PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نماینده کی میخواد؟

p30room.com
July 6th, 2009, 10:30
سلام من تو افغانستان زنده گی میکنم و اینجا شرکت های زیادی است که به هاست و دومین نیاز دارند و اگر بخواهید من نماینده شما تو افغانستان میشم و هر قدر هاست و دومین که فروختم پولش رو تو حساب تون میریزم و فقط شما برام پنل نماینده گی بدید تا بتونم دومین و هاست ثبت کنم و تو یکماه براتون خیلی مشتری پیدا میکنم
حالا کدوم شرکت هاستینگ میخواد نماینده ش بشم
آی دی من: murtaza_ayuby@yahoo.com

Arashdn
July 6th, 2009, 11:23
با من تماس بگیرید
مشخصات تماس در امضام هست

rayannet
July 6th, 2009, 12:07
با ما تماس بگیرید
info@rayannet.com

alieskan
July 6th, 2009, 12:18
سلام من تو افغانستان زنده گی میکنم و اینجا شرکت های زیادی است که به هاست و دومین نیاز دارند و اگر بخواهید من نماینده شما تو افغانستان میشم و هر قدر هاست و دومین که فروختم پولش رو تو حساب تون میریزم و فقط شما برام پنل نماینده گی بدید تا بتونم دومین و هاست ثبت کنم و تو یکماه براتون خیلی مشتری پیدا میکنم
حالا کدوم شرکت هاستینگ میخواد نماینده ش بشم
آی دی من: murtaza_ayuby@yahoo.com

--------------------

با سلام و عرض ادب

احتراما، گروه شرکت های میزبان پایتخت با کمال تمایل خواستار همکاری صمیمانه با شما می باشد.
بدین منظور بستر مناسب مبتنی بر اخذ نمایندگی و هماهنگ سازی راهکار های مناسب برای برقراری این ارتباط برای شما آماده خواهد شد.

مدیر گروه شرکت های میزبان پایتخت
کامران بیگلری

--------------------

من می تونم کار های پشتیبانی رو برای شما انجام بدم که این سرویس در اختیار شما قرار بگیره.
در مورد پرداخت هم راه های مختلفی موجود هست. که در صورت تمایل آن ها را برای شما ارسال خواهم کرد.

اگر تمایل داشتید با ما هم کاری داشته باشید. من علی هستم پشتیبان شرکت میزبان پایتخت. درخواست ارسال کنید و من برای شما پیگیری های لازم را انجام می دم.

هم چنین اطلاعات تکمیلی مثل بروشور ها و تراکت و اطلاعیه ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

p30room.com
July 6th, 2009, 15:17
alieskan

میشه آی دی تون رو بدید

p30room.com
alieskan

میشه آی دی تون رو بدید

amirizadi
در خدمتم
اطلاعات بيشتر پيغام خصوصي

Shc
July 22nd, 2009, 03:54
با سلام.
ما میتوانیم به شما نمایندگی ارائه دهیم.
آی دی:cicahostco

mehrserver
July 22nd, 2009, 04:21
سلام.
من با بهترین شرایط و بیشترین % درخدمتم!
پشتیبانی فنی هم ....
با ما تماس بگیرید :113:

rayannet
July 22nd, 2009, 04:36
به تاریخ پست هم نگاه کنید بد نیست

1eng.ir
July 22nd, 2009, 05:31
به تاریخ پست هم نگاه کنید بد نیست
حالا زیاد نگذشته که :d همش 16 روز :-p بذار بچه ها پست بدن، شاید طرف هنوز تهیه نکرده باشه ;)