببنده به هر حال این یک تجارته

باید عرض کنم شخصی که ارزش برای کار خودش و سایتش قائل باشه و بخواد سایت رو ادامه بده صد در صد ریسک نمیکنه و از ابتدا میره سراغ هاست های فروشی (نمونه بارز هاستینگ های موفق میتونن تایید کنن) در صورتی که الان میبینیم به طور کامل تمام کسانی که از هاست های رایگان استفاده میکنن معمولا فقط 2 قشر سراغ این هاست ها میرن :
1. افرادی که سر از سایت و پرتال در نمیارن و صرفا برای رفع اوقات فراغت سایت میزنن
2. افرادی که در صدد سو استفاده و خراکاری هستند.

شما خودتون حساب کنید توی نت چند نفر هستند که وب سایت دارند و چند نفر هستند که می خواهند وب سایت داشته باشند و ما چندتا وب هاستینگ داریم ؟
افرادی که برای وب سایت های خودشون ارزش قائل می شوند خیلی کمتر از بقیه وب مستر ها هستند وگرنه سرویس های رایگان این قدر پر طرفدار نمی شد اگه بخواهید سود داشته باشید باید و نسبت به بقیه شرکت های ارائه دهنده خدمات وب بالاتر باشید باید از همین افراد هم برای خودتون مشتری بسازید

بعد گفتید دو قشر هستند
100% درست می فرمایید
قشر دوم که همیشه هستند کاریشون هم نمیشه کرد بسته به امنیت سرور و این طور حرفا

اما قشر اول

چند در صد افراد برای رفع فراقت سایت می سازند ؟
این افراد دو حالت داره یا سایتشون می گیره و پر بازدید میشه که در این صورت آپگرید می کنند به هاست پولی
یا سایتشون نمی گیره و بعد از یک مدتی از روی سیستم پاک میشه گه هر دو حالت بر طبق قوانینه طرح شده است

به هر حال قرار نیست 100% ورودی این طرح برای شما بشوند مشتری

من خودم این ایده رو با سرور اختصاصی به صورت ازمایشی در اوردم با سیستم پی اچ پی اختصاصی.. اما فکر کردی می تونی یه نفس راحت بکش؟... دقیقه ای نبود که حمله به سرور نداشته باشیم...

مطمئن باشید قبل از اینکه ما این سرویس رو شروع کنیم از نظر امنیت چکش خواهیم کرد در ضمن ما می تونیم این هاست رایگان رو دعوت نامه ای کنیم که البته یک صدمه بزرگه محسوب میشه و خیلی از مشتری ها رو از دست خواهید داد

فکر خوبی هست منتهی اینجا ایرانه عزیز..... تا وقتی سایتشون امارش بالا نیست روش میمونند بعد بالا رفتن امار از سرورت میروند!!

یک راه خیلی ساده تر داری برای اینکه از سرورتون نروند اونم اینه که بک آپ رو ببندی و در این صورت خودتون بک آپ بگیرید و به اونا اجازه گرفتن بک آپ از دیتابس رو ندید به هر حال کار ما دو جنبه داره تجارت و حمایت از کاربران و وب مستران تازه پا

ما هستیم
آی دی یاهو و گوگل در امضاء
با تشکر

باهاتون تماس می گیرم ممنون

جالب نیست.
1- کسی که میاد سراغ این هاستا اکثرا چیزیحالیشون نیست.دنبال رایگانند
2- خدا رو خوش نمیاد.بهتره کمکشون کرد نه اینکه اینجوری کاری رو شروع کنیم
3- کاری که از اول توش فکر بستن سایت و ... باشه به ثمری نمیرسه.
4- خب اینا که دنبال رایگان میگردند و ساپورت هم که نمیکنید.پس گیگفا رو انتخاب میکنند چون : 5 گیگ . پشتیبانی میکنند. - فارسی است - اینقدر هم محدودیت نمیدند

در مورد اول :
این برای شما می تونه یک منفعت باشه چرا چون می تونید با پشتیبانی خوب در دوره هاست رایگان و نصب سیستم های مدیریت محتوا کاربران رو نصبت به خودتون معتمد بسازید و این 100% باعث پیشرفت خواهد شد

در مورد دوم
ما کمکشون می کنیم و فکر کنم این موضوع خیلی بد جا افتاده برای دوستان

قرار نیست ما بگیم بیان سایت درست کنید و بعد سایتشون رو ببندیم این بدتر باعث بدنامی میشه

ما اولش تو سی پنلشون تبلیغ می کنیم مزایای هاست های حرفه ای رو می گیم یا حتی سرور شخصی
بهشون ایمیل می زنیم و می گیم سایتتون دیگه داره بزرگ میشه وقتشه که آپگرید کنید و اگه گوش نکردن سایتشون رو می بندیم البته اینا دیگه بسته به نظر شرکتی که اسپانسر این موضوع میشه
البته اگه بخواهیم این کار ر و بکنیم باید قسمت بک آپ از دیتابس هاست را ببندیم برای پنل های رایگان
در مورد 3 :
ما اصلا گفتم قصد بستن سایت رو نداریم این کار رو کاری خلاف اخلاق کاری می دونیم ولی وقتی سایت یک شخصی پتانسیل این رو پیدا کرده که بره روی هاست های حرفه ای و این شخص هم توی این مدت رایگان بودن اعتماد کامل به ما پیدا کرده چرا سایتشو منتقل نکنه به هاست پولی ؟

در مورد چهارم
مطمئن باشید همین طور که توی پست اول گفتم پشتیبانی هاست رایگان با ماست و به شدت ازشون پشتیبانی میشه و همه جور سیستم مدیریت محتوا + رفع مشکلات و ... انجام میدیم چون اعتماد کاربران اولین رکن هاست های رایگان خواهد بود
در مورد گیگفا تا به حال سه تا سایت من سه تا سایت متفاوت من بسته شد روی این سایت که از بایت هاست هاست حرفه ای حریداری کردم براشون ! و این 5 گیگ و 200 گیگ پهنای باند کاملا در خد یک حرفه شما برو 5 گیگ پهنای باند رو مصرف کن 500 مگ فضاتو مصرف کن تا 100% بسته بشی
در ضمن فضای mysql این هاست های رایگان هم50 مگه

به نظر من این کاری که می خواهیم انجام بدیم خیلی خیلی بهتر و پاسخگوتر از تبلیغاته چرا چون رایگانه همه میان که ازش استفاده کنند با جلب اعتماد کاربر با پشتیبانی خوبی که ما انجام میدیم می تونیم برای خودمون مشتری بسازیم

در آخر هم از نظر همه دوستان ممنون

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

من همچنان منتظر نظرات شما دوستان هستم

khudeman
February 13th, 2011, 20:38
خب عزیزجان اگه اینقدر اطمینان داری شروع کن دیگه . لنگ چی هستی ؟

P0UY4
February 13th, 2011, 20:42
من خودم تو کار هاست نیستم کلا ، یعنی از دردسر نگه داری از سرور و این طور حرفا بدم میاد منتظر اینم که یک شرکت خوب اسپانسر این طرح بشه تا با هم همکاری کنیم

khudeman
February 13th, 2011, 20:54
خب اگه اینطور باشه، اون شرکت هاستینگی که طالب باشه ، خودش انجام میده . شما رو میخاد چیکار

P0UY4
February 13th, 2011, 21:20
چندتا دلیل :
به نظرتون اونا می رسند از همه کاربرای هاست رایگان پشتیبانی کنند
آیا وقت اضافی دارند برای انجام این کار
تنظیم کردن سیستم هاست دهی اش رو ما قبلا انجام دادیم
به هر حال ما خواستیم کمک کنیم

---------------

به هر حال من بی خیال شدم اینجا کسی حاضر به انجام این کار نیست

om!d-D
February 14th, 2011, 11:27
اگر اسپانسر پیدا کردید ما رو هم خبر کنید هستیم

agarb98
February 14th, 2011, 12:49
نظر شخصی هاست رایگان در بازار هاستینگ ایران جا نداره .

www.FCH.ir
August 14th, 2011, 04:23
اگر ميخوايد شما هم يك سرويس دهنده هاست رايگان راه اندازي كنيد ميتونيد از اين آدرس وارد بشيد و Sign Up Now را كليد بزنيد و ثبت نام كنيد
سعي كنيد دامنه پولي براي سرويستون در نظر بگيريد

http://goo.gl/RjFz6

http://goo.gl/RjFz6

REXNET
August 14th, 2011, 04:57
1. ایده وقتی Public شد به درد لای جرز هم نمیخوره هر چند پس از بیان شدن و یا ایجاد حساسیت روی یک موضوع موجود، شاید ساده و تکراری به نظر برسد.

2. پویا جان وقتی می خواهید کسب درآمد کنید، سعی کنید شیوه خود را به کسی نگویید و پس از عقد قرارداد شروع کنید به پیاده سازی برنامه در شرکت مورد نظر به عنوان مدیر اجرایی یا همچین سمتی. چون فعلا تنها چیزی که مشخصه کسب درآمد شماست و در مورد بقیه، وقتی تو چنین کاری دست زیاد بشه و هر کسی هم وارد کار بشه، آینده این بازار رو خراب خواهد کرد و بعد از مدتی به هر کس بگویید هاست رایگان، دو پا دارد دو تای دیگه هم قرض می گیرد و فرار!!

3. از نظر من در مورد ایران زیاد نمیشه رو این طرح حساب کرد، به 1001 دلیل... ولی اگر بازار بین الملل را در نظر بگیرید و البته در کنار آن ایده جدیدی را نیز به طرح اضافه کنید، احتمال موفقیت بیشتر می شود

ارادتمند

navibd
August 14th, 2011, 13:00
من این طرح رو پیگیری میکنم..
استقبال هم میکنم. لطفا پ. خ بدید..

elyas.as
August 14th, 2011, 13:11
اونايي كه ميرن دنبال هاست رايگان واسشون مهم نيست كه سايتشون باشه يا نه واسشون يه جور تفريحه اگه سايت نشد ميرن دنبال وبلاگ (اكثرا هم كسايي كه وبلاگ دارند ميرن دنبال هاست رايگان)
فكر كنم درباره اين موضوع تا حالا فكر نكرده بودي(اگه راه بيافته با استقبال خوبي مواجه ميشه و بعدش خيلي افت ميكنه);)

ehsansystem
August 14th, 2011, 20:48
در زمینه ایمن سازی و کانفیگ در خدمتم

موفق باشید