PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در بازکردن اکانت در هرتزر

m0h3en
August 13th, 2019, 11:40
سلام. من تو سایت هرتزر ثبت نام کردم و مدارک مثل پاسپورت آپلود کردم اما بعد گذشت 2 ساعت ک منتظر تایید بودم دیدم اکانت Blocked شده و تایید نشده! مشکل چیه؟ ایران قبول نداره ؟ چه جوری میشه فهمید مشکل چی بوده ک قبول نکردن؟

offgigsup
August 13th, 2019, 18:42
سلام
شما مدارک خارجی و با ایپی خارجی هم اینکار کنید بازم ریجکت میکنن
ظاهرا این مسئله باز کردن اکانت با وریفای مدارک بصورت شانسی و رندوم ممکن قبول کنند
اپشن وریفای اکانت بهمراه پرداخت پول را ممکنه بهتر قبول کنند، بدید ینفر با پیپال براتون پرداختیش بزنه حسابتون وریفای میشه

m0h3en
August 13th, 2019, 22:38
یعنی پرداخت بزنه پول میاد تو اکانت یا اینکه هزینه وریفای هست؟

m2n
August 14th, 2019, 01:03
هتزنر دیوانه شده تا حالا 5 تا مدارک با 20 یورو برگشت زده، اینم (هتزنر) واسه ما آدم شده :))

Ricardo
August 14th, 2019, 03:39
اینا دیگه هار شدن!
اگه ایرانیا این دیتاسنتر رو بزارن کنار، به غلط کردن میفته هتزنر، بیشتر مشتریاشون ایرانی هستن!

esmaeil95
August 14th, 2019, 03:57
پرداخت کننده با شخصی که احراز کرده باید مشخصاتش یکی باشه

kiavaco
August 14th, 2019, 06:37
همینطوریم نیست با پیپال هرکسی براتون بزنه =))
شما باید نام پرداخت کننده با نام ثبت نام کننده یکی باشه

پیپال وریفای کامل باشه

پول میزنید ممکنه دیتاسنتر باز ازتون مدارک مورد نظر با اون اسم رو هم بخواد به این شرط نیست ۲۰ یورو بزنید و تایید کنه نه تایید نمیکنه

m0h3en
August 14th, 2019, 09:46
یه سوال چرا جواب نمیدن تیکت؟

- - - Updated - - -

کسی از ovh گرفته با توجه به اینکه ایرانو نداره باز کردن اکانت ک راحته و سریع میره به پرداخت فکر نکنم گیر باشن

mashiat
August 15th, 2019, 15:57
من که یکماه پیش 460 یورو توی هتزنر بدون مشکل پرداخت کردم
البته اکانت چندین ساله دارم
فکر کنم به اکانتهای جدید حساس هست